Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nije sudija nista kriv. Bukvalno nista. Sudija se striktno pridrzavao pravila.
    Jedina dva krivca za izgubljeni drugi set su Novak Djokovic i Dominik Tim.
    Tehnicki gledano si 100% u pravu. Medjutim, sampionima se gleda kroz prste. Licno se meni to gledanje kroz prste ne svidja. Ali ako su popustljivi za istu stvar Nadalu, zasto ne bi bili Novaku.

    Originally posted by Joker View Post
    Pri tom, upravo je solidan servis u zadnjoj fazi meca bio faktor bez kog bi se Nole tesko provukao kroz sve ovo. On je i uzeo medicinski TO sa pricom da mu se manta prilikom bacanja loptice i zamaha za servis, a bas je u tom periodu imao katastrofa postotak prvog. Samo je druge bacao, a Tim napadao.. Ali sa dobrim servisom je sve upola laske, a kad je Nole taj koji manje trci, onda ce protivnika opuciti od trcanja. I to se desilo..
    Apsolutno.
    Last edited by NI; 03-02-20, 13:03.

    Comment


    • Ne treba mi da pokazujemo malogradjanstinu i gledamo u tudje dvoriste dobri moj NI. Ti kao gospodin covek to vrlo dobro znas. Sta nas briga kakvi su prema Nadalu.
      Reci da je set izgubljen zvog sudijske opomene, jednostavno nije istina. Izgubio bi ga Novak i sa i bez nje. Znamo to obojica odlicno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije sudija nista kriv. Bukvalno nista. Sudija se striktno pridrzavao pravila.
        Jedina dva krivca za izgubljeni drugi set su Novak Djokovic i Dominik Tim.
        Upravo!

        Ne znam zašto su onda uvedena pravila, ako ih se sudija ne pridržava.
        Isto mišljenje imam i za Rafu, treba češće biti opominjan (valjda sam dobro napisao reč), kao i za sve ostale tenisere.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Upravo!

          Ne znam zašto su onda uvedena pravila, ako ih se sudija ne pridržava.
          Isto mišljenje imam i za Rafu, treba češće biti opominjan (valjda sam dobro napisao reč), kao i za sve ostale tenisere.
          Pravilo je da 25 sekundi imaju vremena od trenutka kada se proglasi rezultat. Sudiji je ostavljena sloboda da bude fleksibilan prema igračima zavisno od trenutka. Treba biti korektan samo.

          Svi smo u prenosu videli te dve opomene ali koliko puta je još prekoraceno posle toga? Sigurno dosta puta. Dve opomene u istom gemu, u razmaku od jednog poena je klasična demonstracija moći. Nema veze sa pravilima. Da postupa po pravilima odavno bi bio najuren iz teniskih krugova. Bez obzira sto postupa tako, kreira loš imidž. Evo kako Bernardez vise ne sudi Rafi jer mu je Rafa tako obećao.

          Dakle ima tu i propusta i previda ali je tajming u Novakovom slučaju bio očajan. Siguran sam da je Novak i kasnije nekoliko puta prekršio razna pravila. I nije bio sankcionisan.

          Comment


          • Novak zbog nedostatka killer instinkta tesko da ce da obori Rogerov rekord, voleo bih da gresim. Juce zamalo da prokocka prvi, Tim imao veca m.d. da se izrazim da napadne , ali najteze je osvojiti prvi GS kao i sve u zivotu. Tako da imam osecaj da je Novak ukrao juce Timu GS . Mnogii mecevi su na RG i UO izgubljeni zbog cekanja protivnikovog samounistenja, a bio je mladji.

            Comment


            • Thiem je vrhunski igrač. Novak je pobedio jer je prevario Thiema da je gotov i da se ne može vratiti. Novak se vratio a Thiem vise nije imao snage i falilo mu je sreće.

