Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Jel to ona Nina što je javila da je uhapšen?

    Idemo Noleeeeee zgaziiii ih sveeeeeeeeeeeeeeeee. Još veći skandal po TA i AO i Australiju bi bilo da ga deportuju ipak zbog tamo nekih detalja.

    Ljudi ovo je sport!!! Svako ima pravo na grešku.

    Ajde nek ga deportuju onda ako su tako ku*čeviti.

    Žile, ne branim ga ja. Želeo sam da igra AO, nadam se da će tako i biti. Ali svakako da je imao ogromnih propusta u svemu ovome.

    Više nije ni bitno. Sve ovo premašuje sportske okvire. Idalje tvrdim da on nije tvrdnja po suverenitet države.

    Neće ga deportovati dok ne dobiju signal vlasti.

    Obratite pažnju kako Novak baca akcenat na publiku, u obe izjave ih je spomenuo. Gađa ih sa izjavom. Mada iskreno mislim da mu to neće pomoći.

    Novak ne bi smeo biti izbačen ni sa AO ni iz Australije. Naravno da za to ima osnova. Ali ostavili su prostora toliko da može da se uđe ako nisi vakcinisan. Morali su biti jasni po tom pitanju.

    Sa druge strane, što više odlažu to je sve gluplje deportovanje.

    Ako ima neka normalna osoba u našoj zemlji Srbiji, voleo bih da zabrani Srđanu i Dijani javno izjašnjavanje na ovu temu.


    Sutra je žreb, tako da sigurno će doneti odluku u narednih 24h.

    Novaku fali dosta podrške. Veliki je problem što turnir nije počeo i igrači ne daju izjave. Kreg Tajli je rekao pre nekoliko dana da ga želi da turniru, top 10 igrači su stali na njegovu stranu, direktno ili indirektno.

    Ako ga ne deportuju pre žreba svi će stati na njegovu stranu.
    Ljubitelju tenisa, mislim da planiraju da ga deportuju pre zreba i mislim da hoce.Daj Boze da gresim, jer mi nedostaje da gledam tenis, ali mislim da je on zavrsio pricu sa ovim AO definitivno, a mozda i zauvek.

    Comment


    • Ovo je jos bolje:

      https://twitter.com/i/status/1480994475606372353

      Komentator je izvanredan.

      1.
      Djokovic je priznao lapsus. Sad mogu da ga izbace zbog toga.
      (Za Novaka idealno. Lapsus je u centru paznje. Ne falsifikat!)

      2.
      Prva odluka nije bila zbog proceduralnih stvari. Vlada je izabrala da izgleda tako jer da su nastavili, izgubili bi. Manje je lose da izgubis zbog proceduralnih stvari, nego po meritumu.

      3.
      Odluka je totalno politicka. Vlada mjeri sto joj je manje stetno.

      NI RIJECI O FALSIFIKOVANOM TESTU!

      4.
      SUDIJA JE REKAO DA GA NE MOGU DEPORTOVATI PRIJE NEGO DODJU KOD NJEGA, A ON CE DA MU DA PRODUZENJE. SAMIM TIM CE MOCI DA IGRA AO!

      Mozda za Novak nije dobro da igra AO. Zavis da li ce publika biti toliko neprijateljska da ce mu presjesti.
      Last edited by NI; 12-01-22, 09:37.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post

        NI, zadnja Ninina izjava je da je Novaova pozicija sve teza i da ga javnost ne zeli tamo nikako.Ta izjava je od malopre, mada vidim da vi znate da su to sve gluposti i da ja verujem Informeru.
        Ti si bog pesimizma. Mozda je Novakova pozicija teza sto se tice janog mnjenja, ali to je u ovom trenutku sporedno!

        Novakova pravna pozicija je laksa cim se ne pominje falsifikovani list! To bi bila trajna katastrofa i za Srbiju i za Novaka.

        Nina je isto tako pomenula Kubansku krizu. Pretjerivanje, neumjesno pretjerivanje. Ali sustina je da se iza kulisa dogovaraju dvije vlade. To je potpuno na liniji Brnabiceve konferencije za stampu!

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Ti si bog pesimizma. Mozda je Novakova pozicija teza sto se tice janog mnjenja, ali to je u ovom trenutku sporedno!

          Novakova pravna pozicija je laksa cim se ne pominje falsifikovani list! To bi bila trajna katastrofa i za Srbiju i za Novaka.

          Nina je isto tako pomenula Kubansku krizu. Pretjerivanje, neumjesno pretjerivanje. Ali sustina je da se iza kulisa dogovaraju dvije vlade. To je potpuno na liniji Brnabiceve konferencije za stampu!

