Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znao za tu igru brojki u ovom trijumfu.. Kobi Brajant je nosio br 8 i br 24 u svojoj karijeri. Novak mu je posvetio svoj osmi AO osvojen u.. 24 seta!

    Eto, sad znamo zasto je Nole morao da izgubi ona dva seta u finalu.

    Comment


    • Interesantno... Da nisu Simpsonovi predvideli?

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Bokimajsta View Post
          Ufff

          Prelepo!
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Izuzetno interesantan tekst za komentarisanje, eh da imam vremena (i snage)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Ja kada bih birao koja 3 slema Novak još da uzme, bez razmisljanja bi to bili 2 Us Opena i još jedan RG.Nekako mi je to najbolji scenario.Us Open je najveca nepravda za Novaka uvek bio, jako puno finala, a "samo" 3 titule.Sta vi ostali mislite?
              Ja mislim da je vrlo realno i pozeljno da Novak uzme još 2 AO i da tako pridoda svojoj neverovatnoj karijeri decimu.
              Ako to uradi, onda ovo nije zlatna era tenisa, nego zona sumraka u kojoj imas dva tenisera sa decimom i čak tri sa dvocifrenim brojem slemova, vrlo verovatno trojicom sa 20 ili više.

              Ta decima sada bi trebala i mogla da bude motiv za Novaka, lično voleo bih još koji Wimbldon i barem jedan Garos, jer steta da ostane samo na jednom, mada ce ovde tesko do titule.

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Ja kada bih birao koja 3 slema Novak još da uzme, bez razmisljanja bi to bili 2 Us Opena i još jedan RG.Nekako mi je to najbolji scenario.Us Open je najveca nepravda za Novaka uvek bio, jako puno finala, a "samo" 3 titule.Sta vi ostali mislite?
                Bitan je RG. Ukoliko bi uzeo RG postao bi jedni igrac u open eri koji ima bar dva GS titule na svim podlogama. Lejver ima bar dve titule sa svakog GS ali nisu sve iz open ere.

                Comment


                • To će ipak morati da sačeka godinu kada Rafu isprati u penziju.
                  Druga solucija je da žrijeb na Rafinu stranu baci Thiema. U suprotnom je skoro nemoguće da neko izbaci Thiema u polufinalu i Nadala u finalu

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Bitan je RG. Ukoliko bi uzeo RG postao bi jedni igrac u open eri koji ima bar dva GS titule na svim podlogama. Lejver ima bar dve titule sa svakog GS ali nisu sve iz open ere.
                    Koji ima bar 2 titule na svakom slemu*,Rafa ima 5 slemova na betonu,ali samo 1 Ao

                    Novak bi time usao u istoriju kao jedini igrac Open ere sa po 2 trijmfa na svakom pojedinacnom slemu,ali daleko je jos to 4 meseca skoro,sad ide cuvanje prvog mesta pre svega ima tone turnira do rga koji su nebitni osim bodovno

                    Sto se mene tice samo taj jos jedan Rg,ostalo nek cepa Australiju do 12 nebitno
                    Last edited by Srkisa; 04-02-20, 18:20.

                    Comment


                    • Zbilja, Rafa je jos 2010-e osvojio sve podloge na najvecoj sceni x2. I to jos uvijek drzi, zakljucao sljaku.. Ali sve slemove x2 nema niko od njih.

                      Comment


                      • Teško će Novak do RG. Mnogo stvari je protiv. Njegova polovina će biti druga, Tim po običaju u njegovoj polovini.

                        Dobro bi bilo kad bi bio neki idealni scenario tipa Tim kod Nadala i kišica u nedelju..

                        Comment


                        • RG ima krov od ove godine
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Vi svi mislite da je nemoguce da Tim ispadne pre polufinala?Pricamo svi mnogo unapred, mozda i Novak kiksne, ali mislim da je moguce da i Tim ispadne

                            Comment


                            • Comment


                              • Pehar na Novom Beogradu, Novak kod kuce...





                                A comment by Tennis Channel’s Paul Annacone on Novak Djokovic’s return game during the first set: “You miss your target on your serve by six inches against Novak, and there is almost zero percent chance that ball is not coming back with interest, I don’t care how hard you hit it,” he says.
                                Sutra cu da postavim ceo tekst.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X