Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto, uzdržah se komentarisanja tamo, nije bilo lako , ali kada je bilo najžešće nisam bila tu, pa sada da ostavimo da ovi koji se bolje razumeju u tenis i koji vode prave rasprave rade to na onoj temi, a mi koji smo samo navijači i ništa drugo, koji na rođenom forumu ne možemo da branimo lik i delo najboljeg ikada sa ovih prostora, možemo i ovde da iskažemo svoje mišljenje. Meni nije problem.

    Drž'se ti Žile (izvini na intimiziranju) onih klipova, nekako ti to mnogo bolje ide, a i tamo imaš puno mesta za napredak.
    Nakako ovaj tenis, čini mi se slabo kapiraš, jer čim pominješ Novakov sunovrat poput Ane i Jelene, nema tu mnogo diskusije. Na kraju krajeva, svašta si pisao na prethodnim turnirima za Novaka (nije teško sve to pronaći, ako baš insistiraš), a za ovogodišnji AO lepo si rekao da ga neće osvojiti i svašta nešto nesuvislo.

    Da li će neko da voli i poštuje Novaka, mene interesuje ko lanjski sneg (mada njemu sigurno nije baš sve jedno kada čita svakakve gluposti o sebi, a kad tad ih pročita), da li će neko iz Srbije da navija za Rafu, Feda ili NN-a, ni to me se mnogo ne tiče, samo kada pročitam nepravedne optužbe (ne kritike, jel' to veze nema sa tim... ako iko kritikuje, to sam ja), omalovažavanja svake vrste, čuj brojenje ko ima više navijača na fb (tipično nezrelo razmišljanje ili bolje reći nemoćno?).... e tu ne mogu a da ne reagujem, iako apsolutno ništa neću promeniti. Ali.... bar sam stala na stranu čoveka kome mnogi "moralisti" (dovoljno je ponekad, za zdravlje rekoh samo ponekad, pogledati neke naše portale i komentare na istim) nisu ni do kolena, ne samo po profesionalnom uspehu, već po ljudskim i moralnim kavlitetima. Zna se ko i kakav ima potrebu da unizi i ponizi, okalja, "ujede"... uspešni i zadovoljni ljudi sigurno ne.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Eto, uzdržah se komentarisanja tamo, nije bilo lako , ali kada je bilo najžešće nisam bila tu, pa sada da ostavimo da ovi koji se bolje razumeju u tenis i koji vode prave rasprave rade to na onoj temi, a mi koji smo samo navijači i ništa drugo, koji na rođenom forumu ne možemo da branimo lik i delo najboljeg ikada sa ovih prostora, možemo i ovde da iskažemo svoje mišljenje. Meni nije problem.

      Drž'se ti Žile (izvini na intimiziranju) onih klipova, nekako ti to mnogo bolje ide, a i tamo imaš puno mesta za napredak.
      Nakako ovaj tenis, čini mi se slabo kapiraš, jer čim pominješ Novakov sunovrat poput Ane i Jelene, nema tu mnogo diskusije. Na kraju krajeva, svašta si pisao na prethodnim turnirima za Novaka (nije teško sve to pronaći, ako baš insistiraš), a za ovogodišnji AO lepo si rekao da ga neće osvojiti i svašta nešto nesuvislo.

      Da li će neko da voli i poštuje Novaka, mene interesuje ko lanjski sneg (mada njemu sigurno nije baš sve jedno kada čita svakakve gluposti o sebi, a kad tad ih pročita), da li će neko iz Srbije da navija za Rafu, Feda ili NN-a, ni to me se mnogo ne tiče, samo kada pročitam nepravedne optužbe (ne kritike, jel' to veze nema sa tim... ako iko kritikuje, to sam ja), omalovažavanja svake vrste, čuj brojenje ko ima više navijača na fb (tipično nezrelo razmišljanje ili bolje reći nemoćno?).... e tu ne mogu a da ne reagujem, iako apsolutno ništa neću promeniti. Ali.... bar sam stala na stranu čoveka kome mnogi "moralisti" (dovoljno je ponekad, za zdravlje rekoh samo ponekad, pogledati neke naše portale i komentare na istim) nisu ni do kolena, ne samo po profesionalnom uspehu, već po ljudskim i moralnim kavlitetima. Zna se ko i kakav ima potrebu da unizi i ponizi, okalja, "ujede"... uspešni i zadovoljni ljudi sigurno ne.
      E slusaj od sada od tebe trazim savete kada pravim klip i o tenisu posto pojma nemam.Znas sada i ja tebi mogu da kazem da si zaslepljena sa Novakom i da ne vidis neke objektivne stvari,a ti mene kao nesto provociras za klipove kao da sam malo dete pa ces da me uvredis,da znas koliko me boli uvo...Spomenuo sam NOvaka sa Anom i Jelenom ne zbog nivoa tenisa,nego zbog nekih drugih stvari,ali ti ocigledno ne razumes nego odmah napadate kao da vam je rodjeni brat,a ne sportista.Ovde je Novak crveno slovo,ne sme nista da se kaze za njega,a to sto nemam pojma o tenisu zato sto kazem da Novak lose igra i da se lose ponasa ne pije vodu,jer to vidi i najveci laik,a ja sebe ne smatram strucnjakom....