          NI, neka sam ja Bog pesimizma, kako god, ali idi pogledaj malo koliko ljudi veruju u bilo sta sto je Novak rekao.Iskren da budem, ne verujem ni ja da je toliko u stanju da muti i laze.

          Comment


          • Zile,

            Novak se uvalio u teska g*****. Sam je kriv! Ali to je proslost.

            Pitanje je da li ce se udaviti ili ce isplivati. Cak ako i ispliva, STO JE SUPER OPCIJA, neko vrijeme ce da vonja!

            Comment


            • Meni nije jasno kako objasnjenje: nisam hteo da razocaram novinara pa mu nisam rekao da sam pozitivan (a pandemija traje vec 2 godine) i nisam ja popunjavao nego Pera dovoljno dobro opravdanje
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Namestaljka klasicna da mu uniste karijeru,da nije virus bio bi neki namesteni doping,nesto trece.
                Virus im dobro dosao da pokazu raji sta mogu da im urade ako odbiju poslusnost,kad mogu ovako s najboljim teniserom sveta,sta ce tek uraditi ako se obican covek pobuni protiv svih nelogicnosti koje ovaj virus nosi sa sobom,od brojanja mrtvih,cifre od 6 miliona mrtvih od virusa,preko karantina,testova koji ne znas vise sta pokazuju,u roku od jednog dana mozes po sto puta da budes i pozitivan i negativan,vakcina napravljena za par meseci na rasprodaji itd.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Namestaljka klasicna da mu uniste karijeru,da nije virus bio bi neki namesteni doping,nesto trece.
                  Virus im dobro dosao da pokazu raji sta mogu da im urade ako odbiju poslusnost,kad mogu ovako s najboljim teniserom sveta,sta ce tek uraditi ako se obican covek pobuni protiv svih nelogicnosti koje ovaj virus nosi sa sobom,od brojanja mrtvih,cifre od 6 miliona mrtvih od virusa,preko karantina,testova koji ne znas vise sta pokazuju,u roku od jednog dana mozes po sto puta da budes i pozitivan i negativan,vakcina napravljena za par meseci na rasprodaji itd.
                  On sam sebi unistava karijeru sa najgorim PR-om i poremecenim ocem, tako da, prestani da pretvaras ovo u borbu protiv Srba, jer nema veze sa tim.Covek je zakopao sam sebe po ko zna koji put, samo sto je sada zakopao sebe za sva vremena.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Meni nije jasno kako objasnjenje: nisam hteo da razocaram novinara pa mu nisam rekao da sam pozitivan (a pandemija traje vec 2 godine) i nisam ja popunjavao nego Pera dovoljno dobro opravdanje
                    Ma jasno da mnoge stvari ne stimaju ovde. Ne znam kako je NI optimista. Bas me interesuje za koga to navijas u ovom slucaju? Odnosno da li da se sve zataska( pozitivno za Srbiju) ili da Novak prodje lose( negativno za Srbiju, ali eto za goat debatu Rodzera pozitivno)? Deportacija bez zabrane ulaska I bez provere dokumenata je najbolja opcija za Novaka Koju ja vidim.

                    Comment


                    • Moj trenutni osjecaj je da je gotovo. Da ce odlucit da ga dokrajce.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ovo je jos bolje:

                        https://twitter.com/i/status/1480994475606372353

                        Komentator je izvanredan.

                        1.
                        Djokovic je priznao lapsus. Sad mogu da ga izbace zbog toga.
                        (Za Novaka idealno. Lapsus je u centru paznje. Ne falsifikat!)

                        2.
                        Prva odluka nije bila zbog proceduralnih stvari. Vlada je izabrala da izgleda tako jer da su nastavili, izgubili bi. Manje je lose da izgubis zbog proceduralnih stvari, nego po meritumu.

                        3.
                        Odluka je totalno politicka. Vlada mjeri sto joj je manje stetno.

                        NI RIJECI O FALSIFIKOVANOM TESTU!
                        Ni advokat u prilogu nije loš. Istakao je da je sve politika.

                        Vratio bih se ovde sada, šta je ovde zapravo dobar ishod za Novaka? Slažem se da falsifikovanje dokumenta jeste izbegnuto i to su odlične vesti. Mnogo je loše što je Novaku izdata sugestija od strane advokata da što pre da izjavu i pokrije bar nešto oko ovih testova. To znači da je koncentracija na tenis i sport trenutno vrlo loša. Zapravo ne postoji priprema za turnir. Sve vreme se brani od napada iz medija.

