Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, zrijeb ce tu biti mnogo bitan, kao i uvijek sto je. U ciju polovinu zapadne Tim, tome se crno pise. Pa iako mozda ima 12 titula tu.. A i siguran sam da su ovi najmladji dosta opasniji ove godine, nego sto su bili prosle. Prosle godine je Medo ispao u prvom kolu od Huberta u 5, nakon 2:0. Cici i Stan su morali da se sudare vec u trecem kolu nedje, 5 setova, naravno.. A zamisli samo da Stana stavis nedje u Novakovu cetvrtinu, koliko to moze sve da poremeti.

    Comment


    • Djokovic za RG mora da se nada da izbegne pre finala Stana, Tima i da dodje svez u finale protiv Rafe.

      Comment


      • NI, hoce li biti analiza meca?

        Comment


        • Interesantnija je analiza komentara Novakovih navijača u toku meča lako je biti pametan nakon meča.

          Comment


          • Originally posted by salinjo90 View Post
            NI, hoce li biti analiza meca?
            Poslao sam, ali je analiza ocigledno takva da je i ne smatras vrijednom.



            Originally posted by bojanaBG View Post
            Fedu se ne gleda kroz prste za prekoracenje vremena jer on ne prekoracuje vreme, tako da njega izbaci iz ove price.
            Cekao sam te da prokometarises.

            U pravu si. Federer igra brzo. Medjutim, ima stvari u kojima im se gleda kroz prste.

            Originally posted by torpedo View Post
            Interesantnija je analiza komentara Novakovih navijača u toku meča lako je biti pametan nakon meča.
            Zanemarujes faktor napitaka. Novak je nekako povratio energiju.
            Last edited by NI; 03-02-20, 16:16.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Cekao sam te da prokometarises.

              U pravu si. Federer igra brzo. Medjutim, ima stvari u kojima im se gleda kroz prste.
              .
              Primer za Feda?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Primer za Feda?
                Nije kaznjen kada je vrijedjao Novakove navijace.

                Comment


                • Australijski novinar o Goat borbi.

                  https://www.news.com.au/sport/tennis...WkCraSo#.1gdch

                  Comment


                  • Sto se broja 1 tice, nece biti tako lako zadrzati ga, morace Novak dosta da se pomuci. Ni on ni Nadal se nisu proslavili tokom marta prosle godine, tako da je tu sve otvoreno. Na sljaci do RG su prakticki bodovno poravnati, a rezultati sa RG i W su im bodovno identicni. Glavna prednost Nadala je napravljena tokom leta, osvojeni Montreal i USO naspram polufinala Sinsinatija i 1/8 finala na USO. Osvojeni ATP Kup i AO stavljaju Novaka u odlicnu poziciju da pokusa da bude broj 1 na kraju sezone i da eventualno napadne Federerov rekord (koji je trenutno na oko 8 meseci "udaljen"). Mislim da ce i Novakov izbor turnira tokom godine sugerisati da li ide na to ili ne, u sustini mozda jos ove i naredne sezone to moze da pokusa.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Nije kaznjen kada je vrijedjao Novakove navijace.
                      Molim? Kad?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Što mi obrisa komentar? Istinu sam zborio.

                        Comment


                        • Comment


                          • https://www.tennis365.com/kevin-palm...biggest-crime/

                            "Even if he ends up winning more Grand Slam titles than any other player, the most popular players in tennis will be Federer first, Nadal second and the third seems destined to be whoever is playing Djokovic."

                            Koliko istinito i ujedno zalosno...

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              https://www.tennis365.com/kevin-palm...biggest-crime/

                              "Even if he ends up winning more Grand Slam titles than any other player, the most popular players in tennis will be Federer first, Nadal second and the third seems destined to be whoever is playing Djokovic."

                              Koliko istinito i ujedno zalosno...
                              Tuzno. Jedan od razloga zasto sam ga poceo gotiviti, kada sam vidio kako je zaboravljen i kakva je festa nastupila 2017. i pocetkom 2018. Nece nikada imati podrsku cak ni postovanje jer je pocinio najveci zlocin koji mu nece oprostiti ali on ima svoj put i nadam se da ga to nece zaustaviti.

                              Comment


                              • Pa on ide na titule najtrofejnijeg a ne na titulu mister atp.

                                Osvojiće još dosta Slemova. Videcemo broj nedelja da li ce izdrzati.

                                p.s. Rafa nece uzeti RG ove godine. Mark my words.

                                Comment

                                Working...
                                X