Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    Neko moje misljenje je da su sanse Heata veceras minimalne.
    Gledajuci njihov mentalni plan u totalnom su outu, potrebna je neverovatna igra dvojca, cak i bolja od g4 protiv Indiane da bi se doslo do W-a.

    Ekipe su obicno do comeback-ova iz ovakvih situacija dolazile zahvaljujuci neverovatnoj timskoj hemiji, poverenju, dobroj motivaciji, samopouzdanju... a sve to, pogotovo prve 2 stavke, su mane Heata.

    A da ne pricamo koliko Kelti pucaju od samopouzdanja, a jos je tekma u Gardenu, publika naelektrisana kao nikada...

    Molim se monstruoznoj tekmi Jamesa, nekog prekoreta, necega, ali jbg...
    Konačno jedna prava realna izjava navijača Hita.Može jedan lajk onda.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Ali što je najgore, što čak i 30+ LeBron-ovih ne pomaže, (34 game 3). LeBron lider svog tima u poenima, skokovima, asistencijama. Kao da Majami nema osobe koje su specijaliste za asistencije i skokove kao što to ima Boston. I potpuno mi je apsurdno da neki i dalje potenciraju da se krivi ceo kolektiv, a ne samo da se izostavlja LeBron. Ja ne znam šta bi onda čovek trebao da uradi da Heat pobedi. Možda da počne da ubacuje po 50 poena. Enivej, večeras očekujem jednu jako tesnu utakmicu. Veliki zaostatak je luksuz koji Majami ne sme da dozvoli kao u pojedinim utakmicama, jer, sve mi se čini da oni najveći deo snage izgube da stignu upravo taj zaostatak, a onda za samu završnicu i kad je najviše potrebno ne uspevaju da prelome u svoju korist.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Problem je sto Lebron odradi svoj deo posla, samo fali da Bosh ili Wade odrade svoj deo posla. Da je Bosh igrao proslu duze, verovatno bi se drugacije zavrsilo (bar po onome sto je uradio za ono malo vremena koje je igrao).

        Isto tako ce cuveni Lebron da odradi svoj deo posla veceras, ali treba jos neko tu da odradi zasta je placen da bi majami dobio, on jeste top top igrac, ali sam ne moze sigurno da pobedi nikog.

        Comment


        • Šta mislite ko dobija večeras? Moje mišljenje je da je Boston favorit, a heat ima šanse ali mora da se okrene vejdu. Razlog je prost. Boston zna kako treba da čuva džejmsa i to su pokazali u gotovo svim duelima u poslednjih par godina, lebron je protiv njih uvek igrao dosta slabije nego inače. Sa druge strane, serija iz 2010. je pokazala da boston nema rešenja za vejda koji je dominirao, ali nije imao podršku saigrača. wade je njihov najbolji closer i njemu treba da se okrenu naročito u poslednjoj deonici.

          Comment


          • Originally posted by The Captain View Post
            Šta mislite ko dobija večeras? Moje mišljenje je da je Boston favorit, a heat ima šanse ali mora da se okrene vejdu. Razlog je prost. Boston zna kako treba da čuva džejmsa i to su pokazali u gotovo svim duelima u poslednjih par godina, lebron je protiv njih uvek igrao dosta slabije nego inače. Sa druge strane, serija iz 2010. je pokazala da boston nema rešenja za vejda koji je dominirao, ali nije imao podršku saigrača. wade je njihov najbolji closer i njemu treba da se okrenu naročito u poslednjoj deonici.
            LeBron ima najbolju statistiku i najbolje partije u karijeri protiv Bostona. U ovoj seriji postize 31 10 4 uz 50% suta. Nije bas da ga cuvaju kako treba. I prosle godine ih je unistio. Boston sjajno radi neke druge stvari ne njemu karakteristicne, Boston igra vrhunski napad protiv jedne od najboljih odbrana lige, KG je automatik, Ronda ih nosi pun je samopouzdanja, imaju finu pomoc od Pjetrusa i Brendona. Svakako da je Boston favorit.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Jedino da mu nadjemo neki eliksir zivota pa da mu posaljemo
              Kobe je ove sezone beležio 28ppg (uz doduše slabiji procenat šuta). Potpuno je realno da će naredne dve sezone postozati 26-27 ppg, a nakon toga opasti na recimo, 23-24. Doduše, puno zavisi i od kadrovskih promena u LA-u, ali jednostavno Kobe je isuviše dobar i u ovim godinama da bi tako brzo pao ispod 25ppg. Dakle, samo je potrebno da ostane u ligi još 4-5 godina, i prestići će Kareema.

