Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidis Larisa... ja kad hocu da ti odgovorim ne krstim se, jer smatram da je to jedan ruzan gest nepostovanja sagovornika, da ne pricam da se nisam samo tebi obratila, bez obzira sto sam upotrebila tvoju rec ..persona...vec svima vama koji nemate pametnija posla no da se raspravljate sa trolom, umesto da ga ignorisete.

    tapatalk
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Ovi sto pricaju da ce se Novak vratiti ocigledno ne razumeju ulogu Imasa u njegovom zivotu.
      Pepe Imas je uspeo da izbaci Novaka iz veoma lose zivotne situacije - jurcanje za prvim mestom na nekoj listi koju cine ljudi koji veoma dobro udaraju lopticu.
      Razumite da je za njega kao COVEKA dobro da prestane da daje sve u zivotu da bi bio prvi na nekoj listi. Ima mnogo bitnijih stvari u zivotu. Profesionalci koji su na toj listi ne ZIVE ZIVOT.
      A vi koji "volite" Novaka, mu zapravo zelite da bude nesrecan i da bude prvi ZBOG VAS, da biste vi uzivali i gledali ga kako osvaja titule.
      Pepe Imas je ucinio sjajnu stvar tako sto mu je prosirio vidike, jer, jednom se zivi zivot i steta je ako ga provedete udarajuci lopticu zanemarivsi svoju zenu, dete, prirodu, normalne aktivnosti, i ono sto je najbitnije - provedete zivot u NEMIRU.
      Novak je sve to shvatio zahvaljujuci Imasu i naravno da se nece vratiti u starom ritmu, jer je covek shvatio da nece vise da ubija sebe. A vi sto ga kritikujete zbog toga - zapamtite - zelite mu ZLO. Pozdrav
      Slazem sa sa tobom, cak mislim da bi Nole bio srecniji da je ostao na Kopu da przi palacinke.. Posle RG mu je to doslo do glave, samo me cudi sto se nije povukao do sad, ocigledno nije lako izaci iz tog svijeta (sponzori i razni pritisci sa svih strana).

      On je dokazao svima da je postigao nivo u tenisu kakav niko nikad nece postici, i samim tim pokazao svijetu ko je najbolji u istoriji.. Za ostale tenisere je ostavio prostor da jure te neke brojke i GS titule, za njega je to proslost, on je svoje zavrsio, obrnuo je igricu.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sve zaboravim ovo da postavim, korice knjige Džejmsa Blejka koja izlazi u junu
          Malo sam pročeprkala po netu, biće to zanimljiva priča...
          Već može i da se poruči, cena je oko 27usd...

          Što se tiče onog prethodnog , samo ću ti reći Treći Njutnov Zakon.

          Uostalom svi smo normalni ljudi i sigurno se ne bismo upuštali u besmislene rasprave
          Samo je Sandu kontraš

          EDIT : Je l' Nole stvarno skoknuo do Banja Luke ?
          Ili imam pogrešnu info ?
          Last edited by Marija81; 28-04-17, 09:07.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Pa dobro, de... ako je ovaj smajli znak nepoštovanja (a dolazi vam od mene) upozorite da je odjednom nepoželjna njegova upotreba ili ga jednostavno uklonite. A ja ti kažem da vidiš uvredu gde je uopšte nema.
            Mislim, hallo it's me, nisam nešto aktivna ali tu sam nekako uvek i u dobru i u zlu i to odavno, znate me. Za razliku od "persone", koji je upao ovde čisto iz razonode da nam dodaje so na ranu i još treba pažljivo da se ophodimo prema njemu i da se upuštamo u ozbiljne rasprave sa njim? Da ga ignorišem nekako mi ne ide kad vidim kako vas zeza, ali kako hoćete, odrasli ste.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Pa baš zato što si to ti.
              A vala ako ima većih trolova od Vladana i Dušana, e ne znam stvarno, al svima su simpatični, jel da?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni nisu.

                Comment


                • I ti si pridružni član, istureno odeljenje.
                  Last edited by miloolja; 28-04-17, 01:47.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Malo sam pročeprkala po netu, biće to zanimljiva priča...
                    Već može i da se poruči, cena je oko 27usd...

                    Što se tiče onog prethodnog , samo ću ti reći Treći Njutnov Zakon.

                    Uostalom svi smo normalni ljudi i sigurno se ne bismo upuštali u besmislene rasprave
                    Samo je Sandu kontraš

                    EDIT : Je l' Nole stvarno skoknuo do Banja Luke ?
                    Ili imam pogrešnu ingo ?
                    Maro je l' to bese onaj o pecurkama?

                    Spoiler
                    haha samo se salim, da ubacim malo pozitivne energije, iako ne zalazim ovde skoro nikad, samo kad procitam nesto zanimljivo u "trending" komentarima sa strane(poslednjih 5)

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • limune kralju...

                        larisa
                        Oš orden PredCednika za stare zasluge?

                        Da li će Novak igrati nešto pre Madrida? Pretpostavljam da neće, ali da pitam... Ala se naodmarao čovek od novembra meseca...

                        Otkude Budimpešta u kalendaru?!

                        Comment


                        • ovaj prvi dio sezone me dosta podsjeca na 2010.

                          Ao nista, mastersi nista, titula kod arapa, vezani porazi od istog igraca (Verdasko'10, Kirgos'17) dobro se gura u Dejvis kupu itd

                          da se spremimo ponovo za nekog Melcera ili Kolsrajbera na Rg ?

                          Comment


                          • ‚‚ (Pevamo na kiši). ‚‚

                            http://www.vesti-online.com/Sport/Te...-DJokovic-FOTO

                            ‚‚ Jelena i Novak Đoković čekaju devojčicu! ‚‚

                            http://www.blic.rs/zabava/vesti/sazn...ojcicu/hm6f0xt

                            njdj 7.jpg
                            Last edited by nikas; 30-04-17, 17:25.

                            Comment


                            • Fali mu Pepe da mu drzi kisobran
                              sigpic

                              Comment


                              • Code:
                                ovaj prvi dio sezone me dosta podsjeca na 2010.
                                Pa kad je već tako neka mu bar sledeća sa novim sponzorom bude kao 2011-a.

                                Fali mu Pepe da mu drzi kisobran
                                Bolje Imaz nego Parč ...

                                ... i fotografije sa treninga ....
                                http://www.vesti-online.com/Sport/Te...abrio-navijace

                                ndj-9.jpg




                                ndj-8.jpg

                                ‚‚Đoković o Federeru i Nadalu: ... ‚‚
                                http://www.vesti-online.com/Sport/Te...adalu-Dobro-je
                                Last edited by nikas; 02-05-17, 12:45.

                                Comment

                                Working...
                                X