Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 12.06.2012.

    Финале:

    Оклахома Сити Тандер - Мајами Хит 1:0

    Статистике свих играча:

    Spoiler





    Мало фотографија са утакмице:

    Spoiler








    Кликните на резултат меча да бисте видели преглед.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • zasto spolstra ne ubacuje vise u igru turiafa i antonija? mislim da je potrebno menjati na centru i krilnom centru,a ne da dzejms cuva perkinsa u da trosi snagu i onda posle u napada nista... ne moze ipak sve on sam,a turiaf i antoni su odlicni odmbrabreni igraci pogotovo antoni,tako da tu malo vise rotacije.. i miami bi trebalo da dobije drugi mec u oklahomi...

      Comment


      • Originally posted by blackened
        Ne znam šta ljudi imaju toliko da zameraju Džejmsu, čovek je ponovo uradio i više nego što drugi igrač ekipe treba da uradi. Sva kritika treba da ide na račun najvažnijeg igrača ekipe - Dvejna Vejda. Ako on nastavi ovako da igra, Majami će biti počišćen.
        Od njega nista specijalno niko nije ni ocekivao. Dzejms je odigrao bez srca, njegov statline u prosloj utakmici je veliki fejk. Jedna od najlosijih utakmica u plej ofu.

        Comment


        • mvp - I ja sam primijetio kako je odigrao i ponasao se, sto rece ti "ko sisa". Zar je moguce da pritisak toliko deluje na njega u pm...

          Comment


          • wade,ima prosek u nba finalima 30 poena,i tu treba da je snaga majamija,ali ocigledno da wade ovaj PO ne mzoe da udej u onaj njegov ritam,posebno protiv bostona,i sad OKC,nadam se da ce da proradi i da uzmemo titulu...

            Comment


            • Originally posted by te-ko92 View Post
              wade,ima prosek u nba finalima 30 poena,i tu treba da je snaga majamija,ali ocigledno da wade ovaj PO ne mzoe da udej u onaj njegov ritam,posebno protiv bostona,i sad OKC,nadam se da ce da proradi i da uzmemo titulu...
              Nije to taj Wade, ovaj je povredjen i mator. Onaj je mlad zdrav i gladan.

              Comment


              • nije on mator,nego on sebi kao na terenu postavlja ulogu kao drugog igraca i ekipi,i prepusta james da preuzme,a njemu tu u zavrsnici ne idi... i onda se desi majamiju to sto bude-poraz,znaci vise lopta wadu u 4/4 i on naravno treba da bude u sutu... i james i wade treba da idu sto vise na prodor,a ne da oslanjaju na sut,tu su chalmers i batiju... nadam se boljoj drugoj utakmici...

                Comment


                • OK, zaustavaljajte se ovde da ne bismo reagovali. Pravopisna i gramaticka pravila treba postovati, ali ako to zelite da sugerisete nekom clanu ucinite to privatnim porukama ili na Off Topicu. Postovi koji nemaju veze sa temom bice tamo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                    mvp - I ja sam primijetio kako je odigrao i ponasao se, sto rece ti "ko sisa". Zar je moguce da pritisak toliko deluje na njega u pm...
                    kakav klinac pritisak batice, teska literatura.
                    June 12, 2012 - NBA Finals Game 1: Miami Heat at Oklahoma City Thunder.
                    Spoiler

                    skenjalo mu motivaciju kad je raskoljnikov zabo babu sas sikirce
                    treba nesto lakse da uzme da cita
                    Last edited by ЕлБиЏеј; 13-06-12, 22:26.

                    Comment


                    • Cudi me kako niko nije komentarisao Ibakin pick-and-pop, koji je
                      i napravio razliku u drugom poluvremenu.

                      Traps odbrana koju praktikuje Majami je totalno fulala u drugom
                      poluvremenu. zaista mi nije jasno kako Spolstra nije odreagovao
                      na korekcije Bruksa.

                      Neprilagodjenost rotacije, kao i potpuno promasena switchovanja
                      je ono na cemu je Majami izgubilo utakmicu.

                      A tek Jamesovo ostajanje na Collisonu unutra, dok Bosh izlazi da
                      zatvori Westbrooka spolja, ovaj samo baci pass na stranu Durantu,
                      a James i Bosh ostaju na potpuno drugoj strani. I onda uvek Bosh
                      kasni kod Duranta, dok ovaj radi penetraciju iz driblinga.

                      Bilo je toliko losih taktickih resenja Majamija u drugom poluvremenu,
                      narocito u odbrani, da bi za neku dublju analizu trebalo izdvojiti
                      citav dan.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • ali ovaj kadar sinoc je stvarno bio smesan do bola. ja sam se valjao. kakve su samo face slozili Pet i Zo.

                        ovo mi ide odma do perasovica. haha


                        Spoiler

                        Comment


                        • LeBron scored just 7 points in the 4th quarter while Durant made 17.
                          Sve ovo govori
                          Attached Files
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • Jbt kako se ljudima vise ne smuci da prate svaki LeBronov korak u 4/4. Ima li kraja? Samo 7? Wow, tragedija... Na nivou utakmice bi to bilo koliko, 28? Kako ga nije sramota. Da se razumemo, ja prvi hateujem Jamesa najzesce, ali ovo vec prevazilazi sve granice dobrog ukusa i normalnosti. Kao da hoce coveku jos vise da nabiju kompleks prelomnih momenata. Nervira vise u svakom slucaju.
                            I NbaIsMyLife, nije upuceno tebi vec americkim novinarima koji ubise sa ovom temom. Sto ne pisu daje kvalitet kosarke nikad losiji? To nije vredno analize?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Mislim 7 poena nije uopste malo za 4/4,ali ako durant da 17,onda se ne ocekuje da mia pobedi,ali opet 7 poena nije lose.
                              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                              Legends never die. Mamba will be back!
                              sigpic
                              HOUSE ALL NIGHT LONG

                              Comment


                              • Novi podcast Edina Avdica o finalnoj seriji Majami-Oklahoma kao i komentarisanje finala Grckog i Spanskog plejofa :

                                http://www.tvarenasport.com/podcast/...12-06-2012.mp3
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X