Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahaha..



    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Listaj >>



      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Izner: Đoković na vrhuncu je najbolji teniser kojeg sam gledao.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Izner: Đoković na vrhuncu je najbolji teniser kojeg sam gledao.
          Od 2011. na ovamo, a on je 2015/16 bio bolji nego 2011, to je to je opste prihvaceno misljenje medju teniskim strucnjacima.

          Druga je stvar sto to misljenje vrlo rijetko ti isti strucnjaci iznesu. Cesto ce pohavaliti prvo Federera, potom Nadala a tek na kraju Novaka. Ali cak i te pohvale su vecinom uslovljene. Niko nije tako dugo bio u teniskom vrhu i osvojio toliko slemova kao Federer, niko nije dominirao na sljaci kao Nadal itd. Dok su pohvale Novaka uvijek nedvosmislen: niko nije u istoriji igrao bolji tenis od njega, kad Novak igra najbolje odna stvari zavise od njega itd.
          Last edited by NI; 08-05-18, 20:52.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Od 2011. na ovamo, a on je 2015/16bio bolji nego 2015, to je to je opste prihvaceno misljenje medju teniskim strucnjacima.

              Druga je stvar sto to mieljenje vrlo rijetko ti isti strucnjaci iznesu. Cesto ce pohavaliti prvo Federera, potom Nadala a tek na nraju Novaka. Ali cak i te pohvale su vecinom uslovljene. Niko nije tako dugo bio u teniskom vrhu i osvojio toliko slemova kao Federer, niko nije dominirao na sljaci kao Nadal itd. Dok su pohvale Novaka uvijek nedvosmislen: niko nije u istoriji igrao bolji tenis od njega, kad Novak igra najbolje odna stvari zavise od njega itd.
              Svi znaju samo retko ko to i javno kaže.
              Njegova neverovatna ostvarenja i igre nikad nisu adekvatno ispraćeni zbog čega je i došlo do zasićenja. Odnosno on je to tako formulisao dok je pozadina puno kompleksnija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Listaj >>





                Predivno Obožavam ove fazone sa decom!

                A naš čovek, sutra oko dva?

                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Moram priznati da sam gledao Djoković-Ćorić i da sam bio oduševljen Novakom. Mislim da se vraća polako. Mogao je i Tima da pobedi ali nije hteo da kvari skor sa Nadalom, 100% sam siguran.

                  Kontam da je plan toplo hladno do RG, tu da se proba neko čudo, pa trava šta bude, US Open na 80% da se čeka, a AO sledeće godine gotovo sigurno veliki povratak.

                  Mislim da su se poplašili svi jer se vraća. Ako se vrati za mene će biti najbolji ikada, jer je poklekao u trenutku kad je imao čist put do najboljeg ikada. Ako se posle toga uzdigne, svaka čast.

                  Samo da vidim da mu se igra jbg ne mogu protiv njega da navijam kad sam ceo život bio za njega, tako da mu želim povratak na vrh.


                  Još nešto, ovim osvajanjem GS u periodu nestanka Djokovića, Mareja, sa Nadalom koji nije baš stari Nadal, Rodžer je uzeo sebi argument iz ruku da je on već u nekom periodu 2010-2016 bio stari ili kako su već pričali da bi se sa njima takmičio.

                  Ima negativan skor sa obojicom, tako da najveći jeste, ali je verovatno slabiji teniser od obojice.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Predivno Obožavam ove fazone sa decom!

                    A naš čovek, sutra oko dva?

                    Da, ne pre 14, posle Simone i Kristine Pliškove.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dok ne počne kuknjava, da napišem koju
                      Polako ljudi, on tek sada počinje ozbiljno da igra, neće biti lako ali vratiće se, samo ako nastavi sa mukotrpnim treninzima i ovako profesionalnim stavom. I naravno, okružen pravom ekipom
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Loše se prilagodio na uslove, znači da je nespreman. Igra se polako vraća i bilo bi dobro da preskoči Rim da podigne nivo spreme do RG, ali on to neće uraditi to je jasno.

