Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo pročitala i neke mi stvari nisu jasne.
    Zašto i čemu više insistiranje na priči o ishrani i Pepeu?!
    Mnogi ga ne volimo, ali ignorisanje je keva...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ko insistira, ja (mi ovde) ili mediji?

      NJAVAZNIJE u celoj prici je da se cuje Novakova strana i nicija vise, jer se on pita samo, a to do sada nismo imali prilike bas da cujemo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pepe je imao preko 80 dece u školi, sada imaju manje...
        Odlicna vest!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ko insistira, ja(mi ovde) ili mediji?

          NJAVAZNIJE u celoj prici je da se cuje Novakova strana i nicija vise, jer se on pita samo, a to do sada nismo imali prilike bas da cujemo
          Od nas kreće...pa preko medija.
          Najbitnije je da je on razjasnio i da se da kažem "iz njegovih usta čuje" ono što je prava stvar...i da nakon toga mediji prekinu sa tom pričom.
          Za mnoge sportiste se ne zna njihova dnevna rutina,ishrana, da li imaju savetnike i kakve i td...pa ne treba ni za Novaka.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Pa što bi neko mislio svojom glavom kada je lakše da usvojiš ono što ti tuđa glava nameće?

            Comment


            • I te kako je bilo potrebno da se o ovome cuje od Novaka, pogresio je sto se nije ranije oglasavao ili ga mozda nisu pitali, ali mucilo ga je i te kako mnogo toga, izmedju redova bi ponekad nesto nabacio, pogotovu sto su mu porodicu petljali.
              Nabacio misice, jer je jeo ribu 3 meseca

              Bar bi mnogi Srbi ucutali ranije (mislim na sve dusebriznike i javnost). Sta ce sad?
              Sreca pa se vratio ovome sto najbolje zna da radi, ucutacemo svi.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A baš mi ga nešto žao (Gmaza) upropastiše ga jadnog mediji Verujem da je pre saradnje sa Novakom imao k. od posla, kako se zavrtila priča sa Novakom biznis procvetao. A Noletu ništa ne verujemkad su u pitanju ovi javni istupi i ispovedanje novinarima. I odobravam.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ko insistira, ja (mi ovde) ili mediji?
                  Ako cemo pravo, najvise sam Novak i njegov tim. Da se oce usaglasit i poklopit izjave, prica bi se zavrsila vec jednom. Ovako se samo potpaljuje paznja javnosti bez ikakve potrebe.

                  Comment


                  • Ma, ovo je tipično vraćanje kredibiliteta Imazu da ne bude na meti javnosti, naravno da je Vajda rekao istinu, a Novak u saradnji sa timom, da Imaz ne bi postao tema i eventualno neprijatelj Novaku, doneo odluku da posle Vajdinog ukopavanja rehabilituje Imaza čisto toliko da ne bude frik za javnost i glavni za neuspeh jer Imaz nije ni kriv, Novak je samostalna ličnost.

                    Naravno da se vratio starom režimu i bitno je da je sada sve ok.

                    Ovo što je uradio Novak je odličan diplomatski potez i ja ovo zovem milosrdne laži.

                    Ne mora on uvek istinu da zbori, koga briga šta će raja misliti, sada želi da bude samo fokusiran na tenis 100% i da predupredi bilo kakav pokušaj destabilizacije, jer ipak veze Imaza i njegovog brata su jake.

                    To nema draga Olja nikakve veze sa mišićima, već sa snagom i izdržljivošću.

                    Bitno je da je gotova priča, bezveze se pokušava svaliti krivica na Srbe i na povredu kad su glavni krivci prvo Novak direktno i Imaz indirektno.

                    Comment


                    • Zamislite da izadje i kaže istinu "Ljudi bio sa sjeban psihički, sad sam se vratio, itd." Pa odmah bi stigle ponude iz Holivuda za film i odmah bi tenis otišao u 3. plan.

                      Njemu je bitno da je načisto sa timom i sa porodicom, ne mora javnost sve znati i ne mora samo istinu pričati. Ne pita ni on nas je l nam ženu jebe neko ili devojku i da li nam sestra i brat idu kod vračare.

                      Što bi on objašnjavao bilo šta iskreno javnosti?

                      Ovo su pametne izjave i govore da ga interesuje samo - tenis. Tako da uživancija.

