Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Sta vi mislite, je l' Novak drasticno pao sa fitnesom i otuda ovi dshotovi i jake druge serve?Izbegava bilo kakve razmene i svako ko moze da drzi loptu u igri mu napravi haos.Ne znam da li je to zbog pauze od 6 meseci ili neka povreda ili je covek jednostavno u ozbiljnom decline-u sa fitnesom, ali ono sto znamo je da takav tenis ne prolazi protiv Nadala.
    Ma jok. Nole je oduvek voleo da igra dropove. Protiv Nadala bas tako treba jer stoji daleko od osnovne linije, i cestim pozivanjem na mrezu mu remeti tempo i umara ga. Jak drugi servis je napredak u igri a ne nedostatak fitnesa. Jeste mu cilj da malo vise skrati poen jer ce tako duze trajati.
    A zasto je to onako izgledalo protiv Nadala - pa zbog povrede. Vrat nije bio zalecen, a to sto on nije javno pricao o tome je vec neka druga prica. Ko god zna Novaka zna da je u polufinalu i finalu onakva igra iskljucivo rezultat povrede. Inace bi bilo sigurno 5 setova u to sam ubedjen, a mozda bi ga cak slistio i u manje.
    Last edited by mmajstor; 17-10-20, 00:40.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ma jok. Nole je oduvek voleo da igra dropove. Protiv Nadala bas tako treba jer stoji daleko od osnovne linije, i cestim pozivanjem na mrezu mu remeti tempo i umara ga. Jak drugi servis je napredak u igri a ne nedostatak fitnesa. Jeste mu cilj da malo vise skrati poen jer ce tako duze trajati.
      A zasto je to onako izgledalo protiv Nadala - pa zbog povrede. Vrat nije bio zalecen, a to sto on nije javno pricao o tome je vec neka druga prica. Ko god zna Novaka zna da je u polufinalu i finalu onakva igra iskljucivo rezultat povrede. Inace bi bilo sigurno 5 setova u to sam ubedjen, a mozda bi ga cak slistio i u manje.

      Diskutabilno je da li je to istina. Da je tako ne bi igrao za 2 nedelje novi turnir. To znači da je povreda neke prostije prirode. Moglo je da se igra. Prvi set je mogao da napadne a ne da izgubi 6 0.

      Comment


      • Klasicno usinuce. Prodje za 4,5 dana... a do tad boli ko sam djavo. Rezultat hladnog vremena i njegove napetosti, i u Sinsiju je imao slican problem. Videli smo kako je servirao a pogotovo u tom prvom setu dok su misici jos uvek bili hladni.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Klasicno usinuce. Prodje za 4,5 dana... a do tad boli ko sam djavo. Rezultat hladnog vremena i njegove napetosti, i u Sinsiju je imao slican problem. Videli smo kako je servirao a pogotovo u tom prvom setu dok su misici jos uvek bili hladni.
          Teško mi je da poverujem u to. Svakako Rafa je bio spreman da izgine. To kod Novaka nisam video. Doduše Novak nije taj tip igrača. Mislim da se desilo nešto slično kao sa Endijem na Wimbledonu.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Teško mi je da poverujem u to. Svakako Rafa je bio spreman da izgine. To kod Novaka nisam video. Doduše Novak nije taj tip igrača. Mislim da se desilo nešto slično kao sa Endijem na Wimbledonu.
            Slazem se.Novak vise ne moze da igra takve meceve, otuda ubacivanje dshotova i agresivne druge serve.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Teško mi je da poverujem u to. Svakako Rafa je bio spreman da izgine. To kod Novaka nisam video. Doduše Novak nije taj tip igrača. Mislim da se desilo nešto slično kao sa Endijem na Wimbledonu.
              Kako da vidis kad nije mogao ni valjano da servira? Primetio se problem i u kretanju.
              Pogledaj stats za prvi servis u odnosu na meceve pre Kenjare Buste pa bi trebalo da se vidi razlika (ja nisam ali pretpostavljam)....

              Comment


              • Bez obzira na bodove, ne svidja mi se sto nece igrati Pariz, ako Rafa planira da ga igra. Ne ostavljaju se glavnim konkurentima mastersi koji im nedostaju u kolekciji.. Sad nema ni Rodzera da ga pocisti tamo, tako da je pitanje da li ce omladinci moci da ga sprijece ovog puta.

                Zna li se sta o tome, igra li Rafa Pariz?

                Comment




                • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment




                  • ovo je jesenja kolekcija i fenomenalna je,ima i jarko plava

                    danas je nedelj dana od finala...polako se oporavljam...kao posle JAKOK JAKOG mamurluka...al polako i to ide...malo sam se stavio u kozu nadalovaca i fererovaca 2019. msm,AO 19. je bilo ajd..al kako su morali da se osecaju fedovci posle onih mec lopti...brrrrrrrrrrrrrrrrr


                    valjda smo svi bili takvi,novak je uvek dobijao takve bitke
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Bez obzira na bodove, ne svidja mi se sto nece igrati Pariz, ako Rafa planira da ga igra. Ne ostavljaju se glavnim konkurentima mastersi koji im nedostaju u kolekciji.. Sad nema ni Rodzera da ga pocisti tamo, tako da je pitanje da li ce omladinci moci da ga sprijece ovog puta.

                      Zna li se sta o tome, igra li Rafa Pariz?
                      da, a sta mislis ako ga naprasi kao na RG-ni to mu tek ne treba
                      Wizard

                      Comment


                      • https://twitter.com/AdamTatalovich/s...204217862?s=19


                        NAJVEĆI💪🇷🇸

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Hehe

                          Sanjala ga noćas, bože ružnog li sna, nije za prepričavanje ali po nekom bapskom tumačenju to je dobar, pozitivan znak, smatra se tako
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Kilo soli View Post
                            da, a sta mislis ako ga naprasi kao na RG-ni to mu tek ne treba
                            E, vala, ako je doslo vrijeme da ga mora i na betonu izbjegavati, pokakimo se na H2H prednost, brzo ce Rafa i tu da predje u vodjstvo. Novak treba da ga juri po betonu dje god stigne! Pogotovo kad su mastersi u pitanju, a jos oni koji nedostaju Rafinoj kolekciji. No dobro, sta ja znam...

                            Comment


                            • Nema razloga za paniku, nakon jednog poraza. Na šljaci 1 titula i 1 finale je top rezultat. Sve je na svom mestu. Nole će nastaviti gde je stao čim se vrati na teren.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                E, vala, ako je doslo vrijeme da ga mora i na betonu izbjegavati, pokakimo se na H2H prednost, brzo ce Rafa i tu da predje u vodjstvo. Novak treba da ga juri po betonu dje god stigne! Pogotovo kad su mastersi u pitanju, a jos oni koji nedostaju Rafinoj kolekciji. No dobro, sta ja znam...
                                Pa ako bude tako, onda ni Novak ni Roger nisu ni do kolena Rafaelu, sto je malo verovatno, ali nije nemoguce.Videcemo kako ce teci nastavak njihove karijere.Za sada je sve izvesno da nece biti AO-a, sto ce biti hendikep za Novaka.Znaci da ce Nadal uzeti i 21. slem kroz pola godine.To je 4 slema prednosti i skoro nedostizno.Neka se fokusira Novak na mesto br1 i da osvoji jos par slemova i batali taj pritisak o najvise slemova, jer vise nema ni poente juriti, vec da uziva na terenu i pobedjuje koliko god moze.

                                Comment

                                Working...
                                X