Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Izvinite ako sam glupa ali može li neko da mi objasni šta se sad pobogu dešava, vidim članke kako je pušten al mogu ga deportovati kroz par dana, onda vidim on objavljuje slike sa terena, ovi ovamo drže neke sulude konferencije mlate praznu slamu ja sad ništa ne kontam
    Zato sto se jos nista ne zna, jos uvek u svakom trenutku mogu da mu poniste vizu i taj proces i dalje traje. Po meni, oni ispituju puls naroda, ako je velika vecina da Djokovic leti, letece.
    A sudija je ponistio odluku, tako da on trenutno ima vizu i usao je u Australiju.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post

      Zašto smatraš da su uvećali šanse?
      Zato sto su pobegli kao malo dete kada uradi nesto sto ne treba, pa dodje pred roditelja. Trebali su par stvari da objasne, nista nisu uradili. Ako vec nisu imali odgovor(e), trebali su da drze konferenciju bez pitanja. Ovo je bilo ocajno. Sta su ocekivali da ce da budu pitanja? Hvalili Novaka 15-20 minuta i gotova konferencija. Koja je poenta?
      Bas da vidim sta ce na primer Vucic da kaze kada ga pitaju za taj famozni 17.12 i za 18.12. Ili Brnabicka. Vrlo nezgodna stvar.

      I da slazem se sa Bojanom, ispituju puls naroda. Da je Novak izasao rekao par korisnih reci, sigurno bi mu povecalo sansu da ostane. Ali dzaba, voli covek da daje autogolove.
      Last edited by 147; 10-01-22, 13:56.

      Comment


      • Konferencija nije bila neki uspjeh, ali moglo je biti i gore. Pitanja o datuma koja 147 pominje ce stalno da se vracaju. I na Novakovim konferencijama i publika ce da mu dobacuje na racun toga.

        Ako su ga pustili da trenira, onda su valjda odlucili da ga ostavljaju u Australiji. Sve ostalo mi je ludo.

        Po mom misljenju, sutra je objektivno zadnji dan za vladu da odluci. Iza toga je deportacija moguca samo ako bude nereda!

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post

          Zato sto se jos nista ne zna, jos uvek u svakom trenutku mogu da mu poniste vizu i taj proces i dalje traje. Po meni, oni ispituju puls naroda, ako je velika vecina da Djokovic leti, letece.
          A sudija je ponistio odluku, tako da on trenutno ima vizu i usao je u Australiju.

          Znači situacija je takva da on može da trenira i priprema se za turnir, i dan prije početka da ga pošalju kući
          To je van svake pameti .
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post


            Znači situacija je takva da on može da trenira i priprema se za turnir, i dan prije početka da ga pošalju kući
            To je van svake pameti .
            U teoriji da, ali sto NI kaze ili ce sutra da ga salju kuci ili ga pustaju, ako ne dodje bas do nekog ogromnog obrta.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Hebemti, svako ima svoje brojke... neko 17-18, neko 15-40...

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post

                Zato sto su pobegli kao malo dete kada uradi nesto sto ne treba, pa dodje pred roditelja. Trebali su par stvari da objasne, nista nisu uradili. Ako vec nisu imali odgovor(e), trebali su da drze konferenciju bez pitanja. Ovo je bilo ocajno. Sta su ocekivali da ce da budu pitanja? Hvalili Novaka 15-20 minuta i gotova konferencija. Koja je poenta?
                Bas da vidim sta ce na primer Vucic da kaze kada ga pitaju za taj famozni 17.12 i za 18.12. Ili Brnabicka. Vrlo nezgodna stvar.
                da, “neoprostivo” je što na to pitanje nisi imali spreman odgovor koji je uostalom vrlo jednostavan.
                ali, moguće je da ta polemika čak nije ni doprla do njih ili
                je smstraju beznačajnom. U svakom slučaju, ne vidim zašto bi zbog toga mogućmost za deportaciju bila uvećana?

                ali ajde ok, neko mora pod hitno to lepo da objasni, najbolje bi bilo da taj neko bude sam Novak i da već jednom stavi tačku na to pitanje.

                Odmah će naravno iskopati nešto novo, ali... who cares?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Zar zaista mislis da to do njih nije doslo?
                  Srdjan, koji je citirao foru sa interneta, Mojt Egadjo brigadni general koji je dao ostavku i zaista verovao u tu glupost, nije procitao sve ostalo
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Slazem se sa Bojanom i 147, testiraju narod. vjerovatno su mu zato i dozvolili da trenira. Da vide kako ce narod da reaguje. Zato gledajte tvitere.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Slazem se sa Bojanom i 147, testiraju narod. vjerovatno su mu zato i dozvolili da trenira. Da vide kako ce narod da reaguje. Zato gledajte tvitere.
                      Ono sto ja pratim je mahom negativno, ali to sigurno nije validno jer ja ne pratim Djoko fanove.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ajmo sada. Tenis. Igraj najbolje što možeš. Uzvrati na terenu.

                        Comment


                        • Nisam odgledala, ali evo Barbare Set

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Sad je prošo, na RG je dobrodošo, a za W i USO nek bude da se snašo.

                            Comment


                            • BBC i Sky su daju pozitovan spin. Vise puta su ponovili Dijaninu izjavu kao majke. I obradovic je dao intervju za Sky. U osnovi je svaki intervju neugodan. Vidjelo se da je pod pritiskom da nesto ne kaze sto ne bi smio.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Ajmo sada. Tenis. Igraj najbolje što možeš. Uzvrati na terenu.
                                To je poenta i jedino bitno, treba gledati unapred i navijati a dušmani neka rade šta im je volja.
                                Ne treba mi da im na ovom forumu dajemo povode i podlogu za podmetanja.

                                Comment

                                Working...
                                X