Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Šta mislite, hoće li Novak dobiti prvi meč u tri seta ili će mu trebati više da bi pobedio?
    Dobiće prvi meč lagano.

    Al bez zezanja mislim da će izgubiti u polufinalu i da neće moći izdržati pritisak.

    Voleo bih da grešim, a ako pogrešim obećavam da ću svim forumašima dati po 'iljadu evrića.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post


      Znači, ti si ubedjen da se radi o falsifikaciji?

      ono za “pomahnitao” je naravno bila samo šala
      Da lo se radi o falsifikaciji ili neodgovornosti. To je jako tesko procenjivati. Meni se cini da vecina i domacih i stranaca vidi falsifikaciju kao vjerovatniju.Ja mislim suprotno. Mislim da je daleko vjerovatnije da je imao kovid. Mnogo je razloga za to.

      Prvo, dugo pratim Novaka, vidio sma ga u mnogim situacijama imam prilicno formirano misljenje o njegovom PROTIVRJECNOM karakteru. Duboko u dusi on je plemenit covjek. Isto tako je i nadmen, arogantan, sa ogromnim egom. Dalje, tesko mu pada kada kao sportista treba bude super egoistican da bi pobijedi. Kako odbrambeni mehanizam se javlja zelja da radi dobre stvari, kao da ima potrebu da otkupljuje grijeh.

      Drugo, Za mene je falsifikovati test u decembru idiotski. Ako je htio da falsifikuje, imao je puno vremena izmedju USO i Pariza. Osim toaga, ako falsifikujes, onda to radis da se ne vidi tj.planiras detalje.

      Zato mislim da je igrao fer, u njegovom smislu te rijeci, tj. da je isao da se zarazi i da je uspio. Sto se tice setanja po Beogradu, to se svodi na dogovorene susrete na kojima nije imao kontakt sa osobama koje su u rizcnim grupama i svodio je susrete na minimum.

      Moja teorija ima jednu veliku slabost. Kako je znao da ce uspjeti da se zarazi? Mislim da je to lako uspjeti ako se stvarno trudis.

      Problem je sto sada,

      1.
      Izbjegavti odgovor, to moze da radi samo neko vrijeme.

      2.
      Kaze da je rezultate testa dobio 18. poslije foto sesije. Niko ga nece vjerovati da prica istinu, ali to je vjerovanio najbolje.

      3.
      Kaze da je test falsifikovao. TO JE ZA ZAPAD KATASTROFA, Nije opcija. To je katastrofa i u Srbiji ako su kazne tako stroge.

      4.
      Kaze da je posto je saznao za test ogranicio kretanje samo na ranije utvrdjene obaveze i da je pazio da se ne srijec sa rizicnim grupama. Za Zapad je to koliko toliko OK, jer je stvar Srbije. Jednom kad sam shvatio da je covjek u Srbiji osudjen na 3 godine zatvora zbog toga, NIJE OPCIJA.



      Last edited by NI; 11-01-22, 15:01.

      Comment


      • Pravi si Dinkić 😂
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Btw, ne postoji reč falsifikacija u srpsko-hrvatskom jeziku.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Moje misljenje je da ce ga ili deportovati ili zatvoriti i to tako sto ce ga uhapsiti i staviti mu lisice u sred meca sa Nadalom ili Kirjosom,nekim miljenikom Zapada sad kad Federer nije tu.
            Ovo je najveca hajka na nekog sportistu u istoriji sporta,lakse su oprostili Armstrongu dokazani doping nego Djokovicu to sto nije primio njihovu vakcinu.
            Tako ih direktno minira broj jedan na ATP listi i najveci teniser svih vremena,rusi bajku o virusu koji ce unisti covecanstvo ako se ne primi vakcina i otima im lebac iz usta a posto su oni uvek gladni morace da prinesu nepokornu zrtvu,Novaka.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Btw, ne postoji reč falsifikacija u srpsko-hrvatskom jeziku.
              Napravio sam novu rijec.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post

