Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Francuski igrač Žeremi Šardipriznao je da nikako ne može da se vrati tenisu od kako je primio vakinu protiv virusa Covid-19 i da to traje već duže vreme.

    "Otkad sam se vakcinisao, imam problem, mnogo problema. Ne znam šta da radim, ne mogu da treniram, ne mogu da igram. Bilo je ljudi koji su imali slične nuspojave zbog vakcinacije, ali period trajanja varira u velikoj meri", - izjavio je Šardi.

    Francuski teniser otkrio je da je za njega završena sezona, napominjući da još nije odlučio kada će se vratiti na teren.

    "Teško mi je jer ne znam koliko će efekat trajati. Možda sam sada negativan, ali se bojim da bi sledeća sezona mogla da bude poslednja u mojoj karijeri, jer uskoro punim 35 godina“, rekao je trenutno 73. igrač ATP liste.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      A ja znam za info da je on savetovao Lajovica i Krajinovica da se vakcinisu, sto znaci da on nije protiv vakcine, ali ocigledno ima preveliki trip u glavi i da se ekstremno boji.
      Moguce da se boji igle,tako je bilo i sa operacijom zbog anestezije valjda,mozda kad bi mogao sprej ili tabletom?

      Srki bi na dupe vec prosvirao da je i on protiv obavezne vakcinacije(nije cak ni spominjao da je za slobodu izbora),ali ni u jednom trenutku nije nista spomenuo,sto znaci da je za vakcinu,Dijana je zabrinuto rekla da je to sloboda izbora(mozda i ona zna da Novak ima fobiju?)

      Comment


      • I za strah od igle sigurno postoji resenje, ali sumnjam da je to, to bi se saznalo kao stovse za Troickog zna.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novak ce morati da se opredeli izmedju dve varijante: vakcina ili da ne igra dok prodje korona( sto moze da znaci kraj karijere).
          Takodje ako se opredeli za vakcinu, opet ima dve varijante:

          Da kaze da je pre imao pogresne stavove ili da kaze da je to uradio zbog nastavka karijere. Ako kaze da je to uradio zbog nastavka karijere mozda ga ne puste u Australiju tri godine.
          Ako se vakcinise i kaze da tako treba zbog zdravlja, sanse mu rastu da ga i sledece godine puste u Australiju. Tipa mozda da kaze da je cekao zadnji cas da se vakcinise pred AO, i da je nazalost dobio koronu pa to nije mogao.

          Za pocetak je najbolje da odmori par nedelja i razmisli o svemu. Gubitak ucesca na jednom AOu nije strasan. Ali posledice mogu da budu mnogo gore.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Da kaze da je pre imao pogresne stavove ili da kaze da je to uradio zbog nastavka karijere. Ako kaze da je to uradio zbog nastavka karijere mozda ga ne puste u Australiju tri godine.
            Pustice ga u Australiju ako to kaze, i te kako ce ga pustiti uz komnetar: "Profesinalizam nalaze da se vakcinises cak i kada bi radje izbjegao vakcinu."

            ----

            Upravo sam vidio dugacki Ozmov intervju na Skyu. Samo jedno pitanje, ponovljeno 10 puta: "Hoce li se Novak vakcinisati?"
            Last edited by NI; 17-01-22, 15:39.

            Comment


            • A možda jednostavno NE ŽELI da se vakciniše i to je to.

              Nema on što da se šllihta ili ikome izvinjava, da moli da ga puste nazad (naopako, mogu pod prozor da mu pljunu) Neki bi stvarno i dupe prodali za još jedan slem Ma dajte, ne treba biti gnjida u životu, to ne radi jedan GOAT, njegova je odluka da neće da se vakciniše i to je to, nebitno da li mi to možemo ili ne možemo da razumemo ili osudjujemo, njegov izbor, njegova lična stvar, u domenu njegove privatnosti, kao i ostali podaci iz njegovog zdravstvenog kartona. I ovako je već previše detalja isplivalo, koga briga za njegovu krvnu sliku,imunitet, probavu, rad creva...?

              Neka bude kraj teniske karijere i to je to, nema više šta da dokazuje, sve rekorde je oborio, mante se ćorava posla i pustite čoveka (i ženu) na miru. A ovi... nek laju.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by NI View Post

                Pustice ga u Australiju ako to kaze, i te kako ce ga pustiti uz komnetar: "Profesinalizam nalaze da se vakcinises cak i kada bi radje izbjegao vakcinu."

