Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa jednog drugog foruma:


    HEEEEEEJJJJ NOLEEEE


    reci brate Rafa ?


    aj prepusti set da ne pukne bruka sa onih 6-1


    oces 6-1 da imas i ti da se kurcis ???


    to bi bilo do jaja


    naravno brateee, kad je grof bio cicija...


    Nole brate najjaci si
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Hahahahahahaahaha

      Comment


      • Miljan je postavio prva 3 dijela emisije Nesalomivi Djokovic, evo jos dva, da bude kompletna. ;)



        Comment


        • Još jednom hvala Noletu za sve. Večeras zaslužuje spektakularan doček..
          Samo bih zamolio sve da malo uprate kada i u kojim novinama će izaći poster najboljeg tenisera na svijetu . Bilo bi idealno kada bi se neke novine odlučile da daju poster u prirodnoj velični...
          I da evo kako izgleda ATP lista danas:
          ATP lista.jpg
          Last edited by deki94; 04-07-11, 09:30.
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • I pogledajte jos jednu zanimljivu stavku: Noletu se uzima skor sa 18, Nadalu sa 22 turnira u renking! Neverovatno je kolika je ovo dominacija!

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              I pogledajte jos jednu zanimljivu stavku: Noletu se uzima skor sa 18, Nadalu sa 22 turnira u renking! Neverovatno je kolika je ovo dominacija!
              raspitaj se malo kako se racunaju poeni, pre nego sto kazes ovako nesto...
              Svakome se uzima 18 turnira, samo je Nadal u prethodnih 12 meseci odigrao 22 turnira, ali mu se uzima 18 najboljih.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa da ali opet njemu se uzima 18 najboljih od 22,noletu 18 od 18

                Comment


                • Evo nesto i sa pijace...

                  Deda sa Zelenjaka: Dođi, Nole da ti čestitam!

                  Prodavac povrća sa Zelene pijace pogodio rezultat finala Vimbldona. "Hteo sam ja i da odem da bodrim Novaka, ali nemam pasoš", rekao deda Verko.

                  Deda Verko je preko noći postao jedan od najpopularnijih prodavaca povrća u Beogradu. Simpatični dekica sa pijace na Zelenom vencu učestvovao je u snimanju reklame za mobilnu telefoniju Srbije (mt) sa najboljim teniserom sveta.

                  Kao i svi građani Srbije ili ogromna većina njih navijao je za Novaka na Vimbldonu (naravno, i pre najprestižnijeg tenisskog turnira) i prognozirao je tačan rezultat finalnog meča protiv Rafaela Nadala - 3:1

                  "Došla mi je jedna mušterija i pitala me je koji će rezultat da bude. Ja mu rek'o biće 3:1!", rekao je deda Verko za televiziju Studio B.

                  Kaže da je hteo da ide na Vimbldon da uživo bodri Novaka, ali imao je administrativnih prepreka.

                  "Ma, hteo sam da idem, ali nisam im'o pasoš. Rekao mi je unuk: 'Šta ćeš ti, deda, tamo, treba ti vodič, ništa ne razumeš. A drugi mi je rek'o da ne idem", kaže simpatični dekica.

                  Prodavac sa Zelene pijace poziva Noleta da mu stegne ruku i da ga poljubi čim bude mogao da dođe:

                  "Dođi, Nole, da ti čestitam na Vimbldonu i na prvaku sveta", poručio je deda Verko.


                  I slicica koja obecava...

                  http://www.atpworldtour.com/No-1-Novak.aspx
                  Last edited by draza; 04-07-11, 10:45.

                  Comment


                  • Originally posted by DovlaBGD View Post
                    Pa da ali opet njemu se uzima 18 najboljih od 22,noletu 18 od 18
                    Pa ne uzima mu se najboljih 18, posto ce Barselona tek da mu se racuna negde od avgusta.
                    Ali poenta price je da se racuna najboljih 18, a igrac moze da odigra 18 ili 118 turnira, totalno je nebitno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Evo jos ovu i necu vise,majke mi...

