Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja hevoljko donosim zakljcke na osnovu slike. Ali na ovoj slici Beker nesto govori, a Novak ga ne gleda nego seuputio prema stolici.
    Last edited by NI; 07-01-14, 10:02.

    Comment


    • Nek slikaju samo, vazno je da Nole bude spreman za AO
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ja hevoljko donosim zakljcke na osnovu slike. Ali na ovoj slici Beker nesto govori, a Novak ga ne gleda nego seuputio prema stolici.
        A sta ako se nije uputio prema stolici nego je zauzeo takvu pozu? On vidno stoji. A cak i da se uputio prema stolici sumnjam da nije slusao Bekera.

        Mislim zar nije malo rano da se unosi negativna energija ?
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Merry Christmas Nole! (2014 Edition)

          Comment


          • Noletov poklon i posveta prilikom naseg susreta 15-tog novembra!


            Last edited by MiljanVR; 08-01-14, 04:00.
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Oprema za AO

              Comment


              • Samo mi se prva "modna linija" dopada a i to ce koristiti samo za vecernji temin a sve ovo za daylight su mi jedva dobre,da ne kazem jedva prolazne za moj ukus.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Autfit iz nebitan za nekst tabananje. Fesn mode seleksn in eniada baruština
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Autfit iz nebitan za nekst tabananje. Fesn mode seleksn in eniada baruština
                    Ti ne volis anglikanizme i ostale izme.

                    Originally posted by Bonomo View Post
                    A sta ako se nije uputio prema stolici nego je zauzeo takvu pozu? On vidno stoji. A cak i da se uputio prema stolici sumnjam da nije slusao Bekera.

                    Mislim zar nije malo rano da se unosi negativna energija ?
                    A sto ako je rekao Bekeru: "Umirem od zedji?" To su spekulacije.

                    On na fotografiji vidno hoda. Lijeva ruka je ispred tijela desna iza. Ali sve je to nebitno.

                    Mogli su naci fotografiju gdje se obojica smiju.
                    Last edited by NI; 08-01-14, 06:37.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      On na fotografiji vidno hoda. Lijeva ruka je ispred tijela desna iza. Ali sve je to nebitno.

                      Mogli su naci fotografiju gdje se obojica smiju.
                      Ljudi su na treningu, ne treba da se smiju, već da budu ozbiljni i vrijedno treniraju!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • NI,

                        to je samo fotografija...koja nece imati nikakvog uticaja na AO

                        Comment


                        • Zajebi ti to sminka,ako moze Leptirov efekt stvoriti uragan da drugom kraju svijeta, mozda i ova fotka na kojoj odnosi nisu bas idealni naskoditi Novaku

                          Comment


                          • Dobar mamac ovi Beker.
                            Pecaju se na njega samo tako.
                            Valjalo bi nabaviti 5.6 komada za sledeće
                            sigpic

                            Comment


                            • NI
                              Cenim tvoju studioznost( u neku ruku i sam gledam stvari do tančina), ali ovde nema ništa ozbiljnog..
                              Lepo si rekao.. Fotograf snimi nekoliko fotografija u sekundi i neka ispadne "čudna"..
                              Znam iz ličnog primera kada me slikaju sa tim profi aparatima.. Ne želim da se prepoznam..
                              Meni recimo Beker izgleda ohrabrujuće.. Mislim da Vajda takav ne bi ispao i da ga "slikamo cele godine"..

                              Comment


                              • Ja sam ovu fotku video sasvim drukcije i necu da pisem o tome. Igra Novaka ce pokazati pravi odnos stvari,a ja mislim da su one na dobrom putu. Kao sto pecaros rece Beker odlican mamac

                                Comment

                                Working...
                                X