                Napravio sam novu rijec.
                Možda si mislio kalcifikacija, to postoji 😂
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment



                • https://www.google.es/amp/s/amp.euro...111144028.html

                  Ministar spoljnih poslova Albares kaže da, iako je van njegove nadležnosti, nema informaciju da je Djoković u decembru uopšte boravio u Španiji ali to što je sigurno je da australijska vlada nije tražila nikakve informacije o njemu.
                  Tako da, što se tiče konkretno te istrage, ona nije u toku
                  Last edited by Larisa; 11-01-22, 15:32.
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Moje misljenje je da ce ga ili deportovati ili zatvoriti i to tako sto ce ga uhapsiti i staviti mu lisice u sred meca sa Nadalom ili Kirjosom,nekim miljenikom Zapada sad kad Federer nije tu.
                    Ovo je najveca hajka na nekog sportistu u istoriji sporta,lakse su oprostili Armstrongu dokazani doping nego Djokovicu to sto nije primio njihovu vakcinu.
                    Tako ih direktno minira broj jedan na ATP listi i najveci teniser svih vremena,rusi bajku o virusu koji ce unisti covecanstvo ako se ne primi vakcina i otima im lebac iz usta a posto su oni uvek gladni morace da prinesu nepokornu zrtvu,Novaka.

                    Uhhh kakva drama!!!!
                    Tako bi baš napravili pravog mučenika od njega
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Realno, vecu stetu po zdravlje mu moze uciniti ovaj stres koji do sada prezivio i jos veci stres koji ga ceka na pres konferecijama i od strane navijaca nego dvije doze Sinopharma.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Realno, vecu stetu po zdravlje mu moze uciniti ovaj stres koji do sada prezivio i jos veci stres koji ga ceka na pres konferecijama i od strane navijaca nego dvije doze Sinopharma.
                        Apsolutno. Sanse da mu vakcina steti na bilo koji nacin su manje od 1%, a ovo je mnogo mnogo vise. Cak i sada bi mogao da se dogovori sa vlastima u Australiji da ce javno da se vakcinise kada se zavrsi AO, da ce zajedno da se slikaju tom prilikom i da ce da kazu da je bio nesporazum. Obe strane bi bile zadovoljne. Ali Novak nece da se vakcinise cak ni u ovoj situaciji, kada su ulozi jako jako veliki.

                        Comment


                        • advokat Džastin Kvils, jedan od vodećih u Australiji na ovom polju, dao je svoje mišljenje o slučaju.
                          " Moje mišljenje je da to neće uraditi, neće ga šutnuti iz zemlje. Jedan od razloga za to je što će postupak u tom slučaju ponovo završiti kod istog sudije, koji će doneti odluku da se Đokoviću dozvoli boravak u zemlji“, izjavio je advokat Džastin Kvils."
                          Last edited by nikas; 11-01-22, 15:27.

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post

                            Apsolutno. Sanse da mu vakcina steti na bilo koji nacin su manje od 1%, a ovo je mnogo mnogo vise. Cak i sada bi mogao da se dogovori sa vlastima u Australiji da ce javno da se vakcinise kada se zavrsi AO, da ce zajedno da se slikaju tom prilikom i da ce da kazu da je bio nesporazum. Obe strane bi bile zadovoljne. Ali Novak nece da se vakcinise cak ni u ovoj situaciji, kada su ulozi jako jako veliki.
                            On ce morati da napravi neki veliki PR gest na kraju. Tvoj predlog je odlican, ali on to nece napraviti.

                            Comment


                            • Novak ne želi da se vaciniše, tačka. Ne tupite više.
                              Možda jednog dana bude želeo, u ovom momento je jasno da neće.
                              Take it or leave it
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Neće, a i nema potrebe on je od sebe napravio najzdravijeg čoveka na svetu.
                                Da su svi tako odgovorni prema sebi kao on ne bi postojale bolesti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X