Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E neka nam se vratio-ovo je vredelo docekati.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Originally posted by Centurion View Post
      Smorio se i zamorio.
      Uzeo je Garos i hteo je pauzu ali u profi sportu toga nema, zato se naprosto vukao po terenu ko mečka posle zimskog sna.
      Izgubio je volju i motivaciju, mrzelo ga da se ubija na treninzima, naprosto punio je baterije i čekao da se zaželi tenisa.
      Malo se i precenio, pa je preveliko opustanje uzelo danak ali evo ga nazad to je najvaznije.
      Njemu je tenis u dnk, nema tog gurua ili nindza vegana koji ga moze udaljiti od igre.
      To je najlogičnije i slično mislim s tim što sam bio skeptik (ne forumaš pod tim nickom) i bio sam siguran da se neće vratiti prije američke turneje. Sačekao bih sutra za malo jaču krvnu sliku i početak RG, jer kad dug period nije dobro onda je nevjerica prisutna.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        E to svakako. Nema nicega sto bi tremutno na svet vise zeleo nego da upoznam cacanina uzivo.
        A Larisu?

        NI - inteNzitet..

        cacanin
        Može to gledanje ali da plati sve potrošene živce..Ne može.. znam jbg život je takav..

        Šta je bilo čudno? Na dve uzastopne BL(četvrti gem drigog seta) desiil su se servis vineri.. Otkud sad to jbt..
        Last edited by Panchev9; 20-05-17, 21:00.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          To je najlogičnije i slično mislim s tim što sam bio skeptik (ne forumaš pod tim nickom) i bio sam siguran da se neće vratiti prije američke turneje. Sačekao bih sutra za malo jaču krvnu sliku i početak RG, jer kad dug period nije dobro onda je nevjerica prisutna.
          Ovo sam i ja mislio.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            1.
            Peco,
            Ovo je treci mec od Rg-a koji on igra fenomenalno. Polufinale WTF, finale Dohe su prva dva. Ali moras uvijek da ukrades jedan.

            2.
            Ja sam iznenadjen ovim sto sam vidio. Da se razumijemo poslije seta i po protiv Gofana u MC-u i 2. seta protiv Rafe u Madridu, ja sam bio uvjeren da on ima igru. No, ja sam iznenadjen INTEZITETOM.

            Strasan intezitet za jednog budistu, strasan intezitet za jednog depresivca... Cak mu ni Marko nije uspio oduzeti energiju.

            3.
            Da se jos jednu stvar razumijemo, Tim je idelan mec za Novaka. Kao i Vavrinka dok ga nije uzeo Norman. Tim ne moze da oduva Novaka sa terena. Previse Novak salje duboke lopte, previse je konzistentan, previse dobro returnira i konacno previse dobro napada. Nije Novak Rafa. Tim treba da nauci da umara Novaka mekanim lopticama, blok return, BH slajz i onda, kad se ukaze prilika, bum. Kao Vavrinka. I naravno Tim mora da popravi servis.

            4.
            Tim je usao u mec vjerujuci da ima sansu, poslije Rafe mu se diglo samopouzdanje, umjesto da udje u mec da igra najbolje sto moze. To je bila velika greska. To je pomoglo Novaku

            S druge strane, Novak je usao u mec da dokaze da se vratio. I ima idealan "mach up" u obliku Tima. Fantasticno za dizanje samouvjerenja i sijanje straha na turu.

            5.
            Svima vama koji se toliko cudite preporucio bih da naucite razlikovati opticku varku, navodno pomanjkanje motiva, od onga sto je Novak pokazao. Milutinov Tata, nije 2. set u Mardridu bio opticka varka, opticka varka je bilo da mu nije stalo.

            6.
            Namjerno ili nenamjerno, Rafa je napravio odlican potez izgubivsi jucer.

            7.
            Svi koji lome glavu sto se desilo treba da uzmu ovo sto sam napiaso prije 9 dana kao kljuc:


            8.
            Nemojte biti euforicni. Novak jos nije dokazao:

            - da ima strpljenje protiv servera (Kirjos i slicni)
            - da moze da drzi ovaj nivo u kontinuitetu
            - da ima samouvjerenje kad je stvarno gusto. Ni u jednom od 4 mece nije bilo stvarno gusto. Daleko najteze je bilo sa Agutom.
            Lajk onoliki :-)
            Naravno da je za potpuni povratak potrebno još nešto strpljenja ali kada se čekalo ovoliko čekaće se još, nije problem.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Hoćeš reći da je namjerno gubio mečeve? Vjerujem da niko ne želi znati kako podržava igrača koji namjerno gubi.
              Pa nije bas tako bukvalno ali je morao da prikoci!

              Sandu ako si iz Valjeva nismo daleko, mozemo iskombinovati... npr za 10tak dana sam u Lajkovcu poslom ili ako prolazis kroz CA javis se i blic pice uvek!

