Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Terry i 39-godisnji Kidd superstarovi ??? Molim te reci mi da se salis . Terry nije ni starter, cak nikada nije igrao ni na All-Staru. Za Kidda ne znam sta da ti kazem, uporedio bi ga sa Paytonom iz Heata ili Lakersa, ili sa Siskauskasom iz ove sezone, Posle Detroita svaka ekipa koje je osvajala prsten je imala barem 2-3 superstara, tako ce biti i sada ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mandanda View Post
      Terry i 39-godisnji Kidd superstarovi ??? Molim te reci mi da se salis . Terry nije ni starter, cak nikada nije igrao ni na All-Staru. Za Kidda ne znam sta da ti kazem, uporedio bi ga sa Paytonom iz Heata ili Lakersa, ili sa Siskauskasom iz ove sezone, Posle Detroita svaka ekipa koje je osvajala prsten je imala barem 2-3 superstara, tako ce biti i sada ;)
      Svi su oni bili deo bez kojeg se ne moze.

      Comment


      • Ne znam da li je neko postavio 25.5.2012. novi podcast Edina o NBA plejofu :
        http://www.tvarenasport.com/podcast/...25-05-2012.mp3
        GIFSoup

        Comment


        • Originally posted by Bokirivaldo View Post
          Ne znam da li je neko postavio 25.5.novi podcast Edina o NBA plejofu :
          http://www.tvarenasport.com/podcast/...25-05-2012.mp3
          Fala ti ko bratu

          Inace necu biti tu veceras,tako da: Colke puno srece i da se matorci odu na zasluzeni odmor posle vecerasnje utakmice

          Da se malo uozbiljim - Mislim da nema teorije da Phila pobedi sedmu utakmicu onako iskusan i namazan tim u gostima.

          Comment


          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
            Ne znam da li je neko postavio 25.5.2012. novi podcast Edina o NBA plejofu :
            http://www.tvarenasport.com/podcast/...25-05-2012.mp3
            Kakvu je istinu čovek rekao o Lebron-u, Wade-u, Haslem-u, Bosh-u i Battier-u!

            Kako se posrao po hejterima i po Indiana-i i njihovim govnarima od igrača (prvi govnar je Bird).

            Kako je lepo rekao ono što i ja zastupam: Spo mora da puši otkaz ako ne osvoji titulu!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Kakvu je istinu čovek rekao o Lebron-u, Wade-u, Haslem-u, Bosh-u i Battier-u!

              Kako se posrao po hejterima i po Indiana-i i njihovim govnarima od igrača (prvi govnar je Bird).

              Kako je lepo rekao ono što i ja zastupam: Spo mora da puši otkaz ako ne osvoji titulu!
              Kakav podcast Edina slusam lagano da kao sto i Edin kaze mora da ode trener Majamija jer nemoguce
              da nisu do sada napravili neku mocnu timsku igru s obzirom na potencijal .
              GIFSoup

              Comment


              • A ovaj mamlaz vise voli Lejkerse nego rodjenu majku. Ne mozes biti ovoliko pristrasan.

                (Edin: Dalas je jedan od najlosijih sampiona u novijoj NBA istoriji. Hvala macko )

                Koliko voli LeBrona brat jedini <3
                Last edited by LBJmvpFORlife; 26-05-12, 17:37.

                Comment


                • Hvala Ljubo. Nadam se da cemo dobiti Philu, ali tesko da bilo sta mozemo protiv Miami-a. Ako im otkinemo 2 utakmice, ima da pevam do starta sledece sezone
                  sigpic

                  Comment


                  • Idemo SA po titulu. Mislim da sam jedini ja (izvinjavam se ako gresim) mislio i i dalje mislim da moze do titule u NBA-u..
                    Ajmooo momci,samo polako protiv Oklahome.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Idemo SA po titulu. Mislim da sam jedini ja (izvinjavam se ako gresim) mislio i i dalje mislim da moze do titule u NBA-u..
                      Ajmooo momci,samo polako protiv Oklahome.
                      Da si malo pratio, procitao bi da vecina nas misli da je SA najbolja ekipa trenutno u NBA.

                      Comment


                      • kad krece 1 utakmica izmedju SAS I OKC

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          kad krece 1 utakmica izmedju SAS I OKC
                          Sjutra.
                          sigpic

                          Comment


                          • @bice,

                            ти си луд. Ко не мисли да САС може до титуле тај не прати НБА. Ма нема бре ко да их добије, отрешће и Оклахому од курца и касније пишање по Мајамију.
                            Велики играчи, још већи тренер, највећи тим - Сан Антонио Спарс!
                            Last edited by Урош94; 26-05-12, 19:35.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              @bice,

                              ти си луд. Ко не мисли да САС може до титуле тај је луд. Ма нема бре ко да их добије, отрешће и Оклахому од курца и касније пишање по Мајамију.
                              Велики играчи, још већи тренер, највећи тим - Сан Антонио Спарс!
                              Moze to i lepse da se kaze, ponasaj se malo.

                              Comment


                              • Ово што сам рекао за ОКЦ (да ће да их отресу од...) је скроз нормално, никог нисам вређао, а на НБА пдфу се овакви изрази сваки дан читају. Ако сам се истриповао, онда извињење за ту реченицу.
                                Ово за Мајами што сам написао нећу да коментаришем уопште...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X