Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post

    Što si se ti javio?
    Ne trebam objasnjavati sto sma se javio. Svako na forumu, moze da reaguje na bilo koji post.Svejedno cu reci. Prenio sam razgovor ovo dvoje novinara u kome se pokazuju kao Novakovi "hejteri". Moj komentar nije bio kritican prema njima, pa sam imao osnova da samtam da je tvoj kometar povezan sa mojim postom.



    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post

      Što si se ti javio?
      Originally posted by Panchev9 View Post

      Što si se ti javio?
      hahahaha

      Ni je pomahnitao na Novaka

      Za šta je to tačno Novak kriv? Ako nije podoban za Australiju, opasan po javno zdravlje, politički nezgodan, nefer, djubre nevakcinisano koje širi virus, što su ga pustili da udje? Šta on uopšte i dalje radi tamo a nije odavno deportovan?
      Who knows? U svakom slučaju nije njegova stvar, ali jeste njegov problem koji su mu sami australijanci napravili nasankavši ga sa tim glupim izuzećem a sad se prave Toša. Kad su nesposobni ​​​​​​​
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Neverovatno koliko traje ova agonija. Neka izadje taj ministar i neka kaze: "Ostaje" ili "Deportujemo ga". Ne znam kome odgovara ovoliko odlaganje.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Ne trebam objasnjavati sto sma se javio. Svako na forumu, moze da reaguje na bilo koji post.Svejedno cu reci. Prenio sam razgovor ovo dvoje novinara u kome se pokazuju kao Novakovi "hejteri". Moj komentar nije bio kritican prema njima, pa sam imao osnova da samtam da je tvoj kometar povezan sa mojim postom.


          Nemoj zezati.. Ne gledam čiji je poslednji komentar pre nego što napišem..
          Mada te vakcina jeste promenila.. To smo konstatovali.. ;)

          Comment


          • Da vam kazem najiskrenije. Novak je nesto muljao to je sigurno. To se vidi iz aviona. To ne vidi samo onaj ko ne zeli da vidi ili je mentalno zaostao. Kada se uporede njegove izjave sa ponasanjem pre nego sto je posao na put u Australiju jasno se vidi da dolazi do mnostva protivrecnosti. I toliko sitnih nelogicnosti i scenarija po kojima moze da se predpostavi da je Djokovic ili retard (sto se onako ponasao - isao zarazen medju ljude, dok je cekao test neodgovorno ponasanje i slicno) ili da uopste nije ni bio zarazen. Tu dilemu realnim i nepristrasnim ljudima nije otklonila ni konferencija njegove familije - stavise.
            Medjutim po meni ne verujem da ce se ovi iz Australijske vlasti preterano cimati da dokazuju bilo sta. Jer je to svakako tesko dokazati pogotovo sto se sve desavalo na drugom kraju sveta i pogotovo sto ce ako treba cela Srbija da stane iza Djokovica i da onemoguci ili znatno oteza ovima da ista iscackaju. Da imaju bilo sta vec bi oni njega sutnuli. Tako da sam ubedjen da ce igrati AO.
            Kako ce ceo ovaj slucaj da utice na publiku koja ce svakako biti prisutna i kako ce sve ovo plus ta publika da utice na Novaka - ostaje da se vidi. Ja mu dajem dobre sanse da odbrani trofej i postane najtrofejniji teniser ikada, ali takodje mislim da su te sanse manje nego prethodne godine. Zbog mnogih a ne samo aktuelnih razloga.
            Last edited by Sandugp; 11-01-22, 13:36.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Ni je pomahnitao na Novaka

              Za šta je to tačno Novak kriv? Ako nije podoban za Australiju, opasan po javno zdravlje, politički nezgodan, nefer, djubre nevakcinisano koje širi virus, što su ga pustili da udje? Šta on uopšte i dalje radi tamo a nije odavno deportovan?
              Who knows? U svakom slučaju nije njegova stvar, ali jeste njegov problem koji su mu sami australijanci napravili nasankavši ga sa tim glupim izuzećem a sad se prave Toša. Kad su nesposobni ​​​​​​​
              Nisam pomahnitao.

