Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se ljutite za prenose, ovako je bilo i prosle godine i ocekivao sam ovo, samo ne znam sto je onaj Plavsic govorio da ce sve utakmice da prenose u finalu konferencija.
    P.S. NBA je u kasne sate, slabo ko to gleda kao tenis i fudbal, tako da je ovo realnost, al su stvarno mogli prvi mec da prenose.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Sta se ljutite za prenose, ovako je bilo i prosle godine i ocekivao sam ovo, samo ne znam sto je onaj Plavsic govorio da ce sve utakmice da prenose u finalu konferencija.
      P.S. NBA je u kasne sate, slabo ko to gleda kao tenis i fudbal, tako da je ovo realnost, al su stvarno mogli prvi mec da prenose.
      Sve je to ok ali prenose tenis i fudbal 365 dana u godini i po milion puta repriziraju iste stvari, a ovo je jednom u godini dana.
      I nije poenta u komentatorima (naravno da su američki bolji i profesionalniji) nego u tome što ja sada treba da se bečim ispred monitora umesto da uživam gledajući tekmu na LCD-u koji mi zauzima pola dnevne sobe.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Ne bi trebalo veceras da imamo puno problema. Veliki hendikep za Boston je povreda Bredlija, koji bi mogao odlicnim lateralnim kretanjama da isprati Vejda koliko-toliko. Allen i Pierce mogu da budu izgazeni od strane Lebrona i Vejda na obe strane terena. Jedini problem za Majami moze da bude ako Rondo poludi.

        Comment


        • Нееееееееее, још један Хитовац...



          Ипак, добродошао на форум и остани активан. ;)

          @тема,

          а шта је са КГ-ом?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rio View Post
            Ne bi trebalo veceras da imamo puno problema. Veliki hendikep za Boston je povreda Bredlija, koji bi mogao odlicnim lateralnim kretanjama da isprati Vejda koliko-toliko. Allen i Pierce mogu da budu izgazeni od strane Lebrona i Vejda na obe strane terena. Jedini problem za Majami moze da bude ako Rondo poludi.
            Dobro nam došao Rio. Dopada mi se tvoje razmišljanje, pogotovo onaj deo o "gaženju". A Alien-a će morati već nekako da prizemlje.


            Spoiler
            Last edited by Branislav; 28-05-12, 22:37.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Holly Molly kako cemo da ih oderemo veceras. Za Boston ce biti dobro ako ne popada po terenu vise od pola igraca jer su svi izmoreni "do bola"

              Comment


              • ja sam sad gledao na SK PRIME, pise u 02:30 Nba Playoff ;)
                neko je opasno provalio da nema prenosa

                Comment


                • Veceras obavezno svi uz SK Prime od pola 3! Mozda se smiluju, pa puste Boston - Miami, onu utakmicu kad nije igrala nijedna zvezda. Nemojte gledati rezultat da bude zanimljivije.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Veceras obavezno svi uz SK Prime od pola 3! Mozda se smiluju, pa puste Boston - Miami, onu utakmicu kad nije igrala nijedna zvezda. Nemojte gledati rezultat da bude zanimljivije.
                    Brate sve bi bilo u redu da nisu voditelji najavljivali sve prenose finala konferencija i zbog toga su valjda i stedeli na prenosima regularne sezone pa cak i pomalo Plejofa. Mislim da nije u redu sto su prethodno najavili i sad ispade da nece tako biti. Sve u svemu, ja sam navikao na streamove da gledam, ali jbg, bolje je na LCD sto uzima pola sobe, sto rece Bane. Ovim ne izrazavam nikakvo nezadovoljstvo i "nezahvalnost". Radi se o tome da neki (kao ja npr.) isplaniraju sve i kupe tonu grickalica, piva i cigara i ocekuju uzivanje u dnevnoj sobi dok se gleda NBA tekma, i na kraju ispadne da ne moze. Da ne idem mnogo u off, necu vise pisati o ovome, samo kazem zbog cega je lose sto su ovo uradili.
                    p.s. - Kako kaze u LOTR-u Sam Frodo-u "that was a PROMISSSE, Frodo, a PROMISSSE!"

                    Comment


                    • ma nema sanse da bude vcrs prenos,najavili bi na sajtu!
                      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                      Legends never die. Mamba will be back!
                      sigpic
                      HOUSE ALL NIGHT LONG

                      Comment


                      • Статистике итд.

                        Desmond M. Wallace ‏(@MisterWallaceGA):
                        In three gms against the Heat this season Rajon Rondo averaged 18.7 pts, 13.6 asts, and 7.7 rebs.
                        ESPN Stats & Info ‏(@ESPNStatsInfo):
                        30.2 = LeBron averages 30.2 PPG in conference finals games, his highest PPG in any postseason round. His lowest is the Finals; 19.5 PPG.
                        NBA.com/Stats ‏(@nbastats):
                        4 of top 10 Scorers in Playoffs being featured: #2 LeBron (29.0 PPG), #7 DWade (23.8 PPG), #9 Paul Pierce (19.3 PPG), #10 KG (19.2 PPG)
                        Boston 3-1 vs Miami this Season: 103.5 OffRtg, 93.8 DefRtg, 9.8 Net
                        Boston averaged season best 55.8 eFG% and 51.7 3PT% against Miami this season
                        Boston held Miami to their second worse OffRtg of Season (93.8) among teams MIA played at least 2 times
                        Miami averaged their worst DefRtg (103.5) of season vs Boston (against teams they played at least 2 times)
                        Paul Pierce highest +/- effect on BOS vs MIA this season among Celtics starters: On Court 16.6, On Bench -0.5 (per 48MIN)
                        Chris Bosh highest +/- effect on MIA vs BOS this season among Heat starters: On Court 7.2, On Bench - 26.2 (per 48MIN)
                        Биће едит поста када избаце нешто ново.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da je vreme da se u ovoj seriji vrate dugovi od prosle godine kada je eliminisan Rondo iz serije koju su lagano posle priveli kraju...
                          Bice tesko, sa rovitim Alenom, ali bez divljanja Ronda i uz pravog KG koji bi trebao da isamara musavog Haslema i pokaze sta zna(uz standardnog Pirsa)...
                          Odbrana ce biti problem posebno bez Bredlija i tu ce morati momci iz rotacije da se pokazu, mozda Markiz

                          Sve u svemu napred Seltiksi...

                          Comment


                          • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                            i uz pravog KG koji bi trebao da isamara musavog Haslema
                            Ne može bez provokacija pa to ti je. A ceo dan se suzdržavam kako bih bio fini.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Vise je bila sprdnja ali dobro...

                              Comment


                              • Ako malo bolje pogledate, videcete da je prenos na SK bio svake nedelje od cetvrtka do nedelje i samo tim danima. Cetvrtak na petak, petak na subotu, subota na nedelju i nedelja na ponedeljak, s tim da je bilo utakmica u 'evropskim' terminima obicno subotom i nedeljom. Sada takvih lepih termina vise nece biti, kao ni prenosa SAS-OKC utakmica no2, a ni ove 2 tekme iz AAA, sledeca tekma je iz Oklahome i bice verovatno obe iz TD Gardena. Vidite i na najavi za sledecu utakmicu da pise Oklahoma-San Antonio. Ja sam zadovoljan kako SK prenosi ove godine Playoff, zna se, od cetvrtka pa do nedelje , obicno 4 tekme nedeljno i to je to, nema mnogo mudrosti. Samo slazem se da Darko nije trebao da nas 'zezne' .

                                Comment

                                Working...
                                X