Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ima li link neki za tnt.. kako to ide

    Comment


    • Do pobede veceras legende? Boston Boys ,onaj ko je izdao Clevland CAVSe i ne zasluzuje da uzme prsten! James sisica!!!

      Comment


      • Po toj tvojoj glupoj logici, ni Kevin Garnet ne zasluzuje prsten. Jer je izdao Timberwolvse. A ipak je uzeo jedan prsten sa Bostonom

        Comment


        • Originally posted by papekings View Post
          Do pobede veceras legende? Boston Boys ,onaj ko je izdao Clevland CAVSe i ne zasluzuje da uzme prsten! James sisica!!!
          Sta ti je bre imas 40 godina, saberi se.

          Comment




          • IT'S ON!
            sigpic

            Comment


            • K.G je legenda Minesote tamo je uvek dobro dosao,a James kada se vrati u Clevland cuva ga deset telohranitelja,i on zna da je usro motku?

              Comment


              • Aman bre, dosta vise o "izdaji" James-a. Mozete li vi ljudi da gledate kosarku i uzivate?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ovako... Jos je pola sata do utakmice. Ne terajte me da zakljucavam sve teme na podforumu i da banujem bez veze. Drzite se pravila, gledajte i komentarisite utakmicu jer ce svaki vid provokacije biti sankcionisan. Zaista se ne salim jer mnogi su ovde zbog kosarke i zele da uzivaju u njoj, a ne da citaju prepucavanja na nivou treceg razreda osnovne skole. Nadam se da smo se razumeli i da ce sve proteci u najboljem redu.




                  Neka bolja ekipa pobedi (Boston )
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Bosh opet nece biti u startnoj petorci, mislim da mu je i veceras 20 minuta plafon.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Mike Ingles kaze da bi trebao igrati 25 minuta veceras.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ako sam ja pokrenuo temu aj da je i ja zavrsim,ako sam nesto rekao to je za to sto tako mislim licno ja!nebih da ostali misle da je to provokacija ali to tako izgleda i svi koji se ne slazu sa mnom se nalze tu pogodjeni?nema onda vise potrebe bilo sta pricati daj da gledamo tekmu pa neka pobedi ko je bolji,svim srcem uz Boston!

                        Comment


                        • Odlicna igra Heata sinoc pogotovo Lebron je igrao fantasticno.Bostonu su hvalili poeni Pirsa i Garneta,a Wade je odigrao uzasno stvarno sta mu je bilo.Lebron kako je krenuo ja sam mislio da ce uspjeti da prebaci Jordanova 63.Cestitke navijacima Heata.Ja mislim da u sedmoj utakmici nista se nece znati do kraja.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • hvala ti lbj sto si mi obezbedio veceru

                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Bio sam potpuno u pravu očigledno kada sam reko da Majami do pobede može jedino ako LBJ počne da ubacuje po 50 poena.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Odmorio 3 minuta, ucestvovao u 57 poena, pokupio 1/3 skokova svog tima, bio perfektan u svakom defanzivnom aspektu igre... i sve to u najbitnijoj utakmici PO-a.

                                LeChoke...

                                Comment

                                Working...
                                X