      Comment


      • Originally posted by TheZIX90 View Post
        E slusaj od sada od tebe trazim savete kada pravim klip i o tenisu posto pojma nemam.Znas sada i ja tebi mogu da kazem da si zaslepljena sa Novakom i da ne vidis neke objektivne stvari,a ti mene kao nesto provociras za klipove kao da sam malo dete pa ces da me uvredis,da znas koliko me boli uvo...Spomenuo sam NOvaka sa Anom i Jelenom ne zbog nivoa tenisa,nego zbog nekih drugih stvari,ali ti ocigledno ne razumes nego odmah napadate kao da vam je rodjeni brat,a ne sportista.Ovde je Novak crveno slovo,ne sme nista da se kaze za njega,a to sto nemam pojma o tenisu zato sto kazem da Novak lose igra i da se lose ponasa ne pije vodu,jer to vidi i najveci laik,a ja sebe ne smatram strucnjakom....
        Kad vam je ovo Zile napisao, onda znajte stvarno da ste pogresili. Jer jedini ko je zaista navijao za vaseg miljenika i ko je njega branio je Zile, dok smo ga svi mi zajebavali pa bezbroj puta. Mozda se ne slazete sa Ziletom, al' svrstao bih ga ja licno medju top Noletovih fanova, i ako znate da nisam ljubitelj Djokovica, pa se cak i ja ne slagao sa njim oko nekih stvari, al' ste vi decka toliko lose razumeli, da ste udarili na njega, kao kada vam se banuje neki Novakov fan, i onda rat Fedovci i Noletovci.


        Eto, prijateljski post, bez namere da bilo sta vise pisem, nadam se da se ne ljutite sto sam ovde to napisao. Ako se ljutite, javite Bojani da ga izbrise ili prebaci negde,svejedno.

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          E slusaj od sada od tebe trazim savete kada pravim klip i o tenisu posto pojma nemam.Znas sada i ja tebi mogu da kazem da si zaslepljena sa Novakom i da ne vidis neke objektivne stvari,a ti mene kao nesto provociras za klipove kao da sam malo dete pa ces da me uvredis,da znas koliko me boli uvo...Spomenuo sam NOvaka sa Anom i Jelenom ne zbog nivoa tenisa,nego zbog nekih drugih stvari,ali ti ocigledno ne razumes nego odmah napadate kao da vam je rodjeni brat,a ne sportista.Ovde je Novak crveno slovo,ne sme nista da se kaze za njega,a to sto nemam pojma o tenisu zato sto kazem da Novak lose igra i da se lose ponasa ne pije vodu,jer to vidi i najveci laik,a ja sebe ne smatram strucnjakom....
          kralju,u pravu si.Apsolutno!Ali ipak ti moram reci da si ipak pretjerao u danasnjoj analizi.Tvoje 'prorocanstvo' da Nole nema sanse da osvoji RG pa i Wimbldon,je potpuno neosnovano i paradoksalno.Vjerovatno si od skoro u svijetu tenisa pa otuda takvi i prestupi u tvojim navodno 'vidjenjima';) Nije u redu reci ni u kakvoj zamisli,primisli,al nikad 'NOVAK NEMA SANSE' to je bezobrazluk ili je plitko,Bez uvrede,ali kazati u bilo kojoj prici da novak nema sanse bilo dje i bilo kada je uzas...a da ne otvaramo polemiku o proslim turnirima na sljaci protiv istog Nadala i svih drugih svih ovih godina,tako da..Katastrofalna ti je ta 'kugla'


