Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matsa su pitali, tacnije Barbara ga je pitala. Moze li Novak da osvoji jos koji slem. A on joj je odgovorio nakon naredne Australije moze u svojoj kolekciji da ima jos vise od jednog slema doktorski. Drugim recima po njemu moze lagano da svoji i US i AO.
    Tacnije Barbara je rekla da se sada moze ocekivati da ce Novak osvojiti jos nekoliko GS do kraja karijere, a Mats je ispravio recima da mozemo ocekivati da Novak moze osvojiti nekoliko GS od narednih nekoliko.

    Meni je on uvek imao Ok komentare kada se poslusaju u originalu, ne znam sto se raja toliko prima na novinarske naslove.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ono sto sam vidio nakon finala mi se svidjelo, Stefan mu je bio tu i vidjeli smo neke potpuno drugacije momente i emocije, taj zagrljaj koji traje i traje i mislim da je Novak zeljan da osvaja trofeje dok ga Stefan gleda, to je odlican motiv
      Naravno, na kraju je i rekao da zeli da ga Stefan gleda, a kako je mali i ne dizvoljavaju mu pristup na tim velikim terenima, da ne pricamo da ne bi sada ni zapamtio nista...eto motiva
      A onda dodjemo do Tare i ona da malo poraste i da pamti tatu sa zlacanim ananansom....

      Ma motiva na pretek, samo da on to poslozi sve, nikada nisam sumnjam da moze.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ta sa avatara je kljuc
        sigpic

        Comment


        • Uvek i bila, to je tako prirodno i normalno... partner je najveca podrska i oslonac u zivotu. Klinci su samo onaj slag, sreca vise.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ako nemaš podršku žene nema ni rezultata. To je svima jasno.

            Comment


            • Ne treba dovoditi u pitanje Novakov, da tako kazemo, "fizicki datum trajanja". Ja stvarno ne vidim zbog ceka on ne bi mogao da igra do 40e. Ne mislim da se mnogo vise trosi od jednog Federera, koji svakako nema Novakove fizicke predispozicije. Pa ljudi moji, jedan Nadal koji od svoje 15e godine igra kao lud, crpi i maltretira svoje telo, u zadnjih godinu i po dana osvojio je 2 Rg (nikad lakse) jedan Uso(nikad lakse), dosao je do finala Ao i pf W (igrajuci na travi svoj najbolji tenis). Bez sumnje Nadalovo telo je starije od Novakovog za bar 5 godina (da ne pricam o raznim povredama realnimi ili fiktivnim)..
              Ko moze iz ove mladje generacije da ugrozi njega i Nadala na slemovima.
              Moze Zverev ali i to je pod velikim znakom pitanja. On pre svega mora da digne svoj nivo igre a bogami i psihu da bi mogao da ima parira.. Kiriosa mozemo da otpisemo. Cicipas nema fizikalije. Sapovalov nema glavu ni igru za slem. A sto se tice gs titula to cemo lako zakljuciti posle uso i ao '19. Ako uspe da osvoji oba mozemo da se nadamo nekoj vrtoglavoj brojci (20-21). U suprotnom 17-18 mu ne ginu. A kolega gore koji prognozira 23-24, ne mogu da kazem da nije u pravu, ali radi se o nekoj maksimalnoj hipotetickoj granici koja moze da se ostvari uz dobru dozu srece i znanja (10-15% sanse)
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Federer je misterija i jedva cekam da ga vidim na americkoj turneji i on moze sve a Nadal se sad nakrvio i ima da iskrivi svakog ko mu se nadje na putu ali ako Nole lopov ukrade nekako i taj USO sto nije nemoguce bice veselo sledece godine.

                Jedva cekam americku turneju..

                A ''Next Gen hype mashine'' nek sisa Fognini-ju.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Fiksni, da on nije osvojio ovaj W, svi bi ga terali u penziju i govorili da je propao, ali posto je osvojio, sad ce odjednom da ih osvoji 10, budi malo realan.
                  To je nacionalni sport.

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Ono sto sam vidio nakon finala mi se svidjelo, Stefan mu je bio tu i vidjeli smo neke potpuno drugacije momente i emocije, taj zagrljaj koji traje i traje i mislim da je Novak zeljan da osvaja trofeje dok ga Stefan gleda, to je odlican motiv
                  Odlicna opservacija. On zeli da pobjedjuje pred sinom. A vjerujem da je pristalica jednakog tretiranja polova. To opet znaci da zeli i da ga Tara vidi. A ona nema ni jednu godinu... Malo sicilijanska logika ali ima necega u tome.

                  Originally posted by mmajstor View Post
                  Tacnije Barbara je rekla da se sada moze ocekivati da ce Novak osvojiti jos nekoliko GS do kraja karijere, a Mats je ispravio recima da mozemo ocekivati da Novak moze osvojiti nekoliko GS od narednih nekoliko.

                  Meni je on uvek imao Ok komentare kada se poslusaju u originalu, ne znam sto se raja toliko prima na novinarske naslove.
                  Morate shvatiti da su svi ti ljudi ograniceni onim sto mogu da kazu. Matz je vrlo intelegentno rekao sto stvarno misli. Da ce Novak u narednoj godini biti sila. Ko zna sto ce poslije biti. Ko je ocekivao onakav pad poslije RG 2016. Ko je ocekivao ovakav uspon poslije RG 2018. Stvari mogu brzo da se promijene.

                  Ali Mats, Beker, Muratoglu, kladionice... su vidjeli sto i mi drugi.

                  Fantasticno uzimanje 5. seta Nadalu. Koji bi drugi igrac mogao ono da napravi? Rutinska pobjeda nad Andersonom. A u trecem setu je Anderson bio izvanredan. Dva sjajna TB. A sto smo pricali prije 15 dana? Igra je skoro tu, glava nije. Da ne pricam o strasnom serviranju. Beker nije mogao prestatati da hvali Novakov servis.

