Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Ja ipak ne verujem da ce biti vise...
    Bice, bice, u veliko finale ce da bude metla.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Bice, bice, u veliko finale ce da bude metla.
      Da li ja u ovom tvom komentaru citam veliko finale bez Majamija?
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Pretjerao sam malo, eto Lebron ce izdominirati jednu utakmicu i bice 4-1.
        sigpic

        Comment


        • Meni se ne svidja sto ste otpisali Boston.

          Mene ne bi iznenadilo kada bi SA ispao u finalu Zapada od OKC-a, bas zbog tog niza pobeda.Mnogi ocekuju od njih prolaz i bice to dodatan pritisak za Mamuze, da bi sa druge strane OKC bio rasterecen u toj situaciji i mogao bi to iskoristiti kada su sve oci uprte u SA i kada su po mnogima postali prvi favoriti za osvajanje prstena.


          @gaga

          Za sada konkretno nista, ali rekao sinoc Ilija da bi u toku nedelje pre petka mogli da prenose koji mec.Sledeci direktan prenos je u subotu od 4 sata ujutru.Posto je taj termin vezan za Zapad, najverovatnije ce prenositi par meceva polufinala Istoka dok ne pocne finale Zapada.Bicemo na vreme obavesteni po tom pitanju.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post


            @gaga

            Za sada konkretno nista, ali rekao sinoc Ilija da bi u toku nedelje pre petka mogli da prenose koji mec.Sledeci direktan prenos je u subotu od 4 sata ujutru.Posto je taj termin vezan za Zapad, najverovatnije ce prenositi par meceva polufinala Istoka dok ne pocne finale Zapada.Bicemo na vreme obavesteni po tom pitanju.
            Ok, hvala.

            Comment


            • Van Gundy vise nije trener Orlanda.

              Comment


              • Ocekivano, pre ce njega pustiti niz vodu nego Dwight-a. Oterali su i Otis-a takodje.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Na kraju ce ih ponovo taj Dwight sutnuti u zadnjicu.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Da l' mogu Lejkersi veceras nesto da urade, sem da izgube +20 ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad se vraca Bos, jel ima neke zvanicne informacije?
                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Pa nesto ne verujem u tih +20. Samo prva utakmica je bila klasican blowout. Kao sto rece Bryant "ne razmisljamo da dobijemo 3 u nizu, vec prvo game 5" tako da, ocekujem kao i poslednje 3 tekme, teeeeeesnoooooooo.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • @Лебронов обожаваоче,

                          рекао ваљда Сполстра да нема силе да игра следећи меч, а спомињу као да мооооожда буде спреман за седми. Али ја мислим да од тога нема ништа...
                          Last edited by Урош94; 21-05-12, 21:48.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Remember my words, Rajon veceras triple-double ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                              Van Gundy vise nije trener Orlanda.
                              neki kazu da ce u LAC, dok je druga opcija kao Portland.

                              videcemo, videcemo

                              a Brian Shaw se spominje kao jedna od opcija za Orlando.
                              Last edited by apacrow; 21-05-12, 23:01.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ima li večeras prenosa na SportKlubu Filadelfija vs Boston?Trebalo bi da je u 01:00 ali programska šema je nešto ubagovana već par dana.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X