Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vajda otac, jebenog gmaza ocerao

    Nismo hteli da tretira tenis kao filozofiju
    sigpic

    Comment


    • Toliko o tome da ishrana i Imaz nisu bili bitni, Vajda sve rekao

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja obozavam ovog covjeka

        “Nisam želeo da na Novaka utiču ljudi koji znaju tenis, ali ne razumeju psihu vrhunskog sportiste. Tenis ne može da se zasniva na filozofiji, to je sport u kojem se čovek takmiči protiv čoveka – ako u tom sportu želiš da budeš majstor, to možeš da postaneš samo nebrojenim ponavljanjima na treninzima, mečevima i snažnom psihom. Kada vidiš protivnika sa druge strane mreže, moraš da se koncentrišeš na to da ga izbaciš iz dobre pozicije i na to gde ćeš poslati loptu, a ne da misliš o budi.
        A ne da mislis o budi hahahahahahahahahaahaha

        In your face gmazu
        sigpic

        Comment


        • Vajda više od oca, Stvoritelj!

          Comment


          • Jebenim sektasem mijenjas najnormalnijeg covjeka na svijetu, pakao.
            sigpic

            Comment


            • 21. april

              Marian Vajda: 'Novak Djokovic is almost back'

              Marian Vajda didn't speak to any media after splitting with Novak Djokovic in May 2017. He, however, spoke to the press at the Monte Carlo Masters since rejoining with the Serbian.

              When asked if Djokovic was truly back, in the aftermath of his pre-quarter-final defeat to Dominic Thiem, Vajda understatedly remarked, 'Almost. We trained hard. Novak still needs matches, matches, matches. The Tour needs Novak, right? Thiem played very well out there. His shots are big. What impresses the most is that he can hit regardless of any bounce he is facing.'

              Before partnering with Djokovic, the Slovakian had rejected coaching requests from other players on the Tour, as well as the Davis Cup captaincy of the Slovakian team. 'Dominic Hrbaty wanted the job so much, (but) I left him!', he joked. He coached his daughter Natalia, who aims to start a tennis career. About previously being associated with Djokovic, Vajda stated, 'I like to coach, learn. It's interesting. I already gave Novak all that I could.'

              But apparently, he can still bring something to the Serbian. They will work together until the end of the clay-court season.
              sigpic

              Comment


              • Jako dobar PR Vajde. Da skine sa vrata dušebrižnike.
                Novak je očigledno osoba koja će nastaviti svoj duhovni razvoj , na sebi svojstven način, dopadalo se to nekima ili ne
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Obradovic bi bio bolji od gmaza, kako je Novak dozolio da mu isperu mozak is beyond belief. To je sve Markisa kriv btw

                  Sjajno sto je Vajda istupio ovako javno i rekao dje je srz problema. I za nas koji smo cijelo vrijeme bili u pravu je ovo velika pobjeda.

                  Amor y paz my ass
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Jako dobar PR Vajde. Da skine sa vrata dušebrižnike.
                    Novak je očigledno osoba koja će nastaviti svoj duhovni razvoj , na sebi svojstven način, dopadalo se to nekima ili ne
                    Slabo to, ipak slabo, nema nigde glavne okrivljene, a o ishrani ipak malo znate, bez obzira sto opet jede ribu, koju je prestao da konzumira 2015.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Jako dobar PR Vajde. Da skine sa vrata dušebrižnike.
                      Novak je očigledno osoba koja će nastaviti svoj duhovni razvoj , na sebi svojstven način, dopadalo se to nekima ili ne
                      Normalno da hoće
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Vajda sve uvek priča iz srca, nema dileme uopšte da je onog otpadnika od jehovinih svedoka smestio tamo gde mu je mesto. Svaka čast za Novaka pre svega jer je pobedio svoju sujetu i Vajdi koji se odnosi prema Novaku kao drugi otac.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • sta god bilo vezano za tenis, sa koliko god slemova zavrsili, meni je iskreno drago sto je Vajda oterao sektasa, jer se jezim takvih pojava
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Mnogi su pokusali, samo jedan je uspeo. Bravo Marjane....sila si. Drugi su bili bezuspesni jer jedino u Vajdu Nole ima najvise poverenja.
                            Kao Rocky i Mickey.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Toliko o tome da ishrana i Imaz nisu bili bitni, Vajda sve rekao

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Znao sam da će neko da se javi da napiše nešto ovog tipa. Ali nisam očekivao od tebe . Ima ovde dušebrižnika za to.

                              Svakako smo ustanovili da nije vegan iako me smara ta diskusija i ne bih da se vraćam na to.

                              Ovaj Vajdin intervju je klasično zaplašivanje protivnika. Da se poseje strah...

                              Sad svi pišu kao da je Imaz stvarno bio razlog loših partija a u intervjuu i Novakovom pismu lepo piše "nisam bio motivisan" "bio sam povređen".

                              Opet ponavljam Novak je bio loš i sa Vajdom i sa Imazom i sa Agasijem. To je činjenica...

                              Čak se i na ovom forumu vidi globalna slika da su u pobedi svi uz tebe a u porazu malo ko.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 23-07-18, 13:38.

                              Comment


                              • I Vajda postao pljuvač

                                Comment

                                Working...
                                X