Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pratim fabulu radnje

    Stan bi sigurno bio najbolje resenje, i bio bi i Pat verovatno ok sa njim, pitanje je samo da li ce SVG pristati da opet ode negde gde njegova rec nece biti poslednja i gde ce se preganjati sa jednim od najvecih trenera svih vremena i trojicom starova. Naravno, nijedan od njih Dwight fakin` loyalty Howard, ali i ova trojica imaju opasne egoe, zasluzeno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by The Captain View Post
      Jordan je igrao samo 14 sezona, a uz to je uzeo odmor u najboljim godinama. Da je igrao kontinuirano do 40. prestigao bi ga sigurno, ali bi možda malo pokvario svoj ppg. Ne treba zaboraviti ni Kobija koji sad već ima negde oko 30k (mislim da je najmlađi u istoriji koji je stigao dotle), a ako bude igrao još 4-5 godina na visokom nivou, mogao bi da ugrozi Kareema. Statistički gledano Kareemov prosek karijere je oko 24ppg. Ako Kobi u toku naredne 4 sezone bude beležio u proseku 25ppg ili više i ne bude imao većih povreda, preći će 38k.
      Jedino da mu nadjemo neki eliksir zivota pa da mu posaljemo

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ne pratim fabulu radnje

        Stan bi sigurno bio najbolje resenje, i bio bi i Pat verovatno ok sa njim, pitanje je samo da li ce SVG pristati da opet ode negde gde njegova rec nece biti poslednja i gde ce se preganjati sa jednim od najvecih trenera svih vremena i trojicom starova. Naravno, nijedan od njih Dwight fakin` loyalty Howard, ali i ova trojica imaju opasne egoe, zasluzeno.
        a zamisli trenera koji ce naredne sezone u ekipi
        najverovatnije morati da trpi D-Willa i Howarda.

        u, jbt, pa to ce biti potop epskih razmera.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          a zamisli trenera koji ce naredne sezone u ekipi
          najverovatnije morati da trpi D-Willa i Howarda.

