Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening ne sme da bude zabavan, samo rad, znoj, krv i suze. I slika svog rivala na zidu u svlacionici. To me je jos davnih dana dok sam bio poletarac naucio Roki (ali ne onaj nas Radoslav Rodic sto je pevao o Zeni). Jer ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku. Mudre osamdesete.

    Ni o ozbiljnim pitanjima, a Novak se zabavlja trenirajuci. Nista ne smem ni da mislim, da svasta ne pomislim. Ali nadu i veru coveku ne moze niko niti ista uzeti. Bilo bi lepo videti ga na travi van Londona, ipak bi to bilo malo opustenije izdanje, mogao bi da isproba neke stvari, mozda cak S&V.

    Sto se rekorda tice, lepi su, ali meni vise i nisu bitni, zna se sta se pamti. Ali 10 godina u Top10 i Top5 su bas velika dostignuca, moglo se nesto vise o tome napisati.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Koliko vidimo nalazi se u Monaku
      .
      .
      .
      Hvala Olja.

      Ova slika daje dosta odgovora. Poceo je da trenira, vjerovtno nece igrati Istburn i nema trenera.

      Ti si najbolje informisana kad je Novak u pitanju. To je defakto Bojanin nivo kad je Federer u pitanju.

      @Milutinov Tata

      To je jedan od pristupa, moguce najbolji. Medjutim, za Novaka to u ovom trenutku ne moze da vrijedi. Ko je taj rivala? Nema ga! Pa ne moze Vavrinku, Kirjosa ili Zvereva staviti. Ostali tesko da ga mogu inspirisati.
      Last edited by NI; 21-06-17, 08:35.

      Comment


      • Od onog informisanog, u smislu nekih podataka, pa do onog koji to nije, deli par klikova NI, nema tu nikakve misterije...uz odredjeno slobodno vreme tj. ako je to na poslu dozvoljeno, mislim to kliktanje U suprotnom i te kako znam da budem neobavestena.

        A zar tata od Milutina nema neke rekorde u potpisu? Sa tapatalka se javljam, a tamo nema potpisa, tj. ne vide se, pa zato pitam...vazni su nam ti rekordi i te kako i patimo za njima, a samo su nam oni i ostali, da budem gruba...evo i Nesicev poslednji post je dokaz.

        Sumjam da igra Istburn, jer je vec morao da bude tamo...ali to tako nekakao ide sa Novakom poslednje godine...nase zelje i htenja kao da se ne poklapaju sa njegovim, mislimo mnogo unapred, a on kao da je ostao zaglavljen negde...I dalje je u haosu, rekla bih, a vreme prolazii......

        tt sa A5 u inat Mi6
        Last edited by miloolja; 21-06-17, 09:40.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Igra Istburn!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Igra Istburn!



            Hvala Olja.

            Spoiler
            Mogao je pokazati malo vise obzira prema navijacima i objaviti to jucer.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post


              Hvala Olja.

              Spoiler
              Mogao je pokazati malo vise obzira prema navijacima i objaviti to jucer.
              Mislis li na sebe NI 😉

              Mozda nije bio siguran pa nije hteo da "prevari" navijace.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Jeste, iscimao se zbog nas
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Da li da se nadam nečemu zato što igra nešto pre Wimblyja

                  Comment


                  • Ne otvara mi opste teniske diskusije...


                    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1274474


                    Pominje se kao Novakov bivsi trener pa eto ima neke veze sa Novakom

                    Comment


                    • Rekordi u mom potpisu su iskljucivo vezni za GS turnire, cenim jos No.1, Top5 i Top10, ostalo je boranija . Ali u ovom trenutku mi je jedino bitno da se Novak, ako moze, digne. A da li mu se sada prekida neki niz ili sta vec nije vise toliko bitno jer je istoriju vec ispisao. U nekim slucajevima kao niko pre njega.

                      Radujem se Istbornu, jos da ga konacno malo pogleda zreb pa mu dodju normalni protivnici.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Da li da se nadam nečemu zato što igra nešto pre Wimblyja
                        Novaku nedostaju mecevi. Razmak izmedju poraza od Thiema i Uimbldona mu je 3.5 nedjelje. U takvoj situaciji je potreban pripremni turnir. To da igra Istburn je znak ozboljnosti.

                        Comment


                        • Kako smo mi sa malim stvarima radosni danas....da ima što više mečeva, da trenira, da igra turnire... Da nam je neko rekao samo prošle godine...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Caelum, non animum mutant qui trans mare currunt - Nebo, a ne duh menjaju oni koii morem krstare (Horacije - Epistulae, I, 11 v.27)

                            Animum debes mutare non caelum - Duh trebas menjati a ne nebo (Seneka - Epistulae ad Lucilium XXVIII.1, civ.8)
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Rekordi u mom potpisu su iskljucivo vezni za GS turnire, cenim jos No.1, Top5 i Top10, ostalo je boranija . Ali u ovom trenutku mi je jedino bitno da se Novak, ako moze, digne. A da li mu se sada prekida neki niz ili sta vec nije vise toliko bitno jer je istoriju vec ispisao. U nekim slucajevima kao niko pre njega.

                              Radujem se Istbornu, jos da ga konacno malo pogleda zreb pa mu dodju normalni protivnici.
                              Bice Kirjos ako se oporavi ili neki drugi server na travi ne brini.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nista gore ne bi bilo da ode tamo, a u prvom mecu Opelka ili neko takav. Daj prvo da malo udje u ritam, oseti podlogu, pa posle neka dodju i Izner i Mai u nizu.

                                @Ni - za pocetak Samprasova slika, pozitivno razmisljanje, nema nikakvih osveta, ako ga to vodi nadrljao je. Samo "lepe" misli, juri se sledeci na listi.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X