Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smem pare da stavim da D-Will ostaje u Netsima. Ozbiljan je Rus igrac i ne sumnjam da ce Netsi opet biti jaki.

    Comment


    • @3sec

      gde god da ode Howard, i dalje ce biti smrad.

      kad je brat hido potpisivao ugovor gotovo sigurno da je bilo pijanih.



      iskreno, i ja nesto nisam uveren za new big 3 u LAL.
      mada, prica se da im stern dodje uslugu za onaj stop.

      ostaje da se vidi.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Lakersi ove godine nisu imali klupu guess what. Kobe's contract going up <3 thank you greedy man for these lousy Lakers, thank you.

        Comment






        • Бог!

          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • 23.05.2012.

            Филаделфија Севенти Сиксерс - Бостон Селтикс 3:3

            Spoiler





            Кликните на резултат меча да бисте видели преглед.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Boston izgleda stvarno hoce da ispadne od ovih. Jbt, mogli smo vec biti u finalu istoka...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • i to bi ekspresno proleteli do finala.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Pa sta vam je, ovaj Istok je stvoren za finale Miami-Chicago, ali sudibina je tak'a...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Prosle godine smo mi dali metlu Filadelfiji, a Cikago se mucio sa Indijanom. Ove godine je trebala da bude obrnuta situacija, ali se Rose povrijedi. Uglavnom, ima vremena za okrsaje u finalima konferencije izmedju Majamija i Cikaga

                    Comment


                    • Comment


                      • Mislim da niste svesni koliki je problem u stvari Haslem-ovo odsustvo. On je bio taj koji je sirio odbranu Indijanaca u ovoj seriji, a kada su ovi skupljali u reketu on je taj koji je pogadjao sa 4-5 metara (uzmite 4/4 g4).

                        Veceras sve zavisi od Millera, Chalmersa i Battiera. Ako pogadjaju van 7,24 gotovo, ako ne bice veoma tesko za Heat.

                        Comment


                        • Ja sam svestan,ali Juwan je doktor kosarke za svu trojicu. Problem je sto ne moze da odigra vise ni 10% od onog sto je mogao pre par godina. Ali mozda zapne kao nenormalan,jer je to ipak samo jedna tekma

                          Comment


                          • Nego, gledam njegove drugare iz Fab Five-a (Jalen Rose i C-Webb) rade kao komentatori, u penziji odavno, a on juri prsten u 40-toj.

                            Comment


                            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                              Nego, gledam njegove drugare iz Fab Five-a (Jalen Rose i C-Webb) rade kao komentatori, u penziji odavno, a on juri prsten u 40-toj.
                              Strasna ekipa...C-Webb i on su mi jedni od omiljenih igraca od kako pratim basket. Oduesvio me Webber svojim poznavanjem kosarke,odlican je komentator.

                              Comment


                              • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                                Uglavnom, ima vremena za okrsaje u finalima konferencije izmedju Majamija i Cikaga
                                Ima vremena Emile, samo Chicago finala skoro videt' neće (zapisati broj posta)

                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja sam svestan,ali Juwan je doktor kosarke za svu trojicu. Problem je sto ne moze da odigra vise ni 10% od onog sto je mogao pre par godina. Ali mozda zapne kao nenormalan,jer je to ipak samo jedna tekma
                                Tako je Ljubašine. Mora da zapne pa makar mu to bilo poslednje. Juwan će biti faktor X. Sila koja se pojavljuje niotkuda i rešava situaciju.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X