Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, Avatar je smece od filma nabudzeno sjajnim efektima. Ali, efekti ne cine film ;)
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • More nek sluša i gleda šta god hoće, ako može Tap 011 i onu našu "muziku" 90-tih... to ja pljujem po svom mišljenju... može da voli i Avatar...
      I ja volim neke filmove koji ne zavređuju puno pomena i pažnje, mada ja nisam No. 1...
      U svakom slučaju.... De gustibus non disputandum est

      A ono sa AO 2010. je već postavljano ovde http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post624538
      Last edited by miloolja; 15-11-11, 11:48.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Avatar je komercijalno smeće od filma, ali kome god kažem obično ispadnem smiješan, čudan je danas filmski ukus Možda se Pjeru svidio, pa onda i on poprimio.
        Brate, to sto ti cijenis Novaka, a ja ga volim vise nego neupotrebljivog brata, ne mora da znaci da treba da ga smatramo nekim cudom i van terena... Tip je ljakse, ali je ocigledno dobar covjek... Avatar, vjerovao ti meni ili ne, sam samo jednom odgledao, nakon milion prikazivanja na HD kanalima, koje imam u ponudi. Jedno popodne odlucih da mu pruzim priliku, i odgledah pola... Pjer je tek kec na desetku, ako cemo da zbijamo sale na njegov racun. Koja je svrha takvog pasceta?? Jedino bi jos s engleskim buldogom kiksao jos jace... Sportista, korpulentan momak, toliko toga je ispunio u zivotu, ..., ali ne, on zeli neko "dzet-set" pasce, da moze da ga prikazuje po crvenim tepisima... Siguran budi da sam u istoj situaciji, i kada bih vidio te folirante kako se nosaju s takvim psima, da bih ja dosao s svojim Dogom Argentinom. To ti je 1/1.

        Comment


        • I?
          Kako ste zadovoljni Noletovom grupom? Marej, Ferer i Berdih...
          Bolja je od one B.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nadam se da će naš Goaterer biti spreman, u tom slučaju grupa nije važna, a i ako ne bude, svoje ciljeve je ispunio, neka ide na zasluženi

            Comment


            • Prolazi Nole.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Noto, sve što zboriš, pravo zboriš.



                Ceo meč, uživajte....opet
                Last edited by miloolja; 15-11-11, 14:26.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Novak prvi meč igra protiv Berdiha.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • One godine kad je Slumdog Millionaire uzeo Oskara bio mu je najbolji film
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      One godine kad je Slumdog Millionaire uzeo Oskara bio mu je najbolji film


                      Avatar je super film. Ko misli da su samo efekti u pitanju, nek misli. Nije tek onako taj film odlicno prosao i kod kritike.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Nadam se da će naš Goaterer biti spreman, u tom slučaju grupa nije važna, a i ako ne bude, svoje ciljeve je ispunio, neka ide na zasluženi
                        A zasto Goaterer ?
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • Protiv Berdiha u ponedeljak, u 21h.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hey guys! Arrived to London yesterday afternoon. I'm very excited to be back and so far things are looking good. Already practiced 2 times ;) Oh, and tonight I'm taking Jelena to a "Breaking Dawn" movie premiere. The vampire fever is on ;) Cao svima! Stigao sam juce popodne u London i vec sam odradio dva treninga. Lepo se osecam i srecan sam sto sam ponovo ovde. Veceras vodim Jelenu na premijeru dugo ocekivanog filma "Breaking Dawn" (Sumrak saga). Svi su ludi za vampirima, a vi? ;)
                            Nekome će krv da popije sigurno...da li njima tamo ili nama ovde...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Od veceras ce imati novi najbolji film koji je ikad gledao
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X