                      Comment


                      • Nemoj da spinujes Urose i da mi podmeces stvari koje nisam rekla.
                        Sa nekima sam ovde imala rasparavu da su mu misici/snaga porasli od ribe za 3 meseca.
                        I naravno da je Novak sam i jedini kriv, to govorim od okrobra 2016., ali razumem i ostale koji su trazili krivca u drugima, onda, ne valja kada se to nastavlja.
                        Originally posted by dekkard View Post
                        Ovo naprosto nije tačno što dokazuje sledeća Novakova izjava:

                        Pre bi se reklo da ti poTcenjuješ Novaka i njegovu rešenost da dobije meč ma kakvi uslovi i situacija bila na terenu.
                        Primer koji mi pada na pamet je kada je sa krvavim kolenima razneo tada in-form i mnogo mlađeg nego danas Federera.
                        Što se tiče menjača i brzina, budi uveren da je Novak dosad neviđeni tiptronic i da kako turnir bude odmicao pojedini će se čuditi da li je moguće da neko igra na tako visokom nivou kao on. Poyy
                        Nema veze sta je Novak rekao posle meca, mnogi su strahovali za vreme, pogotovu u onom kriticnom periodu, a i izgledao je tako kao da nece moci da izdrzi i prevazidje te probleme: vrucinu, vlagu, mucninu, pio tabletu protiv povracanja...

                        I mucio bi se i da nije bilo te vreline i ostalog, sigurno. Nikada nije igrao sa Madjarem koji je u dobroj formi, protiv Novaka je igrao na max, koliko su vremenske prilike to dozvoljavale, a ovaj nas ne uziva bas u prvom mecu ikada (generalno), nije planirao da igra na svom max, jer kao i uvek postepeno ulazi na turnir i podize formu...tako da bice ovde jos mucenja. Samo da je zdravstveno sve oke, pa polako.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Odlicna vest!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post

                            Nema veze sta je Novak rekao posle meca, mnogi su strahovali za vreme, pogotovu u onom kriticnom periodu, a i izgledao je tako kao da nece moci da izdrzi te probleme: vrucinu, vlagu, mucninu, pio tabletu protiv povracanja...

                            I mucio bi se i da nije bilo te vreline i problema, sigurno. Nikada nije igrao sa Madjarem koji je u dobroj formi, protiv Novaka je igrao na max, koliko su vremenske prilike to dozvoljavale, a ovaj nas ne uziva bas u prvom mecu ikada (generalno), nije planirao da igra na svom max, jer kao i uvek postepeno ulazi na turnir i podize formu...tako da bice ovde jos mucenja. Samo da je zdravstveno sve oke, pa polako.
                            Sad ne znam šta je bitnije, šta misle drugi da Novak misli ili šta on stvarno misli?
                            Reklo bi se nerešiva dilema. Ili možda ne.
                            Uostalom, samo malo strpljenja, naredna kola će da pokažu ko misli a ko ne može da smisli. [emoji6]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Sad ne znam šta je bitnije, šta misle drugi da Novak misli ili šta on stvarno misli?
                              Reklo bi se nerešiva dilema. Ili možda ne.
                              Uostalom, samo malo strpljenja, naredna kola će da pokažu ko misli a ko ne može da smisli. [emoji6]
                              Ne filozofiraj.
                              Rec je o utisku, stanju onoga sta vidis tog trenutka na terenu, a vec u trecem svi smo znali da je problem prevazidjen. No proslo je neko vreme do tada, dok nismo bili sigurni da se Madjar oprasta od velike scene, da ne pricam kakve je greske pravio u zavrsnici tog treceg. Sto je dodatno olaksalo i ubrzalo celu stvar.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Olja polako. Zadnje 4 strane se samo svađaš sa ljudima Može to i malo opuštenije.

                                Za mene meč sa Fučovičem isti kao i onaj sa levorukim u Torontu ili Sinsinatiju, kako se zvaše, zaboravih mu ime?! Naravno u jednom pogledu a to je da bude kažnjen ako pomisli da makar malo sklanja pedalu sa gasa tj. smanjuje broj obrtaja. Mađar je dobar igrač i njegov nivo je jako dobar čim on tako kažnjava Novaka kad se ovaj opusti.

                                Ne znam gde ste tu predaju videli da je bila izgledna ali dobro. Igrač ima pravo da traži toilette break ili medicinski time out. To su sve načini za predah. Oni su sportisti a ne političari, zato se nikada nizašta neće pitati. Ako predaš meč predao si ako pobediš super. Njima je to marketing. Najjači ostaju. U najvišim instancama oni su nažalost samo oruđe za pravljenje para. Zašto bi jedan RG stavio reflektore? Zašto da potroše pare, da zarade manje, gledanost ionako sve biše raste. Kao i Njujork. 100 god im treba za krov... čekali su da cena tehnologije padne da naprave krov za 100 din umesto pre 10 godina za 10 000 din. Klasicna kapitalisticka fora.

                                A to za Pepea i ovaj poslednji intervju za Sportklub, Novak je mnogima učinio uslugu ako se gleda šira slika. Novak je samo baš sada izabrao trenutak to da kaže. Između Kurira i direktne izjave igrača, ja biram ovo drugo.
                                Last edited by Ljubitelj tenisa; 29-08-18, 18:14.

                                Comment

                                Working...
                                X