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by TheZIX90 View Post
            E slusaj od sada od tebe trazim savete kada pravim klip i o tenisu posto pojma nemam.Znas sada i ja tebi mogu da kazem da si zaslepljena sa Novakom i da ne vidis neke objektivne stvari,a ti mene kao nesto provociras za klipove kao da sam malo dete pa ces da me uvredis,da znas koliko me boli uvo...Spomenuo sam NOvaka sa Anom i Jelenom ne zbog nivoa tenisa,nego zbog nekih drugih stvari,ali ti ocigledno ne razumes nego odmah napadate kao da vam je rodjeni brat,a ne sportista.Ovde je Novak crveno slovo,ne sme nista da se kaze za njega,a to sto nemam pojma o tenisu zato sto kazem da Novak lose igra i da se lose ponasa ne pije vodu,jer to vidi i najveci laik,a ja sebe ne smatram strucnjakom....
            Zix, imas ti pravo da pises sta zelis, ali nemoj da gubis nadu nakon jednog loseg rezultata.
            I nemoj Olju da napadas, nije ona mislila nista lose, kakve crne provokacije i cuda, pusti to. ;)

            samo opusteno
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ljudi, bez panike i hladne glave... Ko sa stazom u pracenju sporta duzim od 3-4 godine nije skontao da jedna lasta ne cini prolece (iliti jedan rezultat izdvojen ne znaci puno ;)), lose se pise njemu i njegovom srcu... Zix, ovde pre sveih mislim na tebe.

              Nole je odigrao solidno za mec posle prezivljenih emotivnih cunamija, treba uzeti u obzir i da je nezadovoljan sljakom na Centralnom terenu, pogotovu me je fascinirala izjava da je mnogo drugacija od one na terenima za trening... Veliki je to sok, ma koliko razlika bila velika ili mala, a po broj uvidjenih proklizavanja nije tako mala, pad u drugom setu se time lako moze "opravdati"... Nije sport samo to sto vidimo na sarenoj kutiji.

              Comment


              • Ima,naravno da ima pravo da pise sta zeli,ali nema pravo da kaze da je on neki boze moj vatreni navijac...Od tog nista.Daj ljudi umorite se vise od silnih omalozavanja naseg momka...Zile druze,ajd malo izguglaj,procitaj,nauci kako se navija za svog igraca,i kako se to radi i u dobru i u zlu,tj. kad ide i kad ne ide.Ovako kukanje na neke smesne stvari mi samo govori da svega ima,ali ne i navijanja.Nikad te nisam smatrao za nekog navijaca...citajuci tvoje postove,cak vise sam pomislio da si tu da nam dizes pritisak svojom kuknjavom...
                A Nole juce...uh bilo je...pa tesko privikavanje.Nekako mi je delovao kao da ne sme da da maksimum...da kida iz sve snage jer je ono cini mi se led i gledajuci njegov stil igre,moze biti opasno,pogotovo na onom njegovom proklizavanju.Bice bolje sutra,siguran sam.

                Comment


                • Sto se mene tice Djokovic i treba da bude crveno slovo...Ja sam cesto objektivan i dosta puta o njemu ne pisem ovde jer nema svrhe uvek ce neko nesto jedva da doceka da okrene na totalnu drugu stranu. RG ce biti veoma tezak cilj za njega...definitivno ima vise sansi na W samo neka ga zaobidju povrede dominirace on jos dugo. Toliko od mene (uz postovanje za sve fanove ostalih tenisera)
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    kralju,u pravu si.Apsolutno!Ali ipak ti moram reci da si ipak pretjerao u danasnjoj analizi.Tvoje 'prorocanstvo' da Nole nema sanse da osvoji RG pa i Wimbldon,je potpuno neosnovano i paradoksalno.Vjerovatno si od skoro u svijetu tenisa pa otuda takvi i prestupi u tvojim navodno 'vidjenjima';) Nije u redu reci ni u kakvoj zamisli,primisli,al nikad 'NOVAK NEMA SANSE' to je bezobrazluk ili je plitko,Bez uvrede,ali kazati u bilo kojoj prici da novak nema sanse bilo dje i bilo kada je uzas...a da ne otvaramo polemiku o proslim turnirima na sljaci protiv istog Nadala i svih drugih svih ovih godina,tako da..Katastrofalna ti je ta 'kugla'
                    Brate veruj mi NOvaka gledam od 2006 godine od Pariza,znaci Jelenu Dokic nisam propustao,u sportu sam ceo zivot,jes da ne treniram tenis bavimse borilackim sportovimaceo zivotali tenis redovno pikam i pratim ga mnogo godina,necu da prosipam price da ga gledam od Saprasa i Agassija ali Dokicku sam redovno pratio i Novaka od kada se pojavio,tako da nov nikako nisam,mozda sam preterao.ALi to je samo zato sto Novak ne salje dobru poruku svojim govorom tela i formom.Da li mislite da ne bih voleo da osvoji,ali ljudi on trenutno ocajno igra,a RG je blizu.Pogledajte samo kako Nadal igra,ne znam sto me niko ne razume,jbt kao da sam vam ubio nekog,a samo sam malo kritikovao Novaka...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Ljudi, bez panike i hladne glave... Ko sa stazom u pracenju sporta duzim od 3-4 godine nije skontao da jedna lasta ne cini prolece (iliti jedan rezultat izdvojen ne znaci puno ;)), lose se pise njemu i njegovom srcu... Zix, ovde pre sveih mislim na tebe.