              Ako nije falsifikovao potvrdu, Australcima nije nista ZAKONSKI kriv. U to slucaju je antivakser koji siri epidemiju... Potpuno razumljivo da im je anitpatican. Plus je dvolican ali to prepustam novinarskom bardu Dezulovicu da kaze:

              Grand Slam 21 i kvaka 22 - N1 (n1info.com)

              Kazes: "Sto ga pustise da udje?" Do jucer su svi Novakovi fanovi, UKLJUCUJUCI I MENE, pizdili sto mu sprecavaju da udje. Probali su da sprijece, ali su bili nespretni i usao je.

              ALi za mene je sustina nesto drugo. Svima Balkancima je prirodno da se falsifikuje potvrda. Na Zapadu to nije prirodno. To je kulturna razlika. Ona je ovom prilikom iskocila u najostrijem obliku, ali je stalno prisutna. Dijelom zbog te razlike, Novak ne moze biti volljen na Zapadu.

              Comment


              • Sandugp

                ne vredi to bez dokaza, bez “pečata”. Možda jeste, možda iz propusta... Možda je stvar prepustio nekom drugom pa nije dobro odradio do kraja... možda jednostavno traže dlaku u jajetu i ne postoji nikakav drugi razlog.

                bez čvrstih dokaza za to, ja nemam razloga da sumnjam u njega, još uvek ne
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Nisam pomahnitao.

                  Ako nije falsifikovao potvrdu, Australcima nije nista ZAKONSKI kriv. U to slucaju je antivakser koji siri epidemiju... Potpuno razumljivo da im je anitpatican. Plus je dvolican ali to prepustam novinarskom bardu Dezulovicu da kaze:

                  Grand Slam 21 i kvaka 22 - N1 (n1info.com)

                  Kazes: "Sto ga pustise da udje?" Do jucer su svi Novakovi fanovi, UKLJUCUJUCI I MENE, pizdili sto mu sprecavaju da udje. Probali su da sprijece, ali su bili nespretni i usao je.

                  ALi za mene je sustina nesto drugo. Svima Balkancima je prirodno da se falsifikuje potvrda. Na Zapadu to nije prirodno. To je kulturna razlika. Ona je ovom prilikom iskocila u najostrijem obliku, ali je stalno prisutna. Dijelom zbog te razlike, Novak ne moze biti volljen na Zapadu.

                  Znači, ti si ubedjen da se radi o falsifikaciji?

                  ono za “pomahnitao” je naravno bila samo šala
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Da vam kazem najiskrenije. Novak je nesto muljao to je sigurno. To se vidi iz aviona. To ne vidi samo onaj ko ne zeli da vidi ili je mentalno zaostao. Kada se uporede njegove izjave sa ponasanjem pre nego sto je posao na put u Australiju jasno se vidi da dolazi do mnostva protivrecnosti. I toliko sitnih nelogicnosti i scenarija po kojima moze da se predpostavi da je Djokovic ili retard (sto se onako ponasao - isao zarazen medju ljude, dok je cekao test neodgovorno ponasanje i slicno) ili da uopste nije ni bio zarazen. Tu dilemu realnim i nepristrasnim ljudima nije otklonila ni konferencija njegove familije - stavise.
                    Medjutim po meni ne verujem da ce se ovi iz Australijske vlasti preterano cimati da dokazuju bilo sta. Jer je to svakako tesko dokazati pogotovo sto se sve desavalo na drugom kraju sveta i pogotovo sto ce ako treba cela Srbija da stane iza Djokovica i da onemoguci ili znatno oteza ovima da ista iscackaju. Da imaju bilo sta vec bi oni njega sutnuli. Tako da sam ubedjen da ce igrati AO.
                    Kako ce ceo ovaj slucaj da utice na publiku koja ce svakako biti prisutna i kako ce sve ovo plus ta publika da utice na Novaka - ostaje da se vidi. Ja mu dajem dobre sanse da odbrani trofej i postane najtrofejniji teniser ikada, ali takodje mislim da su te sanse manje nego prethodne godine. Zbog mnogih a ne samo aktuelnih razloga.
                    Malo kad razmislim jbt, Ameri su ga na jedan diskvalifikovali. Ne mogu da ga krivim tada, teško je igrati kroz te karantine, testiranja itd. Imao je kiks, nervoza itd. počeo da pravi PTPA i šta ti ja znam. Ono što on dobro radi je što se u suštini drži sportske priče. PTPA mu je sportska priča, kad daje izjave sve se to manje više svodi na sport. Verujem da je pod nekim pritiskom ali taj pritisak će se smanjiti kad izađe na teren i vidi žreb, vidi kako prođe prva 2, 3 kola. Sada je taj pritisak znatno veći.

