Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1000 puta je i Vilander tacno prognozirao, ne mora on nicim da zasluzi postovanje, sta ima mi njega da postujemo. Niti moramo da ga gotivimo, ali smesno je reci da je los analiticar. Mats ima najvise promasenih prognoza iz prostog razloga jer najvise i prognozira.... tj ljudi sa ovog foruma i ovih prostora najvise za njegove prognoze znaju. Ali kada se uporede njegove dobre prognoze sa losima evidnetno je da je u velikom plusu sto se toga tice. Meni je to manje vise nebitno kod njega, meni je bitno to sto on poznaje igru i sto za razliku od ovih nasih kvazi-strucnjaka ima sa pametno da se cuje od njega.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • obradovic podilazi igracima i savezu. kao npr i selektori ceske rusije itd u stilu moji puleni su naj naj a ostali druga liga i sl

      vlander podilazi trzistu (fed rafa andi) i kladionicama (pogresne prgonoze) to je odavno jasno i ne znam cemu cudjenje

      Comment


      • Matsa je najbolje slusati u toku meca, posto tada stvarno radi vrhunsku analizu tekuceg meca i moze svasta da se cuje i nauci
        Sto se tice kralja omasenih prognoza, tu je Rid na prvom mestu, neprikosnoven je
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja ne sporim da poznaje tehnicke aspekte igre, poznaje ih i Govedarica, ali to ga ne cini dobrim analiticarem. Doduse ne slusam ga vec neko vreme pa ne znam da li se sta promenilo u tom smislu. Prognoza zahteva prethodnu analizu, jedno bez drugog prosto ne ide. Mats se tu nalupao za sve pare, meni dovoljno da ga ne uzimam za ozbiljno.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Matsa je najbolje slusati u toku meca, posto tada stvarno radi vrhunsku analizu tekuceg meca i moze svasta da se cuje i nauci
            Sto se tice kralja omasenih prognoza, tu je Rid na prvom mestu, neprikosnoven je
            Pa da propustim Smiljana Banjca!

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Pa da propustim Smiljana Banjca!
              Neeee nikakoooo, Banjca ne dirati...jedan od malobrojnih koga mogu da stavim na "mute"
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ne znam da li je neko postavio, iskreno u onom slavljenickom ludilu mozda se i nije zapazilo. Ako je bilo unapred se izvinjavam...
                Nabasao sam na impozantne brojke i cinjenice. @CSSR nas obraduje ovakvim postovima pa reko da i ja obradujem njega

                Slam Records
                - On HC slams, Djokovic has the 2nd highest (sampras just behind) winning percentage after the number one Federer, but it seperates them 0.02%!

                - On clay/RG, Djokovic has the 7th highest winning percentage, more than fed for example.

                - On grass (wimbledon), he has the fourth highest winning percentage in history.

                - He has 15 GS finals, 6th most in history. 25 semi-finals, and 31 quarters, placing him in the 5th position. He has also along with federer the most consecutive quarters and semi finals across the slams.

                - In AO, Djokovic is the 2nd with most consecutive wins, with 25, after agassi who has 26.

                - He has 187 match wins in Grand Slams, 7th most in history. 4 behind Nadal.

                - His match record in percentages in slams is 85%, 5th best in history.

                - 4 consecutive GS finals, 4th most in history.

                - 5 finals in AO, most in history with Federer and Edberg.

                - 5 finals at USO, 5th best in history.

                - Nobody has 3 consecutive titles in AO as Djokovic

                - 8 GS titles, 5th most in history.

                All Tournaments

                - 130 wins against top 10, 2nd most in history after TMF.

                - 38 titles on HC, 4th best in history.

                - 399 match wins on Hard, 7th most in history.

                - 3rd best winning percentage on outdoor HC in history.

                - 43 Match Wins Streaks, 5th best in history.

                - He has most consecutive wins on each type of HC after TMF.

                - In 2012, he had 24 top 10 wins, wich is the most in a single season along with Nadal. 24 top ten wins in 2013 aswell.

                - 4 WTFs, 5th most. 5 Semi-finals, 9th most. 4 finals, 8th most in history.

                Masters

                - 20 Masters titles (from 1970-present), 4th most in history. 30 finals, 4th most in history. 43 Semi-Finals, 4th in History.

                - 228 match wins in Masters events, 5th most in history. 5th best match record with 80.26%.

                - 15 Master Titles on HC, 2nd most in history. 5 Master titles on clay, 9th most in history.

                - Most M1000 titles in a single season, shares the first place with Nadal, Connors and Laver.

                - 132 weeks at number one, 7th most in history.

                - 2nd on the list with most Prize Money earned, behind TMF.
                Spoiler
                Kopirano sa TT foruma
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • @bojana i cssr,

                  U vasa dva komentara krije se sve sto treba znati o Matsu.

                  @Navras,

                  Jedna molba.

