Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta kaze Nolence?;)
    Ok, hvala Olja
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Taman krenula da ti postavim http://www.ustream.tv/djokovicoffici...orded/26549717
      Ko ce sve to da ti preprica?
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • I to što kažeš
        Nego mislila sam na šta je to ličilo...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bitno je da je zdrav i dobro raspolozen;)
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            I to što kažeš
            Nego mislila sam na šta je to ličilo...
            Ta ludnica, nisam stigla da se sastavim a vec bilo gotovo Hahahhaa

            aliiiii jste cule "Cuveniii Miljaneeeeeeee""" Joj Miljane jesi ziv???
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Bitno je da je zdrav i dobro raspolozen;)
              To je najvaznije!
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Boja majiceNole vragolance
                Lepo ide uz Oljin avatar
                Valjda Miljan sprema izvestaj
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Super je ovo sve ispalo, spontano i baš u Nole fazonu
                  Normalno da je pobegao dečko sa chata kad su poruke samo išle jedna za drugom, ne znam šta je očekivao

                  Miljanče i od mene, još jedanput, vau Personal message baš lepo od Majstora, sledeći put ga moraš pozvati na forum ili makar pitati da li nas čita
                  Jesi li živ
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma prava je bundevica.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E, nek smo mi njega videli živog, zdravog i nasmejanog, u Parizu se super provodi (naivan čovek, a?) i sutra u dva ga gledamo.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment






                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Brat Miljan postao prijatelj sa Noletom , de brate trazi mu jedno 10,000$ , dace ti sigurno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Velika je privilegija živeti u doba kada Novak udara lopticu i pratiti njegovu karijeru(još biti mlad pa to i pamtiti)..
                              Srećno u Parizu..
                              I još jedna pobeda i titulaaaaaaaa!!!

                              Comment


                              • Ovo je bilo sjajno novo iskustvo za mene! Baš smo bili odlični, jel da? Neverovatno koliko ste mi pitanja postavljali... Potrudio sam se da odgovorim na što više u kratkom vremenu, ali nije bilo lako Barem sam uspeo da odgovorim na sva pitanja iz #Nole4You aplikacije. Podelili ste sa mnom sjajnu energiju pred sutrašnji meč! Hvala vam! A sutra igram treći meč od 10:30. Poželite mi sreću i vidimo se uskoro
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X