Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pirova pobeda za Chicago. Neverovatno kako nece Rose-a, sigurno je svaki pravi fan kosarke bio skenjan kad je video ono. Samo da se uspesno oporavi i da se vrati jaci nego ikad, iako su sanse za to vrlo male. Miami razvalio NY, ocekivano. LBJ ih je sam pobedio. Dobra odbrana odigrana na Melo-u, i ne verujem da ce NY uspeti i utakmicu da izvuce odavde. Lepo rekoste sinoc, SVG 1, dzukac 0. Nelson je mnogo opusteniji u napadu nego pre, mnogo vise sutira i probija, a pre to nije mog'o, znate vec zasto. Bice ovo zanimljiva serija, mozda ode i u Game 7. Steta za Dallas, pobeda je bila tako blizu, a tako daleko. U nekim trenucima kad su trebali da se jos vise odlepe oni su masili. Na kraju dosta and1-ova i na kraju ponovo kao i u premiere week-u regularne sezone KD game winner. Sve je Marion uradio, al' lopta je usla u kos. Dallas je odigrao odlicnu utakmicu i opet su izgubili, nadam se da ih to nece uzdrmati, zato sto mislim da ce tesko biti ponoviti ovaku utakmicu. Nadam se da ce nekako izvuci ovu seriju iako je to prakticno nemoguce.

    Comment




    • Odlican video Posebnu paznju neka obrate navijaci Majamija na sam kraj videa
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • D-Wade tata, iskreno se nadam da ce se na kraju ovog PO-a radovati sa LBJ-em i drustvom.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ispušismo od Orlanda,biće ovde 6 ili 7 tekmi.Dallas može da prodje OT sa konstantnom zonom ceo meč,druge nema.Neko je lepo rekao,sa onakvim centrima Mavsi su jako prosečna ekipa.

          Comment


          • Ray definitivno ne igra veceras.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Baron Davis se povredio u prvom mecu sa Heat-om, ponovo ima problema sa ledjima i upitan je za Game 2.

              Isto vazi i za Chandler-a, jos ga muci prehlada. Nije trenirao sa timom.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Baron Davis se povredio u prvom mecu sa Heat-om, ponovo ima problema sa ledjima i upitan je za Game 2.

                Isto vazi i za Chandler-a, jos ga muci prehlada. Nije trenirao sa timom.
                to vama ide u korist

                Comment


                • Ne razumem sta su se svi nalozili na ovo sa Rondom, ne vidim zasto bi dobio ikakvu suspenziju... jedva da je i dotakao sudiju, playoff je to, sta sad treba svi da budu kao mrtvi i bez emocija, ne kapiram.
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment




                  • Wow, just... wow...

                    Da je u nekoj bitnijoj utakmici (6, 7 ili mozda finale) o ovome bi se snimali filmovi (Chuck Norris bi glumio Younga ). Neverovatan comeback, mozda i najveci u istoriji play offa. Fenomenalno
                    Last edited by Nebojsa; 30-04-12, 22:10.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kako li ce tek sad da se usile Clippersi

                      Originally posted by Popaj View Post
                      Ne razumem sta su se svi nalozili na ovo sa Rondom, ne vidim zasto bi dobio ikakvu suspenziju... jedva da je i dotakao sudiju, playoff je to, sta sad treba svi da budu kao mrtvi i bez emocija, ne kapiram.
                      Slazem se druze, iskljucenje je ajde i ok, ali da zbog ovog dobije suspenziju bilo bi sramota.
                      Last edited by Mladen; 30-04-12, 10:05.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • jebo me pas sto sam zaspao kad je memphis povezao one 4 trojke...
                        jos kazem sebe, nemoj spavati imas kad...
                        znaci to sebi nikad necu oprostiti, sad skinuo zadnju 1/4 da na miru pogledam.

                        jebo me pas da me jebo!
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          jebo me pas sto sam zaspao kad je memphis povezao one 4 trojke...
                          jos kazem sebe, nemoj spavati imas kad...
                          znaci to sebi nikad necu oprostiti, sad skinuo zadnju 1/4 da na miru pogledam.

                          jebo me pas da me jebo!
                          Daj link molim te
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Takodje i meni link apaccrow
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • poslao sam na PM, ne znam da li je dozvoljeno lepljenje linkova javno.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                poslao sam na PM, ne znam da li je dozvoljeno lepljenje linkova javno.
                                Meni nije stiglo Ma kacimo mi ovde linkove streamova, opustena je situacija Tako nesto legendarno se mora deliti
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X