              Comment


              • Bravo Novače, juče nisam bio u prilici da gledam ali danas bistrim natenane
                Sjajan niz za početak godine, dosta dobrih tenisera što starih što mladjih je savladano, bez ijednog poraza a tek prošao januar. Možda je i to neki rekord.
                Samo da se nastavi...
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Majstor nad majstorima
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by salinjo90 View Post
                    Novak zbog nedostatka killer instinkta tesko da ce da obori Rogerov rekord, voleo bih da gresim. Juce zamalo da prokocka prvi, Tim imao veca m.d. da se izrazim da napadne , ali najteze je osvojiti prvi GS kao i sve u zivotu. Tako da imam osecaj da je Novak ukrao juce Timu GS . Mnogii mecevi su na RG i UO izgubljeni zbog cekanja protivnikovog samounistenja, a bio je mladji.
                    Pa, ukrao je ovaj Timu, Fedji W.. a bogami i Nadalu W prije toga. Ne kazem da bi Nadal 100% dobio Andersona u finalu, ali to bi bilo vrlo izvjesno. Tako da su to vec 3 velika meca, tri titule bukvalno otete iz ruku protivnika, a sve nakon njegove povrede i cuvenog uspona na St. Victory, na kom je obnovio lekciju o "korak po korak" procesu, kako tokom sezone i pumpanja forme, tako i tokom turnira i samog meca. Ali ipak tri takva meca u dvije godine.. stvarno nevjerovatno.
                    Ja mislim da vec na ovog RG obojicu mogu da isprase ovi ostali momci i da imamo novog sampiona. Wimbledon ce ici vec malo teze...

                    Comment


                    • Originally posted by salinjo90 View Post
                      Novak zbog nedostatka killer instinkta tesko da ce da obori Rogerov rekord, voleo bih da gresim.
                      Ja mislim da grešiš dušu.
                      Ono juče je samo Djoković mogao da preokrene.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne treba mi da pokazujemo malogradjanstinu i gledamo u tudje dvoriste dobri moj NI. Ti kao gospodin covek to vrlo dobro znas. Sta nas briga kakvi su prema Nadalu.
                        Reci da je set izgubljen zvog sudijske opomene, jednostavno nije istina. Izgubio bi ga Novak i sa i bez nje. Znamo to obojica odlicno.
                        Svim srcem sam za fer igru i ista prvila za sve. Ali Novak se takmici za titulu najboljeg ikda sa Federerom i Nadalom. Ako njima gledaju kroz prste a Novaku ne, onda Djokovic ima nema ravnopravne uslove.

                        Novak se dobro teturao krajem 2. seta. Svejedno, samo gem ranije je brejknuo Tima. Sudijska odluka i, jos i vise, Novakova percepcija te odluke su definitvno zapecatili sudinu tog seta. Da li bi izgubio taj gem da sudija nije intervenisao. Rekao bih da su sanse 50%:50%. Da li bi izgubio set da sudija nije intervenisao. Procjenjuje sa 80% sigurnosti da bi.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Svim srcem sam za fer igru i ista prvila za sve. Ali Novak se takmici za titulu najboljeg ikda sa Federerom i Nadalom. Ako njima gledaju kroz prste a Novaku ne, onda Djokovic ima nema ravnopravne uslove.

                          Novak se dobro teturao krajem 2. seta. Svejedno, samo gem ranije je brejknuo Tima. Sudijska odluka i, jos i vise, Novakova percepcija te odluke su definitvno zapecatili sudinu tog seta. Da li bi izgubio taj gem da sudija nije intervenisao. Rekao bih da su sanse 50%:50%. Da li bi izgubio set da sudija nije intervenisao. Procjenjuje sa 80% sigurnosti da bi.
                          Fedu se ne gleda kroz prste za prekoracenje vremena jer on ne prekoracuje vreme, tako da njega izbaci iz ove price.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Iz malo drugacijeg ugla

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Pa, ukrao je ovaj Timu, Fedji W.. a bogami i Nadalu W prije toga. Ne kazem da bi Nadal 100% dobio Andersona u finalu, ali to bi bilo vrlo izvjesno. Tako da su to vec 3 velika meca, tri titule bukvalno otete iz ruku protivnika, a sve nakon njegove povrede i cuvenog uspona na St. Victory, na kom je obnovio lekciju o "korak po korak" procesu, kako tokom sezone i pumpanja forme, tako i tokom turnira i samog meca. Ali ipak tri takva meca u dvije godine.. stvarno nevjerovatno.
                              Ja mislim da vec na ovog RG obojicu mogu da isprase ovi ostali momci i da imamo novog sampiona. Wimbledon ce ici vec malo teze...
                              Da, bas ce da ih isprase.Toliko ce da ih isprase da ce Nadal podici svoj 13-ti pehar tamo.Novak ako ostane u fokusu, ima solidne sanse, kao i Tim.Sve zavisi koji ce Nadal nivo imati.US Open je slem gde ce mladji imati sansu.

                              Comment


                              • Trenutno postoje kvote za samo 4 igraca za pobedu na RG, bar ovde gde sam ja gledao i to, ovim redosledom:

                                Nadal
                                Djokovic
                                Thiem
                                Tsitsipas

                                Iskreno, ja pobednika vidim izmedju Nadala i Thiema, i po meni su oni u ovom trenutku veci favoriti od Djokovica, iako bih voleo da me iznenadi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X