          u, jbt, pa to ce biti potop epskih razmera.
          Jos ako to ocekivano bude u Netsima sa sve drustvom Prohorov - Jay Z, sa novom arenom i navijacima, spanska serija u najavi. I onda se ljudi cude sto je Coach K odbio one paretine prosle godine da dodje u to osinje gnezdo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • A jel mozete vi rasni poznavaoci svih prilika da mi objasnite, koji ku....c mu je Pat dao novi ugovo Spolstri ? zar nije mogo fino da saceka kraj PO, pa ako si odradio dobar posao (osvojio prsten) evo ti novi, bolji. Ako ne, dovidjenja, sve najbolje ti zelimo. Pitam jer se stvarno ne razumem u te stvari.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by MakiVW View Post
              A jel mozete vi rasni poznavaoci svih prilika da mi objasnite, koji ku....c mu je Pat dao novi ugovo Spolstri ? zar nije mogo fino da saceka kraj PO, pa ako si odradio dobar posao (osvojio prsten) evo ti novi, bolji. Ako ne, dovidjenja, sve najbolje ti zelimo. Pitam jer se stvarno ne razumem u te stvari.
              Riley nije dao nikakav novi ugovor Spoelstra-i za sledeću sezonu. Ukazao mu je poverenje posle prošlogodišnjeg poraza od Dallas-a da opet vodi ekipu i ove sezone ali za narednu sezonu još se ništa ne zna. Većina ljudi koji navijaju za Miami ili nas koji pratimo Miami zbog Lebron-a bi volela da Spoelstra dobije otkaz jer smatramo da nije dorastao da trenira i vodi jednu tako koncipiranu ekipu.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Hvala Bane. Verovatno sam ja to ukazano poverenje od strane Peta shvatio kao da je sa njim produzio ugovor.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by MakiVW View Post
                  Hvala Bane. Verovatno sam ja to ukazano poverenje od strane Peta shvatio kao da je sa njim produzio ugovor.
                  Nema na čemu. Uzgred, sva ta priča oko Spoelstra-e bi dobila potpuno novu dimenziju ukoliko bi Miami prošao Boston i nadigrao Oklahoma-u tj. uzeo titulu ove sezone.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Ali na koliko? Zar mislis da sledece godine ne bi krenule ponovo iste price ukoliko bi Majami igrao ovako? Kao da javnost ocekuje nepobedivost Majamija koji u timu ima ovakve 3 zvezde i da odmah prst krivice ne bi bio uprt samo u Spoelstra-u.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Strasna serija na Zapadu cestitke OKC,u odlucujucim momentima su bili bolji, ogroman napredak OKC u odnosu na proslu godinu, mislim da su sazreli za titulu. Spurse su prodali Green, Lenard takodje nije bio na nivou u odnosu na ranije partije u PO. Najvece zamerke Duncanu koji je i u ovom mecu imao neke neverovatne greske, neckao se pri sutu, dodavao iz cistih pozicija za sut, potpuno netipicno za njega, takodje i u odbrani nije bio bas najbolji...Najvece zamerke na racun Diawa, ja ne znam sta on radi na terenu, u zadnjih nekoliko meceva je potpuno bio beskoristan, sve se svodilo na poene Parkera, Manua i Jacksona, jednostavno OKC je imao vise igraca od SAS-a koji su postizali poene, kada se na to doda i da su mladji sve je jasno.
                      Sto se tice finala, mislim da ako Boston udje u finale nema ni gram sansi, ako to bude Miami ocekujem strasnu seriju.
                      Najvise mi zao poraza SAS-a u 6 utakmica zbog kraja TNT Show-a , ove godine su stvarno bili fantasticni ( pogotovu Barkley u prognozama i analizama ), nebo i zemlja su u odnosu na ekipu sa ESPN-a
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MakiVW View Post
                        Ali na koliko? Zar mislis da sledece godine ne bi krenule ponovo iste price ukoliko bi Majami igrao ovako? Kao da javnost ocekuje nepobedivost Majamija koji u timu ima ovakve 3 zvezde i da odmah prst krivice ne bi bio uprt samo u Spoelstra-u.
                        Miami i jeste koncipiran ovako da bi uzimao titule. Spojena su tri All-Star igrača samo iz tog razloga i to je svima jasno. Zbog toga i postoji toliki amonizitet prema tom klubu. Sa druge strane, oni koji su simpatizeri Miami-a iz bilo kog razloga svakako da očekuju titule. Moje lično mišljenje, znači lično, je da ukoliko neki tim ne donosi očekivane rezultate i ne ostvaruje projektovane planove za sezonu, treba da se menja počevši od trenera. Možda će Miami morati da preživi i neke veće izmene ali prva i osnovna promena bi trebala da bude promena trenera. Opet ću ponoviti, ukoliko bi Miami uzeo titulu ove sezone to bi drastično izmenilo sve. Međutim, ukoliko već noćas ispadne od Boston-a ili Oklahoma-e, onda su "sve karte otvorene" kada su u pitanju nova kadrovska rešenja.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Moje lično mišljenje, znači lično, je da ukoliko neki tim ne donosi očekivane rezultate i ne ostvaruje projektovane planove za sezonu, treba da se menja počevši od trenera. Možda će Miami morati da preživi i neke veće izmene ali prva i osnovna promena bi trebala da bude promena trenera
                          Slazem se. Nista nam ne preostaje drugo nego da sacekamo vecerasnji duel. Mozda cemo vec sve znati sutra, a mozda cemo i sacekati jos koji dan.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Nema bre cekanje,veceras majami dobija i zatvara seriju za dve noci
                            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                            Legends never die. Mamba will be back!
                            sigpic
                            HOUSE ALL NIGHT LONG

                            Comment


                            • Neko moje misljenje je da su sanse Heata veceras minimalne.
                              Gledajuci njihov mentalni plan u totalnom su outu, potrebna je neverovatna igra dvojca, cak i bolja od g4 protiv Indiane da bi se doslo do W-a.

                              Ekipe su obicno do comeback-ova iz ovakvih situacija dolazile zahvaljujuci neverovatnoj timskoj hemiji, poverenju, dobroj motivaciji, samopouzdanju... a sve to, pogotovo prve 2 stavke, su mane Heata.

                              A da ne pricamo koliko Kelti pucaju od samopouzdanja, a jos je tekma u Gardenu, publika naelektrisana kao nikada...

                              Molim se monstruoznoj tekmi Jamesa, nekog prekoreta, necega, ali jbg...

                              Comment


                              • Ja moram da kazem ponovo da mene ovo neodoljivo podseca na onu seriju kada je Boston izbacio Cleveland i kada je Lebron odigrao svoj zadnji mec u dresu Cavs-a.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X