                ----

                Upravo sam vidio dugacki Ozmov intervju na Skyu. Samo jedno pitanje, ponovljeno 10 puta: "Hoce li se Novak vakcinisati?"
                Neće.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=yU-NTrcADjw

                  Otvorili rečnik

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    A možda jednostavno NE ŽELI da se vakciniše i to je to.

                    Nema on što da se šllihta ili ikome izvinjava, da moli da ga puste nazad (naopako, mogu pod prozor da mu pljunu) Neki bi stvarno i dupe prodali za još jedan slem Ma dajte, ne treba biti gnjida u životu, to ne radi jedan GOAT, njegova je odluka da neće da se vakciniše i to je to, nebitno da li mi to možemo ili ne možemo da razumemo ili osudjujemo, njegov izbor, njegova lična stvar, u domenu njegove privatnosti, kao i ostali podaci iz njegovog zdravstvenog kartona. I ovako je već previše detalja isplivalo, koga briga za njegovu krvnu sliku,imunitet, probavu, rad creva...?

                    Neka bude kraj teniske karijere i to je to, nema više šta da dokazuje, sve rekorde je oborio, mante se ćorava posla i pustite čoveka (i ženu) na miru. A ovi... nek laju.
                    Ne mora da se vakcinise ako ne zeli. To je njegov izbor i niko ga na to niti tera niti sme da ga prisiljava.
                    Ali zna se sta onda ide - penzija. Jer ne vidim na kom ce to teniskom turniru moci da igra bez vakcine (tacnije u koju zemlju da udje), a nema ond 20 godina pa da saceka sezonu-dve da ovo govno prodje.
                    Sve je na njemu i njegovoj zelji da zacementira poziciju najboljeg ikada.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Lacoste "preti"..
                      NAAI čeka rasplet..

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        I za strah od igle sigurno postoji resenje, ali sumnjam da je to, to bi se saznalo kao stovse za Troickog zna.
                        Stvar je mnogo ozbiljnija nego što većina misli.
                        Ljudi koji imaju fobiju od raznih stvari teško ih rešavaju i neretko ih imaju do kraja života.
                        Ne kažem da Novak ima bilo koju fobiju, pre su kod njega uverenja.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Lacoste "preti"..
                          NAAI čeka rasplet..
                          Ko ebe i njih. Te stvari se rešavaju privatno, šta oni imaju da prete. Jači su mi
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post

                            Ko ebe i njih. Te stvari se rešavaju privatno, šta oni imaju da prete. Jači su mi
                            U bre Petra ala si oslobodila rečnik u poslednje vreme..

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post

                              Ne mora da se vakcinise ako ne zeli. To je njegov izbor i niko ga na to niti tera niti sme da ga prisiljava.
                              Ali zna se sta onda ide - penzija. Jer ne vidim na kom ce to teniskom turniru moci da igra bez vakcine (tacnije u koju zemlju da udje), a nema ond 20 godina pa da saceka sezonu-dve da ovo govno prodje.
                              Sve je na njemu i njegovoj zelji da zacementira poziciju najboljeg ikada.
                              Ako dosada priča već nije (odavno) zacementirana, onda nikada ni biti neće. Stvarno, šta on još mora nekome da dokazuje?

                              Ovako je sve apsolutno ok, i više nego ok

                              Jedino što ni pod razno neću ni da vidim ni da čujem je da nekom od svih tih debelih, masnih pokvarenjaka, koji otvoreno žele da ga unište, liže bulju, moli da ga puste nazad, izvinjava se, javno vakciniše itd U ime čega? Još jednog pišljivog slema?

                              Neka hvala, dostojanstvo je nešto što se ne prodaje tako jeftino. Ako je neko nekome dužan izvinjenje, to je Australija Novaku Djokoviću za svu torturu koju je preživljavao tokom 11 dana, zato što su ga namamili kao budalu.

                              Čuj.., “oni razmatraju da ga pod odredjenim uslovima sledeće godine puste da se vrati”
                              Pa ko vas je pitao, majmuni? Da ne mislite da će da se vrati da ga još malo javno izmaltretirate i ponizite??

                              Mogu da ga poljube u dupe, to je jedini mogući hepi end

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post

                                U bre Petra ala si oslobodila rečnik u poslednje vreme..
                                Petra? Pobrkao si nešto

                                Što se rečnika tiče, izvinjavam se. Besna sam
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X