                    Ali za ovu zbrku je definitivno sam kriv. Šta da se radi Bože moj. Bio je nepromišljen. U neku ruku sve je prošlo kako treba i ovo će se za koji mesec zaboraviti. Koliko nedelju dve, posle AO. Isto kao što se i sve drugo zaboravilo. Naročito kad on svojim titulama i uspesima spusti zavesu na te loše strane.

                    E sad, vratio bih se tenisu. On je sada postao teniser koji igra na rezultat. To se videlo od finala RG pa nadalje. Dakle, kad ponestane snage, prelazi na racionalizaciju svega i igra isključivo na rezultat. E sada, ovde je u prvom planu zaista rezultat. Taj 21.Slem.

                    Medvedev je neočekivano izgubio u Parizu od Novaka, naročito posle dobijenog prvog seta. Zverev je bio opušten za kraj sezone i odigrao odličan turnir.

                    Da je Novak normalno stigao u Australiju, pažnja bi bila usmerena na njega u pozitivnom kontekstu. I to bi dalo sportskog pritska dosta. Ovako, pritisak je druge prirode, pažnja je na neredu koji je napravio.

                    Da li će to sve njemu da prija, videćemo.

                    Comment


                    • Pa sad ako su ga pustili, onda neka prestanu da seru više ovo pa ono i neka ga šalju kući, šta sad hoće od njega? Da se sam pokupi i ode? Pa neće moći ove noći - čini mi se
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Pa u kom smislu nepromišljen? Sudija Keli reče juče “šta još hoćete od ovog čoveka”?
                        ne kapiram šta hoćete od njega?
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Svakako će im biti cilj da ga tokom celog turnira drže na ivici, dizanje galame, plasiranja poluinformacija... Sve u cilju da ne osvoji 21. To je teniska strana ove zavrzlame. Nadam se da će biti u debelom karantinu! Samo pozitiva!

                          Comment


                          • Evo i nešto pozitivno

                            https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=2086307

                            Srpska politikološkinja iz Australije Nina Marković Kaze otkrila je da Novak Đoković ima još jedan adut za nastup na "Ozi openu".
                            Ukoliko i ministar za imigracije Aleks Hok poništi odluku Suda na žalbu prvog tenisera sveta, postoji i druga prilika za žalbu.
                            "Čak i da ministar poništi vizu Novaka Đokovića, na šta ima pravo, ipak može da se uloži žalba u roku od 28 dana.
                            Novak bi od Suda dobio dozvolu kako bi igrao na Australijan openu dok traje eventualni novi proces"
                            , otkrila je Marković Kaze za TV Prva.,
                            ,

                            Comment


                            • Šta mislite, hoće li Novak dobiti prvi meč u tri seta ili će mu trebati više da bi pobedio?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Eo i Mari kae sve okej ali zeli cut neke odgovore posebno u vezi izolacije. HAHAHAHA a koliko ljudi zeli odgovore, mogu vam poruciti da ih necete dobiti


                                A ova glupa plavuša sa onog klipa, ona i takvi cekaju i vrebaju Novaka. Jednostavno ga ne podnose da se 4 dozom bocno, gotivili bi ga 0,00003% vise. Ne ulazim u sve nelogicnosti oko ove drame nit na kraju krajeva zelim ulazit. Nek ulazi Rotenberg i ova plavusa oni su dusebriznici za svjetsko zdravlje.


                                Svi oni koji su ga mrzili i prije, nastavice nakon ovoga mozda malo jace a svi koji su ga podrzavali nastavice ga podrzavat
                                Last edited by DinoFC; 11-01-22, 14:43.

                                Comment

                                Working...
                                X