              Comment


              • ako budu wade i james igrali kao i proslih utakmica + bosovih 15-20 poena,majami se vraca kuci
                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                Legends never die. Mamba will be back!
                sigpic
                HOUSE ALL NIGHT LONG

                Comment


                • Originally posted by The Captain View Post
                  Kobe je ove sezone beležio 28ppg (uz doduše slabiji procenat šuta). Potpuno je realno da će naredne dve sezone postozati 26-27 ppg, a nakon toga opasti na recimo, 23-24. Doduše, puno zavisi i od kadrovskih promena u LA-u, ali jednostavno Kobe je isuviše dobar i u ovim godinama da bi tako brzo pao ispod 25ppg. Dakle, samo je potrebno da ostane u ligi još 4-5 godina, i prestići će Kareema.
                  Covek ce se povuci na kraju ugovora.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    LeBron ima najbolju statistiku i najbolje partije u karijeri protiv Bostona. U ovoj seriji postize 31 10 4 uz 50% suta. Nije bas da ga cuvaju kako treba. I prosle godine ih je unistio. Boston sjajno radi neke druge stvari ne njemu karakteristicne, Boston igra vrhunski napad protiv jedne od najboljih odbrana lige, KG je automatik, Ronda ih nosi pun je samopouzdanja, imaju finu pomoc od Pjetrusa i Brendona. Svakako da je Boston favorit.
                    Pričam o periodu kada nije imao podršku vejda i bosha. Naravno da sada beleži bolje partije, jer ne mogu celokupnu odbranu da baziraju na njemu. Baš zato mislim da wade i ostali treba da uskoče i da ga što više rasterete u napadu.

                    Comment


                    • Rondo drzi kljuc. Kada on igra i Boston igra. Koliko god ovo nebulozno zvucalo pre nekoliko godina, on je najbolji igrac, najveca pretnja i gamechanger. Ako nadju nacina da dovedu loptu do KGa na niskom postu i ako ga jos i krene sut sa distance nema tu sta Heat mnogo da trazi, iskljcujuci ludacke partije velike trojke i/ili Rija. Madafaka ce ispuniti svoju kvotu, nema tu price. Ray Ray voli ovakve utakmice i verovatno ce odigrati dobro veceras. Dooling radi veliki posao u odbrani i to ce isto veceras biti jako bitno. Dodaj uspaljeni TD Garden odakle niko u istoriji nije lako odneo pobedu i vidi se koje favorit.
                      All that being said, opet mislim da Miami ima dovoljno kvaliteta da ovu utakmicu dovede do situacije da se igra na 1-2 poseda.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Covek ce se povuci na kraju ugovora.
                        Odakle ti to? Lično sam čuo njegovu izjavu kada su ga pitali da li je ovo njegov poslednji ugovor da je rekao možda, ali ne veruje.

                        Comment


                        • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                          ako budu wade i james igrali kao i proslih utakmica + bosovih 15-20 poena,majami se vraca kuci
                          Bosh nije spreman, inace bi sigurno igrao u zavrsnici prosle utakmice.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by The Captain View Post
                            Odakle ti to? Lično sam čuo njegovu izjavu kada su ga pitali da li je ovo njegov poslednji ugovor da je rekao možda, ali ne veruje.
                            Mislim da njegovo telo ne moze vise od jos dve godine, ne na ovom nivou bar.

                            Comment


                            • Da li vredi uopšte uvoditi Bosh-a u igru kao u prošloj utakmici, ili ga čuvati za eventualnu neizvesnu završnicu?
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • ja mislim da ce sve zavisiti od nacina na koji bude lebron davao ritam
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X