Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj, mene pitas sta je njegov prioritet? Hajde reci mi ti sta je njegov prioritet?

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Naprotiv. Ono sto ti zastupas nije logicno jer da poznajes malo bolje Novaka znao bi da on sebe nikad nije stavljao na prvo mesto nego neke vise ciljeve.
      Ovo jeste tačno ako gledamo zadnje 2 godine, dok mu je prije sve bilo podređeno, inače ne bi ništa od rezultata.

      Ono što me najviše zanima je servis i hoće li ga vratiti na početne postavke čemu se nadam ili će s ovim nesretnim iz AO nastaviti Za očekivat je da igra Miami, nije to daleko od sezone šljake.

      Comment


      • U Las Vegas je stigao pre par dana, turnir u IW-u počinje 08.03., potom ide Majami od 21.03. što mu u zbiru dođe nekih mesec dana boravka u Americi i to sve zbog 'višeg cilja'.
        Mnogo je kume pa da je taj cilj ne znam koliko visok.
        sigpic

        Comment


        • Videcemo. Evo ga mart. Ja i dalje ostajem pri tome da ce se vratiti na teren za sljaku mada nemam nista protiv da to bude i ranije ako Novak smatra da je spreman. Fali tenisu mnogo.

          Comment


          • Čekaj malo. Ako je ova operacija ovako delotvorna onda je po meni Novak jako pogrešio što je nije obavio odmah poslednje Wimbledona. No sačekamo da vidimo na šta će sve da liči kad počne da igra ozbiljne mečeve.
            Koliko sam opterećen Novakom da sam ga sinoć sanjao kako igra meč i negde na pola meča se javio bol u laktu, Nole u suzama napušta meč.... Stvarno sam skrenuo.

            Comment


            • Jooj
              Nazalost, ta strahovanja nam slede sada uz svaki mec...ko zna do kada

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Koliko sam opterećen Novakom da sam ga sinoć sanjao kako igra meč i negde na pola meča se javio bol u laktu, Nole u suzama napušta meč.... Stvarno sam skrenuo.
                Ovo boldovano je kljucno. Toga se i ja najvise plasim da mu se iz preterane zelje da se ponovo vrati na teren desi upravo ovo. Ne znam, meni je ovo suvise brzo da bi on ponovo mogao da igra takmicarske meceve ali odluka je njegova.

                Comment


                • Naravno da je pogriješio i da nikakve nemoguće dijagnoze nije bilo kao što se pokušalo predstaviti i opravdati ga za otezanje cijele 2017. To je nadam se iza nas i sad je samo bitno da bude top spreman narednih sezona. Mladih nema i najveći konkurenti će mu biti postojeća garda koju se uželio da tamani

                  Comment


                  • Jednom usađen strah teško je iskoreniti, tako i ovaj od nove povrede. Strepnja beše prisutna i ranije a nakon ovoga svega svakako će biti naknadno povećana. Nedostajao je puno kako navijačima tako i samom tenisu.
                    Zato mi je prva želja da bude zdrav jer kada je zdrav igraće a kada igra osvajaće.
                    sigpic

                    Comment


                    • 1.
                      Starhovanja ce da postoje, pogotovo medju nama navijacima. To ce da traje i to je neminovno. Svejedno, povratak planira na osnovu toga sto kazu doktori i na osnovu toga kako se osjeca a ne na osnovu strahovanja.

                      2.
                      Novak je vec u Americi i rekao je da ce razgovarati u IW i Maimiu. Sto, poslije 2 nedjelje boravka u IW, moze preostati za razgovor u Miamiu? Zasto je otisao 10 dana prije IW u Vegas?

                      To moze da znaci samo jedno. Da vjerovatno planira da igra IW i da sigurno planira da igra Miami. Naravno, planovi mogu da se izjalove. Zato nije bio direktan u svom objasnjenju.
                      Last edited by NI; 04-03-18, 12:51.

                      Comment


                      • Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni izgleda da covek trenira (ne mogu da kazem ''ozbiljno trenira).

                            Prateci desavanja koliko to moze da se isprati zadnjih mesec i po dana, bio je na rehabilitaciji 3 nedelje, bio je na kontroli i sad je uzeo reket. Dosao je kod Agasija da treniraju na betonu sto znaci da se spremaju za neki od ova dva turnira. Moguce je da zaigra u IW ali decko nema takmicarski ritam uopste. Ako je fizicko stanje ok da se igra tenis onda treba da se igra u IW da se polako trazi neki ulazak u formu.

                            Mi kao navijaci smo se malo udubili trazeci odgovore na pitanja ali kad se malo odaljis, on sve vreme trenira i nema pomena o novoj duzoj pauzi tako da nema razloga da se ne igra u IW.

                            Bice tamo krajem nedelje polako konferencije i intervjui ako do tad ne otkaze ucesce.

                            Comment


                            • Poceo mart...




                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tu je i Lepi..

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X