                  Mats konstantno u prognozama favorizaira Marija jer radi za britanski Eurosport. Mats, kao i vecina komentatora koji su blagonakloni prema Mariju cesto tvrdi da Skot treba da igra ofanzivnije. Ta se prica stalno porteze oko Marija. Federer mu je tako nesto rekao jos prije 7-8 godina. I tokom treceg seta u nedjeljnom finalu Sajmon Rid kaze da Mari reba da igra ofanzivno, da se to pokazalo i u ovom mec jer u dav perioda kada je igrao ofanzivno imao je uspjeha. Na to Mats odgovara:

                  " Stvari nistu tako jednostavne. Novak moze da igra stalno ofanzivno ali Mari ne moze, jer nema dovoljno dobrih ofanzivnih udaraca!" Sajmon se pokrio usima i rekao: "Shvatio sam." Mats kao is svako drugi se slaze da Novak ima daleko bolji 2. servis od Maija.

                  Molim te, prokomentarisi ovo.

                  Comment


                  • Zasto za Feda govore TMF ,izvinjavam se ako je glupo pitanje,ali nikad cuo za tako nesto

                    Edit:NI,Novak odavno ima jako kvalitetan drugi servis uz Federera najbolji,ali on ne bi bio dovoljan za Mareja da nije jako poboljsao prvi I agresivnu igru sa osnovne
                    Last edited by Srkisa; 05-02-15, 20:16.

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Zasto za Feda govore TMF ,izvinjavam se ako je glupo pitanje,ali nikad cuo za tako nesto

                      Edit:NI,Novak odavno ima jako kvalitetan drugi servis uz Federera najbolji,ali on ne bi bio dovoljan za Mareja da nije jako poboljsao prvi I agresivnu igru sa osnovne
                      To je tacno. No ja pucam na nesto drugo. Novak ima dvije znacajne prednosti u odnosu na Marija. Ne vidim da Mari ima i jednu u odnosu na njega!

                      @Airborne

                      - 3rd best winning percentage on outdoor HC in history.
                      Ocekivao bih da je novak prvi u ovome. On je samo jednu nijansu iza Federera u postotku dobijenih na hardu i treci u postotku dobijenih outdoor (iza Nadala i Borga). Da li znas ko je ispred njega?
                      Last edited by NI; 05-02-15, 20:28.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        To je tacno. No ja pucam na nesto drugo. Novak ima dvije znacajne prednosti u odnosu na Marija. Ne vidim da Mari ima i jednu u odnosu na njega!
                        Marijev bekhend na brzim podlogama je prodorniji od Novakovog

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Marijev bekhend na brzim podlogama je prodorniji od Novakovog
                          Koliko prodorniji? Po mom misljenju malo.
                          Koliko je bolji Novakov 2. servis? Po mom misljenju puno.
                          Koliko je bolja Novakova ofanzivna igra? Po mom misljenju znatno.
                          Last edited by NI; 05-02-15, 20:35.

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Zasto za Feda govore TMF ,izvinjavam se ako je glupo pitanje,ali nikad cuo za tako nesto

                            Edit:NI,Novak odavno ima jako kvalitetan drugi servis uz Federera najbolji,ali on ne bi bio dovoljan za Mareja da nije jako poboljsao prvi I agresivnu igru sa osnovne
                            The Mighty Fed
                            mislim da mu je Bodo dao taj nadimak negde 2005.,2006. godine
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post

                              @Navras,

                              Jedna molba.

                              Mats konstantno u prognozama favorizaira Marija jer radi za britanski Eurosport. Mats, kao i vecina komentatora koji su blagonakloni prema Mariju cesto tvrdi da Skot treba da igra ofanzivnije. Ta se prica stalno porteze oko Marija. Federer mu je tako nesto rekao jos prije 7-8 godina. I tokom treceg seta u nedjeljnom finalu Sajmon Rid kaze da Mari reba da igra ofanzivno, da se to pokazalo i u ovom mec jer u dav perioda kada je igrao ofanzivno imao je uspjeha. Na to Mats odgovara:

                              " Stvari nistu tako jednostavne. Novak moze da igra stalno ofanzivno ali Mari ne moze, jer nema dovoljno dobrih ofanzivnih udaraca!" Sajmon se pokrio usima i rekao: "Shvatio sam." Mats kao is svako drugi se slaze da Novak ima daleko bolji 2. servis od Maija.

                              Molim te, prokomentarisi ovo.
                              Topla voda. Ta prica je davno apsolvirana, mislim da i vrapci na grani znaju da Skot ne moze da igra ofanzivno, bar ne u kontinuitetu i da je u tom segmentu dosta slabiji u odnosu na Novaka. Isto vazi i za drugi servis. To su mu slabe tacke.

                              Pored Rida bi i Smiljan Banjac izgledao kao ekspert
                              Last edited by Navras 16950; 05-02-15, 21:54.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Topla voda. Ta prica je davno apsolvirana, mislim da i vrapci na grani na grani znaju da Skot ne moze da igra ofanzivno, bar ne u kontinuitetu i da je u tom segmentu dosta slabiji u odnosu na Novaka. Isto vazi i za drugi servis. To su mu slabe tacke.
                                OK topla voda. Ali sto ti smatras stvarnim Matsovim misljenjem? Ovu 'toplu vodu' ili prognozu da je Mari favorit protiv Novaka?

                                Comment

                                Working...
                                X