Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne moras biti neciji fan za minimum osnovne pristojnosti: niti donositi na fan temu licni animozitet koji sa Novakom nema dodirnih tacaka
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ih nije mi bio cilj da donesem animozitet vec da posmatram kao neko rivalstvo i borbu za broj 1, ali svakako ke sad i nebitno sto i sam Endi nece igrati u Majamiju, pa je veliki bedak, turnir izgubio vec dosta na kvalitetu i pre odigranog 2.kola

      Comment


      • Ne bih reagovala da u zeljama za oporavak nisi spomenuo Andyevu mamu na uvredljiv nacin
        Imas opste teniske vesti, ako zelis mozes tamo da izneses svoje vidjenje rivalstva broja 1 i 2 .
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Ako je cijelo vrijeme povrijeđen glupo je što i komentarišemo dobru ili lošu igru, kao što je glupo i njegovo pojavljivanje na terenu. U stvari, to je još gluplje.

          Comment


          • Nema tu sta da se mnogo razmislja. Ako Marej zbog povrede lakta takodje propusta Majami da bi se sto bolje pripremio za sljaku Novak to mora da uradi isto. Kao sto rekoh ranije cela njegova sezona se svodi na RG i bice pakleno posto je to glavni prioritet i Nadalu i Mareju.

            Comment


            • Nazalost sad je sve jasno, od kanade Novak igra povrijedjen, sto je nevjerovatan apsurd zaista, pricao sam sto puta, bolje pauza godinu dana nego igra godinu dana pod povredom, iz toga nista dobro ne moze da izadje. On igra povrijedjen. Kanada povrijedjen, OI povrijedjen, USO povrijedjen, debakli do WTFa, WTF odlican do finala, u finalu nista i onda Doha. Mucenje, povreda, tresao ruku ali u finalu je sve leglo. Medjutim vrlo brzo je osjetio posledice te igre i forsiranja, jer posle AOa je sjecate se dosao DC i kako je igrao? Povrijedjen. Sve jedno te isto, desna ruka. On je povrijedjen, a stalno igra. To nije neki ogroman problem ocigledno ali dovoljan, da jedan dan moze, drugi ne moze. I to nije dobro, ne igras kad si povrijedjen nikad. Oporavis se, zalijecis povredu, ako se ponovo pojavi bol nisi je zalijecio, opet uzmes pauzu i rijesis to. Ako ne mozes da rijesis zavrsis karijeru. Ali igrati i sa nekom nelagodnoscu je samo po sebi apsurd, kamoli sa povredom.
              sigpic

              Comment


              • Teško je komentarisati bilo šta na osnovu ovako šturih informacija.
                Neka pauzira ako treba i koliko treba.
                Ionako na turu dominira talas 'slučajnosti' zato valja sačekati ako ne bonacu ono bar nešto mirniju vodu.
                sigpic

                Comment


                • Odbijam da prihvatim cinjenicu da jedan hipohondrijak kao sto je Novak moze sebi da dozvoli da igra izlozen nekoj ozbiljnoj povredi. Ni jedan teniser u vrhu to sebi ne bi dozvolio. Ozbiljna u kom smislu? Onesposobljavajuca, degenerativna, progresivna. Prekljestis prst na vratima, jeste da boli ali u roku od dva dana prolazi.
                  Koja povreda lakta najcesce muci tenisere? Epikondilitis naravno, opste poznato. Sad se zna sve o toj boljci.. epikondil-algija (jer se sada zna se ne radi o procesu na upalnoj bazi). Lek i tretman postoje, medicina nije vise ono sto je bila pre 20 godina. Ima covek oko sebe najbolje strucnjake, nema razloga zasto ne bi zalecio sve u kratkom roku i vratio se na stare staze.
                  Ali da je sve ovo sumljivo, jeste. Odrzi lepo konferenciju i kazi to to to i to me muci, imam tu i tu povredu. A ne ovako da nadadjamo i gledamo u pasulj i grickamo zanoktice.
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nazalost sad je sve jasno, od kanade Novak igra povrijedjen, sto je nevjerovatan apsurd zaista, pricao sam sto puta, bolje pauza godinu dana nego igra godinu dana pod povredom, iz toga nista dobro ne moze da izadje. On igra povrijedjen. Kanada povrijedjen, OI povrijedjen, USO povrijedjen, debakli do WTFa, WTF odlican do finala, u finalu nista i onda Doha. Mucenje, povreda, tresao ruku ali u finalu je sve leglo. Medjutim vrlo brzo je osjetio posledice te igre i forsiranja, jer posle AOa je sjecate se dosao DC i kako je igrao? Povrijedjen. Sve jedno te isto, desna ruka. On je povrijedjen, a stalno igra. To nije neki ogroman problem ocigledno ali dovoljan, da jedan dan moze, drugi ne moze. I to nije dobro, ne igras kad si povrijedjen nikad. Oporavis se, zalijecis povredu, ako se ponovo pojavi bol nisi je zalijecio, opet uzmes pauzu i rijesis to. Ako ne mozes da rijesis zavrsis karijeru. Ali igrati i sa nekom nelagodnoscu je samo po sebi apsurd, kamoli sa povredom.
                    Vladane problem je sto sa ramenom, laktom rukom uopste bude problem da oseca bol, nakon toga 2 meseca igra bez problema bez ikakvog bola, bez ikakve nelagodnosti.
                    Taj problem traje vise od godinu dana.



                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Prva i osnovna greška je što nije napravio pauzu posle RG. Povreda se vuče od Rima.
                      Sećaš se Čačke da sam još tada ukazivala na to. Neminovno je da se napravi duža pauza i reši priblem.Ali Novak je tvrdoglav...

                      tt
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Prva i osnovna greška je što nije napravio pauzu posle RG. Povreda se vuče od Rima.
                        Sećaš se Čačke da sam još tada ukazivala na to. Neminovno je da se napravi duža pauza i reši priblem.Ali Novak je tvrdoglav...

                        tt
                        NE Maki.
                        Ja sam bio 2 metra od njega vise puta u Rimu, tad je imao problem sa donjim delom ledja koji hvala Bogu vise nema ali problemi sa rukom se javljaju povremeno i NIKO 😢 ne moze da tacno 100% dijagnostikuje problem. Da bi se nesto lecilo mora se pre svega dijagnostikovati.
                        Novak igra 2 turnira vrhunski nema nikakvih problema i onda pocinju problemi sa rukom, posle 1 turnir opet sve ok pa posle ponovo problem.
                        Ne vuce se od Rima problem nego mnogo ranije ali se redje i na krace vreme pojavljivao.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Znaci psihosomatski problem...

                          tapatalk
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nikola Pilić priča o Novaku.
                            B92: Pilić za B92: Greše oni koji misle da se Novaku bliži kraj http://www.b92.net/sport/intervjui/i...nav_id=1241303

                            Poslato sa telefona

                            Comment


                            • Pilic je kao i uvijek super. Izvanredan strucnjak i izvanredan komunikator.

                              Dva pitanja:

                              1.
                              Da li iko zna da je Mari pokazivao znake povrede prije u IW?

                              2.
                              Pod pretpostavkom da je slika sa Boltijerijem napravljana u Miamiu, da li iko zna zasto Novak nije odmah isao za MC nego je svratio u Miami? Tim vise sto je napravio pregled u LA.

                              Comment


                              • 1. bilo je indikacija posto je servirao ocajno u R2 mislim 7 DF
                                2. Sllika jeste iz Miami-a,ostalo
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X