                      Novicki: "Nole je previše dobar"

                      Veliki uspeh Novaka Đokovića, koji je u petak pobedom nad Žoom Congom postao prvi teniser sveta, nije prošao nezapaženo.

                      Mnoge poznate ličnosti iz sveta sporta su na svom ’Tviter’ profilu ispratile polufinalni duel na Vimbldonu.

                      Veoma zanimljiv komentar tokom meča Conga – Đoković dao je najbolji košarkaš Dalas Maveriksa Dirk Novicki.

                      „Obožavam da gledam Congu dok igra. On svaku lopticu udara svom snagom, a sve vreme igra srcem i sa puno strasti. Ipak, mislim da je Nole previše dobar“, rekao je MVP finalne serije u NBA ligi.

                      Veoma aktivan na ’Tviteru’ je defanzivac Mačnester junajteda Rio Ferdidand koji je, logično, navijao za Endija Marija.

                      „Hajde Endi, daj nam nešto zbog čega ćemo moći da se hvalimo. Ako Đoković pobedi, sigurno je da će mi Vidić to nabijati na nos.“

                      Nemica Andrea Petković nije skrivala za koga je navijala u duelu Conga – Đoković.

                      „Noleeeeee, majstore, care, kralju!!! Bravo, čestitke iz Nemačke i ajmo sada za titulu!“

                      Sjajan komentar nakon završetka duela imao je Janko Tipsarević koji je zbog povrede morao da preda već u prvom kolu.

                      „Mislim da nikada nisam bio ovako srećan zbog nekog tenisera kao što sam sada zbog Novaka.“

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        raspitaj se malo kako se racunaju poeni, pre nego sto kazes ovako nesto...
                        Svakome se uzima 18 turnira, samo je Nadal u prethodnih 12 meseci odigrao 22 turnira, ali mu se uzima 18 najboljih.
                        4 GS
                        9 Mastersa
                        1 Masters Cup
                        2 ATP 500
                        4 ATP 250

                        TOTAL: 20 turnira za prvih 8

                        Nole ima 4xGS, 8xmasters (bez MCa), 1xMSC, 3x500-Dubai, Beijing i Basel (koji menja MC), 1x250-Serbia Open i 1xDavis Cup
                        => TOTAL 18 turnira
                        Nadal ima 4xGS, 8xmasters (bez Parisa), 1xMSC, 1x500-Tokyo, 3x250-Doha, Queens, Bangkok i 1xDavis Cup; Barcelona tek posle dolazi
                        => TOTAL 18 turnira

                        Sta im znaci onih 22, ne znam, mislio sam da znaju ljudi sta rade... A cini mi se da je meni sve jasno ili i dalje moram da se raspitam?

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          4 GS
                          9 Mastersa
                          1 Masters Cup
                          2 ATP 500
                          4 ATP 250

                          TOTAL: 20 turnira za prvih 8

                          Nole ima 4xGS, 8xmasters (bez MCa), 1xMSC, 3x500-Dubai, Beijing i Basel (koji menja MC), 1x250-Serbia Open i 1xDavis Cup
                          => TOTAL 18 turnira
                          Nadal ima 4xGS, 8xmasters (bez Parisa), 1xMSC, 1x500-Tokyo, 3x250-Doha, Queens, Bangkok i 1xDavis Cup; Barcelona tek posle dolazi
                          => TOTAL 18 turnira

                          Sta im znaci onih 22, ne znam, mislio sam da znaju ljudi sta rade... A cini mi se da je meni sve jasno ili i dalje moram da se raspitam?
                          Da treba da se raspitas, zato sto je best of 18 + WTF ako igrac uopste igra , a ne best of 20.
                          I ima 8 Gs, samo sto MC nosi 1000 poena ali nije obavezan nego se racuna u turnire iz serije 500. Takodje igraci iz top 30 su obavezni da odigraju 4 turnira iz serije 500, od kojih jedan posle USO i 2 iz 250, a ne kako si ti napisao.
                          sve lepo pise na sajtu ATP-a
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • "He's new No.1 in every sense"




                            Last edited by miloolja; 04-07-11, 11:27.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment

                            Working...
                            X