Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomozi Boze!!! Nek ih OKC porazi u finalu 4-0 al samo da ovo dobiju ... odavno nisam bio ovako nervozan pred neku NBA utakmicu, jos od GM7 Boston-Lakers....

    Comment


    • Cestitke navijacima Majamija na prolasku u finale ,nadam se kvalitetnoj kosarci u finalu.
      GIFSoup

      Comment


      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
        Cestitke navijacima Majamija na prolasku u finale ,nadam se kvalitetnoj kosarci u finalu.
        Mi uzimamo ove godine..prosle usralo Dalas
        HEAT

        Comment


        • sve cestitke igracima Miami-a na prolasku u finale pa ko bude bolji neka uzme prsten

          Comment


          • Originally posted by Hawk View Post
            Mi uzimamo ove godine..prosle usralo Dalas
            U finalu nikada nikoga nije usralo. OKC ulazi kao favorit, videcemo, prve dve su kao i obicno najbitnije, koliko god da OKC dobro igra u gostima, igrati tri utakmice uzastopno sa najjacim domacinom u NBA Miamijem u AAA gde jednu moras da dobijes nije bas dobro. Finale se igra 2-3-2 ko slucajno ne zna.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • cekaj prve 2 se igraju u OKC

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                cekaj prve 2 se igraju u OKC
                2 OKC 3 Mia 2 OKC
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • znam da ide u finalu 2-3-2 nego samo me je to zanimalo ali pre utakmice cemo malo vise da pricamo o nekim zanimljivim duelima koje nas ocekuje ;)

                  Comment


                  • Kljucno ce biti koliko Thabo moze da izbaci iz ritma Lebrona i kako ce koristiti Ibaku. Serge je jedan ot retkih igraca koji ima fizicke karakteristike da zaustavi Wadea ili Jamesa u naletu bez faula, a i da ima dovoljno postovanja od njih da ne pokusaju da ga prebace. Sa druge strane Shane mora da se posveti najvise Durantu, nece cuvati nekoliko igraca kao ovaj put. Tvrdo, sa puno kontakta (naravno ako se dozvoli, cinjenica je da je KD kao beli medved), ruka u licu. Ako Kevin sve to uspe da probije i postigne ocekivan broj poena dokazace da je velicina. OKC ima mnogo bolje role igrace i sve mi se cini da ce tu Fisher biti kljucan, ipak on ima staza u ovakvim utakmicama.
                    Ipak OKC je mozda previse zelen. Da imaju neku iskusniju azdaju na klupi mozda se ne bi osetilo. Ovako mislim da ce na tremu da izgube prvu i onda ce se jako tesko vratiti, mozda bude gotovo u 5 utakmica.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • zna Fisher kako se igra u finalu NBA,pa ako uspe imalo da prenese na saigrace bice dobro,ali po meni 1 utakmica moze biti presudna

                      Comment


                      • Cestitam navijacima Majamia na prolazak u finale.

                        Ja sam sinoc zaspao na stolici.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Cestitam navijacima Majamia na prolazak u finale.

                          Ja sam sinoc zaspao na stolici.
                          ako nisi pao sa stolice nista nisi uradio

                          Comment


                          • cesititam Heatovci. Ja sam zaspao pred sam pocetak, reko ustacu za 2nd half- al to ne biva.
                            Nego gledam highlightse jutros..el ono Lebron pokusao da sutne Ronda viseci sa obruca..kako nije bila tehnicka?

                            btw, kakav je medjusobni skor ove godine izmedju OKC i Majamija

                            Comment


                            • Cestitke navijacima Majamija i Lebrona, zasluzeno su prosli dalje...
                              Ovaj poraz definitivno vise boli nego onaj od Lejkersa u GM7, jer je ovo mozda bila poslednja sansa da osvoje novi prsten, al dobro sta je tu je, jednostavno se nisu potrefile neke stvari i nisu imali srece sa povredama. Bredli, Onil prestao, Alen igrao sa 50% snage zbog zglobova, Pirs takodje povredjen. Osim Pietrusa nije niko imao da uskoci sa klupe mada je i on zakazao u GM7. Dok su imali snage i dok Rondo nije usao u zutu minutu kontrolisali su tekmu. Sa druge strane, Majami kompletan,u najboljim godinama,a Bos se vratio u najgorem mogucem trenutku.

                              Comment


                              • Mene ka da je neko udara u stomak nogom kad god je Bos ubacivao one trojke iz coska...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X