                  Niko to nije elekventnije sazeo od Matza: "U nekoliko narednih GS-ova, novak bi mogao osvojiti nekoliko titula." Prekrasno neprecizno.
                  Last edited by NI; 16-07-18, 13:15.

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne treba dovoditi u pitanje Novakov, da tako kazemo, "fizicki datum trajanja". Ja stvarno ne vidim zbog ceka on ne bi mogao da igra do 40e. Ne mislim da se mnogo vise trosi od jednog Federera, koji svakako nema Novakove fizicke predispozicije.
                      Novakova igra dosta zavisi od jakog intenziteta treninga i meceva, dok Rodja zbog tehnike koje ima sebi moze da dozvoli luksuz da mu treba manje meceva da bi dosao u situaciju da pruzi svoj maksimum. Zato i tako dugo traje. Trajace i Nole zbog svog gipkog tela, ali bez obzira sto se mora prorediti raspored, on mora vise igrati nego Rodja sada. Nole kada izadje iz intenziteta nije isti.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Znaci tebi je realno da ako je uzimao skoro 2 slema po sezoni od 24.-29. godine, da isto to uzima od 31.-36.
                        Njegova igra je izuzetno fizicka, sto je stariji to ce se sve teze i teze oporavljati od maratonskih meceva koje ce sigurno imati jer jednostavno tako igra, a Zverev i svi ostali ce biti samo snazniji i snazniji. Druga, jos bitnija stvar, on nije imao pauzu samo zbog povrede, nego je ocigledno doslo i do nekog zasicenja, sta ako ponovo naleti na takav zid za godinu, 2, 3?

                        Generacija Dimitrova je jedna od najlosijih, ova sigurno nije toliko losa i ono sto je jos bitnije, ima ih dosta sad, jedni ce druge da vuku i da inspirisu.

                        Ja ocekujem da Djokovic osvoji jos 5,6 slemova, sto je isto ogromno, to ce biti ukupno 18,19 slemova
                        Znači ti si očekivala da generacija Dimitrova uzima slemove pored Feda, Nadala i Novaka? Tri igrača koja su su na prva tri mesta po uzetim slemovima u istoriji, a igrali su isto vreme i jedni drugima uzimali slemove.

                        Gadno ćeš se razočarati kada vidiš kako i ova još novija generacija neće moći ništa Rafi sa 35 i Novaku sa 34, a razočarana si generacijom Dimitrova koji ništa nisu mogli dok su ovi bili u prajmu. Pa jedan Marej jddva da je nešto osvojio pored ovih, a ne Dimitrov, Raonić, Nišikori i kompanija.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Znači ti si očekivala da generacija Dimitrova uzima slemove pored Feda, Nadala i Novaka? Tri igrača koja su su na prva tri mesta po uzetim slemovima u istoriji, a igrali su isto vreme i jedni drugima uzimali slemove.

                          Gadno ćeš se razočarati kada vidiš kako i ova još novija generacija neće moći ništa Rafi sa 35 i Novaku sa 34, a razočarana si generacijom Dimitrova koji ništa nisu mogli dok su ovi bili u prajmu. Pa jedan Marej jddva da je nešto osvojio pored ovih, a ne Dimitrov, Raonić, Nišikori i kompanija.
                          Gde sam napisala da sam ocekivala da oni uzimaju slemove?
                          Napisala sam da je jedna od najlosijih, a razni su razlozi zasto je to tako.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Fiksni, da on nije osvojio ovaj W, svi bi ga terali u penziju i govorili da je propao, ali posto je osvojio, sad ce odjednom da ih osvoji 10, budi malo realan.
                            To je sbbkbb.isto kao da kazemo sta bi se deslio da nije bilo povrede,imao bi sad mozda 17-18 slemova a RF ne bi imao 20,al opet mozda i ne bi,to sa sbbkbb,nema svrhe razmiljati,kao sto se povredio,kao sto je sad uzeo W,ili sta bi bilo samo da je otisao na operaciju odmah(to je inace jedina zamerka moja kod njega,i sto raspusti ceo strucni stab prosle godine,na kraju ,se operisao i vratio stab) nit sam ga pljuvao zbog ,hrane zene,i bilo cega drugog nit bi ga pljuvao i da nije ucestvovao na W ,jer je on za mene najbolji sportista ikad,a to sta bi drugi ljudi pisali ,pricali ne zanima mene bas mnogo,a slazem sa tobom da bi bilo tako kao sto kazes i da bi vec danas gledali Bocka ,kod Marica u emisiji i slicno...a stvarno mislim da pored svega sto sam naveo ima u sebi do 34 jos 7-8 GS,al necu vise o tome,jer vidim da Olji smeta...iako nismo pricali samo o slemovima,vec i mnogo drugih faktora ,oko Noleta i dotakli se i tenisa i drugih tenisera sto mislim da je ,ok diskusija....da ne pricam da je polemika oko Novakovih slemova sad sveprisutna i kod stranaca,al ovde eto ispade bzvz da se o tome polemise...ok

                            Comment


                            • Uvek moyemo da nastavimo na opstim diskusijama, jer je ovo fan tema, posto mi se skroz svidja tema a i diskusija je vise nego kulturna
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Gde sam napisala da sam ocekivala da oni uzimaju slemove?
                                Napisala sam da je jedna od najlosijih, a razni su razlozi zasto je to tako.
                                A ko bi uzimao slemove da se nije velike četvorke? Jednostavno oni su toliko bolji od svih pre i posle njih da svi ovi novi izgledaju smešno.

                                Comment

                                Working...
                                X