                      Nole je odigrao solidno za mec posle prezivljenih emotivnih cunamija, treba uzeti u obzir i da je nezadovoljan sljakom na Centralnom terenu, pogotovu me je fascinirala izjava da je mnogo drugacija od one na terenima za trening... Veliki je to sok, ma koliko razlika bila velika ili mala, a po broj uvidjenih proklizavanja nije tako mala, pad u drugom setu se time lako moze "opravdati"... Nije sport samo to sto vidimo na sarenoj kutiji.
                      Cekaj ti stvarno mislis da ja pratim tenis od 2011.I ti stvarno mislis da ja zbog Monte Karla mislim da on nece osvojiti RG.Ja ne verujem,evo pitajmog super ortaka Seoskog Terminatora od kada pratim tenis i koliko se bavim sportom,pa znam i sam sta znaci napor i koliko je Novak mocan igrac,ali samo nesto kazem i svi na mene paljbu osujete,a nikoga nisam uvredio,ja ne mogu da verujem....

                      Comment


                      • Originally posted by TheZIX90 View Post
                        Brate veruj mi NOvaka gledam od 2006 godine od Pariza,znaci Jelenu Dokic nisam propustao,u sportu sam ceo zivot,jes da ne treniram tenis bavimse borilackim sportovimaceo zivotali tenis redovno pikam i pratim ga mnogo godina,necu da prosipam price da ga gledam od Saprasa i Agassija ali Dokicku sam redovno pratio i Novaka od kada se pojavio,tako da nov nikako nisam,mozda sam preterao.ALi to je samo zato sto Novak ne salje dobru poruku svojim govorom tela i formom.Da li mislite da ne bih voleo da osvoji,ali ljudi on trenutno ocajno igra,a RG je blizu.Pogledajte samo kako Nadal igra,ne znam sto me niko ne razume,jbt kao da sam vam ubio nekog,a samo sam malo kritikovao Novaka...
                        Drugo je osnovana a drugo neosnovana kritika.
                        To je prvi mec, to je plava sljaka, to je Madrid, to nije 2011, to nije Nole iz 2011, ovaj turnir ce biti kao Dubai i ja bih bio prezadovoljan da dodje do SF.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by TheZIX90 View Post
                          Brate veruj mi NOvaka gledam od 2006 godine od Pariza,znaci Jelenu Dokic nisam propustao,u sportu sam ceo zivot,jes da ne treniram tenis bavimse borilackim sportovimaceo zivotali tenis redovno pikam i pratim ga mnogo godina,necu da prosipam price da ga gledam od Saprasa i Agassija ali Dokicku sam redovno pratio i Novaka od kada se pojavio,tako da nov nikako nisam,mozda sam preterao.ALi to je samo zato sto Novak ne salje dobru poruku svojim govorom tela i formom.Da li mislite da ne bih voleo da osvoji,ali ljudi on trenutno ocajno igra,a RG je blizu.Pogledajte samo kako Nadal igra,ne znam sto me niko ne razume,jbt kao da sam vam ubio nekog,a samo sam malo kritikovao Novaka...
                          Pazi, to ti je ovdje tako, kaze nesto o njemu, svi skoce na tebe.
                          Ali jednu stvar da ti kazem. Novak trenutno ima problema, znas i sam koje vrste, onaj poraz na MC od Nadala nije se desio zato sto je Nadal otkrio magicni trik, vec zato sto Novak nije bio 100 % spreman i mislima okrenut mecu. Desilo se to sto se desilo, daj mu malo vremena, sacekaj Rim gdje je sljaka sporija, a i bolja je priprema za RG od Madrida. Mozda stvari budu bolje. E ako ne budu, onda pricaj i kritikuj. Jednostavno, mnogo si rekao negativnih stvari zbog samo jednog meca.
                          Ja ne volim takve navijace, koji ne vjeruju u pobjedu.
