Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 04.05.2012.

    Њујорк Никс - Мајами Хит 0:3

    Spoiler








    Далас Меверикс - Оклахома Сити Тандер 0:3

    Spoiler



    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Steta za Mavs-e, odigrali su odlicno ove prve 2 utakmice, nisu imali srece i evo sad gube trecu.

      LBJ 17 poena u 4/4.

      Comment


      • Nijedan tim u istoriji plejofa nije pobedio nakon sto je gubio 3:0 u seriji od 7 meceva. Just sayin'
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Noćas je prikazana vulgarna demonstracija sile. Iako je NY težak ušer od ekipe i nije pravo merilo, ipak...
          S obzirom da je CHI hendikepiran povredom Rose-a i da im se ne daju velike šanse za finale konferencije, voleo bih da Boston pometla noćas "Koka-Kola" tim i da igra finale konferencije sa Heat-om. Dobro je poznato koliko James voli da igra protiv "Zelenih", a uz to su i najtrofejnija franšiza. Kad se uzima konferencija da se uzme od najboljih.
          Što se tiče Zapada, navijam za Lakers-e i brata Kobe-a. Realno imaju šanse da se domognu velikog finala koje bi naravno igrali protiv Heat-a. Samo uzimanje titule pobedom nad Boston-om i Lakers-ima daće pravu težinu Miami-u, bar na osnovu onoga što smo do sada imali prilike da vidimo.
          Zato Let's go Boston, Let's go Lakers!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            Noćas je prikazana vulgarna demonstracija sile. Iako je NY težak ušer od ekipe i nije pravo merilo, ipak...
            S obzirom da je CHI hendikepiran povredom Rose-a i da im se ne daju velike šanse za finale konferencije, voleo bih da Boston pometla noćas "Koka-Kola" tim i da igra finale konferencije sa Heat-om. Dobro je poznato koliko James voli da igra protiv "Zelenih", a uz to su i najtrofejnija franšiza. Kad se uzima konferencija da se uzme od najboljih.
            Što se tiče Zapada, navijam za Lakers-e i brata Kobe-a. Realno imaju šanse da se domognu velikog finala koje bi naravno igrali protiv Heat-a. Samo uzimanje titule pobedom nad Boston-om i Lakers-ima daće pravu težinu Miami-u, bar na osnovu onoga što smo do sada imali prilike da vidimo.
            Zato Let's go Boston, Let's go Lakers!
            pa evo ja bi prvenstveno voleo da vidim to veliko nba finale Lebron vs Kobe,al pitanje da li Lejkersi mogu da prodju SAS
            a treba da pobede jos 2 u 1 rundi PO,pa onda Oklahomu

            Comment


            • Iskreno me bas briga ko ce da bude protivnik u finalu. Ako Miami dodje do finala, svejedno mi je ko ce protivnik biti, navijam za Memphis na zapadu, i oni bi mogli do finala. Ne verujem da ce Lakers-i uci u finale zapada.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Jel igra J-Smoove veceras? Ako ne igra onda cu da gledam Philu

                Comment


                • Iskreno, mislim da je finale na istoku vec rezervisano od onog momenta kada je bilo jasno da Derik zavrsava sezonu. A sto se tice zapada i Lejkersa, oni jos uvek svoj posao sa Denverom nisu zavrsili, mada bi to trebali lagano privesti kraju. Ali opet, tu je Oklahoma. Igraju bolje nego ikad. Neminovno je da pociste Dallas i revansiraju im se na savrsen nacin. San Antonio igra takodje odlicno i mislim da bi to bilo fantasticno finale zapada. Ja bih najvise voleo da gledamo na kraju finale OKC - Heat. Verujem da bi to moglo da bude epsko finale u 7 utakmica.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jel igra J-Smoove veceras? Ako ne igra onda cu da gledam Philu
                    Game-time decision je J-Smoove.

                    Btw, Ryan Anderson je MIP.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Btw, Ryan Anderson je MIP.
                      http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post760616

                      Kasnis, kasnis...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Jbg, nisam video, sorry.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          pa evo ja bi prvenstveno voleo da vidim to veliko nba finale Lebron vs Kobe,al pitanje da li Lejkersi mogu da prodju SAS
                          a treba da pobede jos 2 u 1 rundi PO,pa onda Oklahomu
                          Lakers-i mogu sve. Kakav bre SAS i OKC. Šalim se. Odlični su i oni i Memphis ali Lakers-i su institucija. Ne bi trebalo oduzeti Bryant-u poslednju šansu da uzme taj toliko željeni šesti prsten.
                          Za OKC i Memphis ima vremena, a SASKI mi se nekako ne uklapaju u celu ovu priču.
                          I nemoj da mi ubacujete klipove u točkove kada sam već sve lepo izprognozirao!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Sta je vama ljudi?

                            Finale: Boston - San Antonio, C's in 7
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by RRondo9 View Post
                              Sta je vama ljudi?

                              Finale: Boston - San Antonio, C's in 7
                              Svi zajedno imaju 700 godina. Zeznuli su Focu, Metuzalema ce uskoro.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Svi zajedno imaju 700 godina. Zeznuli su Focu, Metuzalema ce uskoro.
                                Iskustvo - zlato
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X