                        Da se vratim na ishod po Novaka. Šta je zaista dobio Novak ovime? Uistinu se slažem da je morao dobiti na sudu i izaći iz zemlje. Koliko god njegova pravna pozicija bila dobra on neće proći nekažnjeno. Država neće oprostiti. Ona mora biti i biće nemilosrdna prema njemu, naravno u skladu sa mogućnostima. Ali izvući će maksimum. Mislim da ga čeka oštra kazna. Pravo čudo bi bilo da Novak ne prođe bez zabrane ulaska u Australiju minimum jedan turnir tj. godinu dana. Prosto ne vidim opciju kako će se to desiti.

                        Sa druge strane on pokušava da se koncentriše na tenis ali od toga nema ništa. Ovo je 10x gora situacija od one diskvalifikacije. U smislu pritiska na njega.

                        Obzirom da je ATP ipak na određeni način stao na njegovu stranu i WTA stao na njegovu stranu davši podršku onoj teniserki, mislim da će mu biti dozvoljeno da igra turnir.

                        Svi zajedno znaju da je neizvesnost ta koja ubija. Zato oni Novaku neće dati mira. Neće mu dati da igra mečeve od pritiska. A kad bude završio turnir, kad god to bilo, dobiće kaznu.

                        Time će Australijska vlast na neki način pobediti. Novak će dobiti zabranu ulaska u Australiju na određeno vreme. Iživljavaće se na njemu tokom celog boravka na ovom turniru, i kroz medije i na stadionu gledaoci.

                        Novak ništa dobro iz ovoga neće izvući osim za nekoliko meseci, kad se smiri sve, biće ponosan što je pokušao, bio snažan i postao još snažniji. Turnir verovatno neće osvojiti, ne vidim kako je to moguće, jer neizvesnost ne da mira.

                        Ako je moguće da nađe svoj mir, može do titule. Ali mislim da to nije moguće.


                        Šta je to što je odlično za Novaka?

                        On zna šta je najgore što može da mu se desi?! A to je jedno veliko NIŠTA. Porodicu ima, prijatelje ima, biće na slobodi, samo doportovan. Baš njega briga za to u ukupnom smislu. Nastaviće da igra tenis.

                        Biće angažovana sva moguća podrška njemu da se koncentriše na tenis. To se i dešava trenutno.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 09:52.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni nije jasno kako objasnjenje: nisam hteo da razocaram novinara pa mu nisam rekao da sam pozitivan (a pandemija traje vec 2 godine) i nisam ja popunjavao nego Pera dovoljno dobro opravdanje
                          Manje vise isto koje sam ja predlagao. Niko ne vjeruje da je to istima, ali to je jedino sto ti ostaje. I niko ne moze da dokaze da nije istina.

                          Poastoji samo jedan VELIKI probelem, veci od svega:

                          Milovan Šuvakov on Twitter: "vremenom (rednim brojem testa u bazi), prikupio sam podatke od volontera za 29 testiranja. Ovako izgleda grafikon. Jedina tačka koja odskače je ova crvena koja odgovara pozitivnom testu od 16. decembra. Ako ovu tačku premestimo na 26. decembar kada je generisan pdf sve se uklapa. https://t.co/UpPc1qESSJ" / Twitter


                          Ova analiza Suvakova daje tezinu optuzbi da je Batut dakle DRZAVA SRBIJA falsifivao test.

                          KLJUCNO JE DA SE OVO STAVI POD TEPIH!

                          Sve ostalo je nebitno. Nedaj boze Srbiji i Djokovicu da se ovo sudske dokaze!

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post

                            Ma jasno da mnoge stvari ne stimaju ovde. Ne znam kako je NI optimista. Bas me interesuje za koga to navijas u ovom slucaju? Odnosno da li da se sve zataska( pozitivno za Srbiju) ili da Novak prodje lose( negativno za Srbiju, ali eto za goat debatu Rodzera pozitivno)? Deportacija bez zabrane ulaska I bez provere dokumenata je najbolja opcija za Novaka Koju ja vidim.
                            Dok god su testovi validni, to nije negativno za Srbiju.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post

                              Ljubitelju tenisa, mislim da planiraju da ga deportuju pre zreba i mislim da hoce.Daj Boze da gresim, jer mi nedostaje da gledam tenis, ali mislim da je on zavrsio pricu sa ovim AO definitivno, a mozda i zauvek.
                              Ajmo u avatar da se kladimo da ga neće deportovati?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne bih te ja ubedjivao u bilo sta,moje je misljenje takvo kakvo je a ti veruj u sta god hoces,pa i u Ivicu i Maricu. Nije Djokovic slucajno odabran.

                                Comment

                                Working...
                                X