                          Dodji na temu "Chelsea fc", procitaj moje i Condition-ove postove, da vidis sta je navijanje. Puca optimizam na sve strane.
                          Ne kazem ja sada da sam ja neki navijac, nije ovo hvalisanje, samo ti kazem da treba da budes optimista. Nece Novak uvijek osvajati turnire, prosla godina se nece ponoviti, to moras da znas, ali, i kada ne ide dobro, treba da se nadas i da navijas svim srcem za njega.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Pazi, to ti je ovdje tako, kaze nesto o njemu, svi skoce na tebe.
                            Ali jednu stvar da ti kazem. Novak trenutno ima problema, znas i sam koje vrste, onaj poraz na MC od Nadala nije se desio zato sto je Nadal otkrio magicni trik, vec zato sto Novak nije bio 100 % spreman i mislima okrenut mecu. Desilo se to sto se desilo, daj mu malo vremena, sacekaj Rim gdje je sljaka sporija, a i bolja je priprema za RG od Madrida. Mozda stvari budu bolje. E ako ne budu, onda pricaj i kritikuj. Jednostavno, mnogo si rekao negativnih stvari zbog samo jednog meca.
                            Ja ne volim takve navijace, koji ne vjeruju u pobjedu.
                            Dodji na temu "Chelsea fc", procitaj moje i Condition-ove postove, da vidis sta je navijanje. Puca optimizam na sve strane.
                            Ne kazem ja sada da sam ja neki navijac, nije ovo hvalisanje, samo ti kazem da treba da budes optimista. Nece Novak uvijek osvajati turnire, prosla godina se nece ponoviti, to moras da znas, ali, i kada ne ide dobro, treba da se nadas i da navijas svim srcem za njega.
                            Ma brate znam naravno pa 2011 i fedova 2006 su najbolje godine ikada.Mada pazi ko zna tenis je cudo od sporta,sve moze brzo da se preokrene.Moze on da digne igru i u toku RG ko zna.Pa jbt kada se setim Robin Hasse me zezne na tiketu izgubi od lika koji nije u prvih 500 u svetu,a onda u monte karlu dodje do cetvrtfinala.Sve je moguce,ja se nadam najboljem.JBg ja mnogo volim Madrid kao masters,zbog magicne kutije i svega i voleo bi da dobro prodje ovde,a ova sljaka me izludjuje ...

                            Comment


                            • Originally posted by TheZIX90 View Post
                              Cekaj ti stvarno mislis da ja pratim tenis od 2011.I ti stvarno mislis da ja zbog Monte Karla mislim da on nece osvojiti RG.Ja ne verujem,evo pitajmog super ortaka Seoskog Terminatora od kada pratim tenis i koliko se bavim sportom,pa znam i sam sta znaci napor i koliko je Novak mocan igrac,ali samo nesto kazem i svi na mene paljbu osujete,a nikoga nisam uvredio,ja ne mogu da verujem....
                              Nigde to nisam napisao, nista od te pve recenice, bas zato ti kazem, oladi malo... Ne valja to, ja znam prvi, disajne opstrukcije sam dozivljavao kad su odbojkasi izgubili SP od Brazila ne znam koje ogdine u TB, bilo je 30-28 za njih ili tako nesto... Pa sam malo ohladio glavu od sporta, smirio se i sad bez problema (ma vazi ) gledam... Juce nikako nije izgledalo dobro, ako se posmatra drugi deo meca, prvi je bio sasvim pristojan s obzirom da je dosao nakon pauze. Moje misljenje, isto ono koje mu je prosle godine dalo 3-1 pobedu nad Nadalom na Wimbledonu... Isto ono koje je reklo da ce biti vrlo tesko u finalu AO, ali da mu dajem prednost. Samo opusteno, treba da se jos mnogo finala AO 2012 prezivi... ;)

                              Comment

                              Working...
                              X