                        Comment


                        • Nije se lose prilagodio nego pustio da ga to previse iznervira,okej smeta mi sunce,ali to ne znaci da necu dati sve od sebe...

                          A to da se lose snalazi u bilo kakvim specificnim uslovima znamo odavno

                          Comment


                          • Ponestaje mi udica čije me vezivanje smiruje nakon poraza.
                            Odoh po par pakovanja.
                            sigpic

                            Comment


                            • A možda je Madrid trenutačno preveliki zalogaj usled stanja u kom se nalazi.
                              Mogao je sreću okušati npr. u Istanbulu sa slabijim teniserima. Jbg forma i samopouzdanje se lakše vraćaju kroz pobede. Ovako je sigurno još više poljuljan posle današnjeg negativnog rezultata.
                              Edmund ispada odma naredno kolo.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • To je ponovo korak nazad. Zapravo tapkanje u mjestu, a bila je prilika da napravi iskorak. Od kada se vratio, igrao je 4 puta treci set i sva cetiri izgubio. Ovaj poraz je jako licio na onaj protiv Klizana. I to nije slucajno.

                                1.
                                Glavni razlog za poraz je manjak samopouzdanja. To je odlucilo 3. set. Trecu brejk loptu na Edmundov servis je izgubio zbog manjka sampouzdanja. Pod pritiskom mu je nivo u razmjenama pao.

                                Vaznije. Novak je dobio svih 13 poena na svoj servis u 3. setu do rezultata 4:3 za Edmunda 15:0 za Novaka. U tom trenutku je Edmund dobio poen prasicom. Prvo je pogodio return okvirom a potom je loptica pala na liniju. Umjesto da gleda loptu, Novak se nadao autu, a onda, neprpremljen za udarac, promasio BH. U normalnim okolnostima, to ne bi imalo veliki znacaj. Medjutim, igra nesamouvjerenog Novaka je odmah pala. Od naredna 4 servis poena, Novak ce izgubiti 3. Dakle jedan jedini peh moze potuno da ga izbaci iz ritma.

                                2.
                                Sljedeci razlog je sto sada protivnici nemaju strah. Edumnd je citavo vrijeme znao da ima sansu, tim vise sto je dobio set fore. Trebace vremena da Novak, barem donekle, ponovo pocne da uliva strah protivnicima.

                                3.
                                Vavrinka je sve naucio kako treba igrati protiv Novaka. Cuvaj svoj servis i udaraj iz dovoljno jako da probijas Novakovu odbranu. Ake te ne ide, izgubices 6:1, 6:1. Ako te ide, imas pristojne sanse na pobjedu. Edmundov servis i FH su donijeli mnogo vinera. Iznenadjujuce, i BH paralelom je dobio nekoliko vaznih poena.

                                Glavni Novakov odgovor na to je lako cuvanje servisa.

                                4.
                                Novakova igra jako zavisi od servisa. Najvaznija promjena 2011. je bio servis. Vaznija od glutena. Kasnije je taj servis jos usvrsio. U ovom trenutku ne moze da se u punoj mjeri osloni na servis. Stvari se popravljaju ali jos to nije to. Bez bitno pouzdanijeg servisa nema povratka samopouzdanja.

                                5.
                                Olako daje 1. set. Nema veze da li je to sunce ili kondicija ili nedostatak meceva ili sve pomalo. Davanjem prvog seta dzabe, on jako pokvari svoje sanse. Svi ostali neodstaci kasnije dodju do izrazaja, potencijalno postanu presudni.

                                6.
                                On dijelom nije svjestan sto je problem. Nije vise sto je nekad bio. Zato ne moze da "olako" shvata drugorazredne igrace. On mecu protiv Edmunda mora jednako ozbiljno da pristupa kao mecu protiv Rafe. To je realnost nove situacije.

                                7.
                                Rekavsi sve to, on je dobar dio meca danas igrao odlicno. Sve u svemu, mecevi protiv Nishikorija i Edmunda su me ucinili malo vecim optimistom nego sam bio prije Madrida.
                                Last edited by NI; 09-05-18, 16:08.

                                Comment

                                Working...
                                X