Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ja ne vidim da je Federer nesto bitno harizmaticniji od Zvereva,pogotovo ako pogledamo Federera u tim godinama,pogledaj neki snimak njegov iz 2002 godine obican,dosadni kosmuran.Nadal je svakako bio puno interesantniji na pocetku karijere,kao pojava.Federer kakvog znamo,po mjeri zapadne publike je nastao u godinama koje slijede,2004,5 kada su mu i kosicu napravili,doveli mu stiliste i cuda da ga oblace,sredjuju,poducavaju o odnosu sa javnoscu,on je bio covjek-projekat za spas tenisa koji je bio u kanalu tih godina.Istina Federerov stil igre jeste ljepsi od Aleksandrovog.
    Last edited by bojanaBG; 17-01-18, 19:04. Reason: bez vredjanja igraca

    Comment


    • Al sam ti nasao avatar NI, svaka mi cast
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Kad igra Nokiša? Olja, Bojana?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Kad igra Nokiša? Olja, Bojana?
          Ne pre 4 AM

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Al sam ti nasao avatar NI, svaka mi cast
            Zato ga i drzim tako dugo. Hvala ti na avataru,

            PS
            Ne moze Zverev biti zamjena za Federera. Takav brend uspijes napraviti jednom u 10-20 pokusaja. Naravno, Zverev bi donio nestio para tenisu. Tu je 80 miliona Njemaca i 140 miliona Rusa. Ali njavece trziste je americko.
            Last edited by NI; 17-01-18, 21:12.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Zato ga i drzim tako dugo. Hvala ti na avataru,

              PS
              Ne moze Zverev biti zamjena za Federera. Takav brend uspijes napraviti jednom u 10-20 pokusaja. Naravno, Zverev bi donio nestio para tenisu. Tu je 80 miliona Njemaca i 140 miliona Rusa. Ali njavece trziste je americko.
              Ali Najk...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Gledao sam Novaka protiv Younga i svidjelo mi se ono što sam vidio. Tehnički gledano, mislim da je sve ok. Young jeste katastrofalno odigrao, ali kada je riječ o kvalitetu Novakovih udaraca sve je bilo u redu. Značajan napredak u forhendu u odnosu na mečeve sa Thiemom i Hewittom, sve slobodnije ga udara, nema problema sa kontrolom ili generisanjem veće snage. To je pokazatelj da su bolovi, barem za sada, prošlost i da je sve ostalo stvar ritma, odnosno mečeva.

                Grešaka je bilo, ali su se sporadično dešavale u momentima kada je Novak bio u krizi, no tada je griješio i iz bekenda, ne samo forhenda. I to je normalna stvar s obzirom na broj (ne)odigranih mečeva u proteklom periodu. Izgleda mi, na prvu, da može veoma brzo dostići visok nivo u igri i da će iz meča u meč ostvarivati progresivan napredak u svim ključnim aspektima koji njegov sistem igre čine onim što jeste. No, uzet ću to s rezervom dok ne pogledam njegov meč sa Monfilsom, koji bi trebao dosta toga pokazati. U prvom redu, uzimajući u obzir činjenicu da je Novakov forhend u tom match upu bio jedan od ključnih elemenata koji je Monfilsa činio potpuno inferiornim, vidjećemo da li je i koliko u stanju to raditi i večeras. Ako taj ispit prođe sa visokom ocjenom, znači da su nivo i ritam tu, a kad je tako, onda se od njega može sve očekivati.

                I da, servis je bio najlošiji segment protiv Younga, al to mi nije ništa novo, jer je njegov servis uvijek znao varirati.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Onda ce Djokovic doc na red da bude zlatna koka,nego treba to docekat.Iako on vec jeste zlatna koka,samo sto ova iz Bazela daje vise jaja.(kako ovo lose zvuci)
                  Što se tiče ovih "problema" to Nole nikad neće postati i to je prosto kad prođe Federer. Biće tu neko drugi jednostavno ta pozicija za nju se uvek zna ko je ima , a Nole je neće imati. Pa tako će uvek imati ljude koji ga ne vole i čekat će da on nešto pokrene kako bi oni pljuvali.

                  Indigo, Novak kad su ovakve stvari na mesto Federera neće nikad doći. Takvu pozicija je samo za određene , a ko će imati poziciju kao i Federer pa u ovom trenutku to zavisi od puno faktora.

                  Ni, konačno! Samo da dodam to ne mora biti pod obavezom Amerikanac. Britanac, Nemac ili tako nešto slično takvi prolaze tu. To je vrlo jasno.

                  Listam stranu po stranu pa ako je posle ovoga bilo još nešto zanimljivo onda ću i to prokomentarisati

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Posle Federera dolazi mali Zverev...







                    Što me opet dovodi do odgovora koji sam dala Nemanji.

                    Pride Federer će da se penzioniše kada i Novak. Igraće makar i sa štapom sve dok Novak bude igrao...

                    Što se tiče noćašnjeg meča očekujem opet laku Novakovu pobedu. Ljudi to je Momfis, šta vam je...
                    Sa ovim se slažem to je i moguća opcija. Samo što Zverev je pristigao u vrh i sad mora da pokazuje rezultate.
                    Ovo se da primetiti iz nekih odnosa.
                    Kyrgios je sličnih godina (2god je stariji) i svaki incident njegov se svugde provuče i tako kad god napravi nešto o tome svi bruje.
                    Nadam se da ću uspeti gledati protiv Monfisa , uspeo sam ispratiti sa Jangom I eto opet je nezgodan termin...

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Sa ovim se slažem to je i moguća opcija. Samo što Zverev je pristigao u vrh i sad mora da pokazuje rezultate.
                      Ovo se da primetiti iz nekih odnosa.
                      Kyrgios je sličnih godina (2god je stariji) i svaki incident njegov se svugde provuče i tako kad god napravi nešto o tome svi bruje.
                      Nadam se da ću uspeti gledati protiv Monfisa , uspeo sam ispratiti sa Jangom I eto opet je nezgodan termin...
                      A osim rezultata dobar PR tim,i zvezda je rođena.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        A osim rezultata dobar PR tim,i zvezda je rođena.
                        Džabe, kad nije materijalista [emoji6]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Džabe, kad nije materijalista [emoji6]
                          Polako dok ga ožene
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ma kakav Zverev, Nice i ostali...gde su oni od Federera...veoma ce tesko skoro takvo neko ime da se stvori za koje su potrebne godine i godine rada, rezultata, harizme (ma sta mislili o tome ili njemu ), ozbiljne ekipe iza...i ko zna cega sve ne, kakvih kockica..pa i Najka, kome Zverev ne pripada vise, btw. Kada bi se zvezde i velicine poput Rodzera bas tako lako stvarale u individualnom sportu imali bi ih svuda vec odavno...pored toga sto ne daju da od Svajcarca niko dise valjda drugi ne umeju da prave novce.


                            Djokovic's 2018 schedule:

                            Indian Wells
                            Miami
                            Madrid
                            Rome
                            RG
                            Wimbledon
                            Toronto
                            Cincinnati
                            US Open
                            Shanghai
                            Paris

                            Propusta MC.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znam za Zvereva i Najk,ali to se lako reši.
                              Novakov raspored izgleda ok, s' tim da bih ja da radije igra MC a propusti Madrid.
                              I možda bi pre W trebalo da odigra neki manji turnir ili egzibiciju...Ne znam da li i dalje ostaje Bodls u opticaju.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Dosta slab raspored ocekivao sam barem jedan iz serije 500 Peking/Dubai.

                                Mozda ce igrati DC ove godine?

                                Comment

                                Working...
                                X