Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci obicni smrtnici mogu slobodno da putuju.

    Comment


    • 147, evo je debunkovano i za URL i za QR kod. Sve usiljene optuzbe. A Novak ima materijala za dobru tuzbu i protiv Spiegela sad.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Ne razumem ostale Novakove fanove? Kako mozete da budete tako smireni i da se zezate? Sve moze da ode u tri lepe ( izvinjavam se na recniku) i to jako brzo.

        Taman sam rekao sebi da cu malo da odmorim od ove sage, pa sta odluce odluce u Australiji. Ali posle ovakvih vesti ne mogu.
        A šta da radimo? Čemu histerija...

        Šta je najgore što može da se desi, da ga deportuju zbog nesposobnosti da primene sopstveni zakon, koji
        su oni sami napisali?

        Kao nevakcinisanu osobu koja ispunjava sve zahteve pa opet nije dovoljono i očajnički se trude da je predstave kao kriminalca?

        Na osnovu tračeva i neopevanih gluposti koje same padaju u vodu iz dana u dan?

        To nije naš problem, problem je debilizam koji uzima maha gde god kreneš tako da bi njegova deportacija u suštini bila najmanji problem.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Šta je najgore što može da se desi, da ga deportuju zbog nesposobnosti da primene sopstveni zakon, koji
          su oni sami napisali?
          Nije, bogami, za ove zadnje optuzbe o falsifikovanju kovid testova je ATP propisao kaznu bana od 3 godine. Znaci, nema tenisa za njega 3 godine, a to znaci instant penzija. To su bas teske optuzbe bile, sa kojima se isuvise olako razmecu svakakvi "novinari" i casopisi, a licno smatram da bi Novak bio lud ako ih ne razglavi tuzbom zbog toga.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Nije, bogami, za ove zadnje optuzbe o falsifikovanju kovid testova je ATP propisao kaznu bana od 3 godine. Znaci, nema tenisa za njega 3 godine, a to znaci instant penzija. To su bas teske optuzbe bile, sa kojima se isuvise olako razmecu svakakvi "novinari" i casopisi, a licno smatram da bi Novak bio lud ako ih ne razglavi tuzbom zbog toga.
            Ima dobre advokate, nek gazi
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Jao sto Nijemci ispadose lose krtice majke im se najebem. Ovu gamad treba tuzit, sta se radi ovo u pm. jel moguce da su ljudi zeljni necije krvi ovoliko

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Jao sto Nijemci ispadose lose krtice majke im se najebem. Ovu gamad treba tuzit, sta se radi ovo u pm. jel moguce da su ljudi zeljni necije krvi ovoliko
                Jezivo, ali jezivo u šta se pretvorismo zbog ove pošasti
                Ali tačno sva govna isplivaše
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Dobro je da su se Nemci presli, u jednom trenutku je bas lose izgledalo.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post

                    Jezivo, ali jezivo u šta se pretvorismo zbog ove pošasti
                    Ali tačno sva govna isplivaše
                    Baš isplivaše! 😂
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Moze li objasnjenje u cemu su se Nijemci presli i kakva je konkretno situacija sada?

                      Do zadnjeg dana sam bio u toku, ali sad sam potpuno ispao iz svega.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by Prle! View Post
                        Moze li objasnjenje u cemu su se Nijemci presli i kakva je konkretno situacija sada?

                        Do zadnjeg dana sam bio u toku, ali sad sam potpuno ispao iz svega.
                        Unix timestamp se generise tek kad se pcr test preuzme, kad se uradi download, ne oznacava vreme kad se radi test ili kad je test gotov.
                        Tako da u teoriji, svaki put kad neko preuzme svoj pcr test i uradi download bice nov timestamp tj. taj trenutak u kom je preuzeo.

                        A situacija je nepromenjena, cekaju se Autralijanci da li ce da poniste vizu, kod njih je bila noc
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nada poslednja umire. Od prevelikog i nerealnog očekivanja.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Prle! View Post
                            Moze li objasnjenje u cemu su se Nijemci presli i kakva je konkretno situacija sada?

                            Do zadnjeg dana sam bio u toku, ali sad sam potpuno ispao iz svega.
                            https://youtu.be/ts5A8RQV3zs

                            Comment


                            • Trebalo bi da je ovaj audio zapis bio nakon suđenja. Sutra ima jači trening, udara forhend, jako. Dronu u sočivo

                              Comment

                              Working...
                              X