Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne znam zasto nece sad da mi postuje na forumu, ni da salje PM-ove?
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      ne znam zasto nece sad da mi postuje na forumu, ni da salje PM-ove?
      Sada sam gledao na Mod tabli, sve ti izgleda ok, ko zna sta je. Ako nece ne moras da silis.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • samo cetvrta-filesome
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • cela tekma
          part1
          part2
          part3
          part4
          part5
          part6
          part7

          ako treba pomoc oko filefactory premium accouta samo javite

          ne znam zasto nece da mi salje PM-ove...

          enivej, ovde je valjda i samo 4/4 nisam skidao sa ovog hostera, valjda ide ok:
          samo cetvrta-filesome
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • ne mogu da verujem da je Memfis prokockao +27 i da je na kraju izgubio

            Comment


            • najjace je kako C-Webb pravi odjavu 9 minuta pre kraja.

              ovo nisu dobili klipersi, vec je izgubio memfis.
              koliko losih resenja u napadu. trebalo je samo stati na loptu.
              neka, bar jos jedna uzbudljiva serija, ako nista.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Balvani izgubili, pa da li je moguce?

                Nista, sada ce biti 4-1.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Balvani izgubili, pa da li je moguce?

                  Nista, sada ce biti 4-1.
                  You wish, Must See BG i CP3 idu na staracki dom u polufinalu Zapada.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    You wish, Must See BG i CP3 idu na staracki dom u polufinalu Zapada.
                    Memphis bre, mojne mi tu Flop City..

                    Nije mi jasno kako su izgubili, ali se to nece ponoviti. A, znas li ti ko je trener Flop City-a?

                    Ako nista, on ce ih izbaciti zbog svog "znanja".
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Memphis bre, mojne mi tu Flop City..

                      Nije mi jasno kako su izgubili, ali se to nece ponoviti. A, znas li ti ko je trener Flop City-a?

                      Ako nista, on ce ih izbaciti zbog svog "znanja".
                      Ja ne sumnjam da je Vinijev briljantni trenerski um pogotovo u odbrani bio kljucni faktor ovog preokreta
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ja ne sumnjam da je Vinijev briljantni trenerski um pogotovo u odbrani bio kljucni faktor ovog preokreta
                        Da, sigurno su zbog njega dobili.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • CP3 je trener...

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Da, sigurno su zbog njega dobili.
                            Naravno. Vini rekao predjite na zonu, Memphis se pogubio i krenuo preokret. Uspesno je skrivao svoje vanserijske sposobnosti do sada, ali kada je video koliko gube, pokazao je svima koliko zna
                            A sada bez ironije. Ova utakmica ce mnogo znaciti za obe ekipe psiholoski, mozda se ispostavi i kao presudna. Kvalitetniji je Memphis, ali nema vanserijskog igraca koji te pokrene u PO kao sto LAC ima Paula. Odigrali su utakmicu preko 30 minuta na najvisoj amplitudi i izgubili, oni mogu odigrati samo losije.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ovaj preokret bi mogao biti baš jak negativan psihološki udarac za Memphis. Iako mi baš i nije stalo "ko će i šta će" na Zapadu opet mi je krivo što su prokockali dobijenu tekmu. Nadam se da će danas svi na kolektivnu psihoterapiju, pa dobar trening i da smanje posledice noćašnjeg poraza na minimum. Mislim da Memphis ima i snage i potencijala da završi ovu seriju u svoju korist.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Pocelo je rutinskom pobedom San Antonia a zavrsilo sramotom Memfisa...

                                San Antonio rutinski dobio Jutu , verovatno ce tako i 2. dobiti i sa laganih 2-0 povesti i zavrsiti seriju.
                                Nastavilo se jos jednim rutinskim mecom koji sam gledao , LAL dobio Denvera , solidna igra , Gasol ponovo solidan , ubacio i onu trojku iz ugla , Brajant masio na pocetku samo tako tj celi mec mu nije isao nesto na ruku , ali ponovo Sessions solidan , Hill isto solidan , onaj mali odigrao odlicno , lepo odigrali , ne vidim kako ce Denver ovo dobiti...
                                Treci mec sam pratio na principu toplo-hladno , Boston celi mec u zaostatku i tako je i zavrsilo. 4 mec sam pratio samo rezultat do pocetka 4/4 i evo pre 40 minuta vidim da su izgubili , ne verujem , niti mi je jasno na koju foru su ono prokockali ali ovo je mentalna pobeda i velika prednost za ,,strucnjakov,, tim
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X