Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Nisam ja kriv sto si ti neinteligentan da ukapiras ociglednu zafrkanciju.
    Zajebancija gde pomenes neciju smrt, ma ti si bre za ludnicu keve mi.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Alo!
      Dosta stvarno nema smisla...
      ..za pocetak,mozes mi se obracati sa Rossini..a covek je postavio pitanje..nagradno pitanje..;)
      sigpic

      Comment


      • Odgovor g-dina Rossinija nije tačan, a ima i tabanje da pane

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          ..za pocetak,mozes mi se obracati sa Rossini..a covek je postavio pitanje..nagradno pitanje..;)
          Obraćam se direktno i citiram kada mislim na jednu osobu, a ne na više.

          I ovo je fan tema, rasprave, prepucavanja, međusobna i sa drugim svetskim facama, ako možete na nekom drugom mestu, molim vas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Izvini, ali onoliko hejta prema Noletu na temi o Zeki, jednostavno mora da proizvede reakciju, Njutn je to davno izučio

            Comment


            • Nole
              I veverica se najzad vratila Trudim se da se ponovo sprijateljim s njom, ali Pjer mi nikako ne da. Samo je juri po dvorsitu Nema veze, danas je ipak uspela da se zadrzi duze (dok je Pjer spavao) i pozeli mi srecu za sutra ;)
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Evo ovako posto je ovo nasa tema, napisacu posto dosta vas ne zna o cemu se radi.
                Nas genijalac Big Nole je pre 7 meseci odlepio, odlepio je ipak blaga rec za to...

                Covek je napisao tekst od nekih 500 reci kako je nas Miljan izvrsio samoubistvo posle neko Noletovog poraza a tekst je navodno pronasao u nekim lokalnim novinama.
                Miljan bas celog tog dana nije ulazio na forum.
                Znam da sam pricao i sa Vladanom i Bojanom i da je kaznjen sa 6 meseci, da sam se ja pitao dobio bi dozivotnu bananu. Eto toliko. Umesto sporta i normalne zajebancije covek napisao najogavniju bljuvotinu koja ni psihopatama ne bi bila smesna.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Vratila se veverica!!!!
                  To je to... poslednji znak, poslednja kockica je legla...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Torima View Post
                    Odgovor g-dina Rossinija nije tačan, a ima i tabanje da pane
                    ..a sto tabanje??
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Evo ovako posto je ovo nasa tema, napisacu posto dosta vas ne zna o cemu se radi.
                      Nas genijalac Big Nole je pre 7 meseci odlepio, odlepio je ipak blaga rec za to...

                      Covek je napisao tekst od nekih 500 reci kako je nas Miljan izvrsio samoubistvo posle neko Noletovog poraza a tekst je navodno pronasao u nekim lokalnim novinama.
                      Miljan bas celog tog dana nije ulazio na forum.
                      Znam da sam pricao i sa Vladanom i Bojanom i da je kaznjen sa 6 meseci, da sam se ja pitao dobio bi dozivotnu bananu. Eto toliko. Umesto sporta i normalne zajebancije covek napisao najogavniju bljuvotinu koja ni psihopatama ne bi bila smesna.
                      Ej pa nisam ti ja kriv sto si pomislio da je vest stvarna laugh.gif Da ne bude zabune za one koje nisu citali, nisam se sprdao ni sa cijom smrcu ili ne daj boze prizeljkivao neciju smrt, zezao sam se Miljanovim neznim osecajima prema Novaku.

                      --

                      Ne kapiram zasto Svajcarac nije zasluzio da vredjamo do mile volje? Mnogo kvalitetniji ljudi (i zene su ljudi) su na forumu nazivani svinjama i sl..

                      Comment


                      • Srpski ne razumete? Rešavajte vaše frustracije na drugim mestima.
                        Ti Big Nole baš čačkaš bez potrebe... svrbi te nešto?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Big Nole View Post

                          Ne kapiram zasto Svajcarac nije zasluzio da vredjamo do mile volje? Mnogo kvalitetniji ljudi (i zene su ljudi) su na forumu nazivani svinjama i sl..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ti Big Nole baš čačkaš bez potrebe... svrbi te nešto?
                            A odakle tebi potreba da se ubacujes? Dosadno veceras?

                            Dopisao sam poslednji post zato sto nije fer da sve ostane na recima Indiga koji ocigledno lose kapira. Sto se mene tice sa tim retardiranim banom sam davno zavrsio.

                            Comment


                            • Znaci nas deset je lose ukapiralo? Big Nole > Steven King
                              Al nije sala nazalost, treba ti pomoc.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Zašto da se ne ubacujem, a tu najveću glupost koju si mogao onda da napraviš, verovatno je samo tebi "smešna" i nikome više.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X