              Comment


              • NI za sadaa perfektnoo izreziran scenario Rafa dominiraa do Rima nedodirljiv dobija lagano Novaka gubii od nikad boljeg Tima kojo biva pociscen od povampirenog Novaka koji verovatno osvaja Rim,uu mojoj glavi a i u glavi vecinee je verovatno samo jedna misao,kako ce se pravi Novak nositi saa povratnickim Rafom,genijalno za sada mozdaa je i trebalo da se ne sretnu sada jer ce se jos visee cekati to bombasticno finale,ako bude sta si rekao prelazim na "tvoju" stranu,sa nestrpljenjem cekam zreb za Rg
                Last edited by Srkisa; 20-05-17, 21:22.

                Comment


                • Naravno da treba sačekati, mada ruku na srce teško da nekog nije bar dodirnula euforija na kratko.. ali sada da izađe ne teren, sad pa nadalje i da odigra onako kriminalno, bezvoljno, da bude ko što Mrki reko u Madridu "čovek bez duše"... trika nema. Zato osećam veliko olakšanje.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Evo hajlajtsa... Uživajte

                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Centurion View Post
                      Smorio se i zamorio.
                      Uzeo je Garos i hteo je pauzu ali u profi sportu toga nema, zato se naprosto vukao po terenu ko mečka posle zimskog sna.
                      Izgubio je volju i motivaciju, mrzelo ga da se ubija na treninzima, naprosto punio je baterije i čekao da se zaželi tenisa.
                      Malo se i precenio, pa je preveliko opustanje uzelo danak ali evo ga nazad to je najvaznije.
                      Njemu je tenis u dnk, nema tog gurua ili nindza vegana koji ga moze udaljiti od igre.
                      To ne objašnjava onda razlaz sa stručnim timom. Jednostavno, svima, pa i Bekeru, kaže da svi zajedno odmore jer on prosto mora odmoriti.
                      A možda i objašnjava. Ekipa nije htela ovoliko dugo čekati. Ipak, to ne objašnjava Amanovića.

                      Originally posted by cacanin View Post
                      Pa nije bas tako bukvalno ali je morao da prikoci!
                      Ovo je mnogo verovatnije jer onakav šampion da ne takne reket godinu dana na treningu, ne može igrati kako je igrao.
                      Dakle, primio poziv od ekipe koja drži kladionice. A ta ekipa zna biti nezgodna. Dali mu godinu dana slobodno.

                      Comment


                      • Zašto ne objašnjava Amanovića? Pa on je više bio odsutan od Vajde, već 4 godine ima zamene, jer ima i sitnu decu.
                        Grič je iznenađenje, on nije imao zamenu, a vrhunski je kondicioni.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Vickasto kao i obično
                          Povratak jeste trajao mesecima , ali mic po mic, samo to neki niste hteli da vidite
                          Tako je, islo je sve postepeno od Akapulka. Ja nisam gubio nadu u njega ni posle svih poraza, vec sam verovao da ce da proradi. Docice mec gde ce da uklopi sve te detalje i dosao je rekao bih ovaj turnir. Mislim da bi proradio i pre ali jednostavno nije ga htelo.
                          Ali dobro ne treba da padamo u euforiju, idemo korak po korak, mec po mec, bice sve ok.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Zašto ne objašnjava Amanovića? Pa on je više bio odsutan od Vajde, već 4 godine ima zamene, jer ima i sitnu decu.
                            Grič je iznenađenje, on nije imao zamenu, a vrhunski je kondicioni.
                            Pa ja gledam ovako. Amanović je mlad čovek, sa Novakom je vrhunski zarađivao. Deca jesu mala i sad im je majka potrebnija mnogo više nego otac, pa je njemu to prilika da sad zaradi. Plus, Amanović se sigurno nije petljao oko teniskih stvari, pa da su se zasitili jedan drugog. A i kumovi su.
                            Griš jeste možda najbolji, ali svaki trening može ući u jednoločnost, kolotečinu. Kondicioni pogotovo jer je tu mogućnost varijacija sužena.

                            Comment


                            • Originally posted by Bimbo View Post
                              To ne objašnjava onda razlaz sa stručnim timom. Jednostavno, svima, pa i Bekeru, kaže da svi zajedno odmore jer on prosto mora odmoriti.
                              A možda i objašnjava. Ekipa nije htela ovoliko dugo čekati. Ipak, to ne objašnjava Amanovića.



                              Ovo je mnogo verovatnije jer onakav šampion da ne takne reket godinu dana na treningu, ne može igrati kako je igrao.
                              Dakle, primio poziv od ekipe koja drži kladionice. A ta ekipa zna biti nezgodna. Dali mu godinu dana slobodno.

                              Stručni štab se očigledno nije uklapao u njegovu viziju igre i buduceg razvoja.
                              Neki od njih su mozda po Novakovom mišljenju prevaziđeni ili su ga sputavali.
                              Sa Bekerom se razisao jer ga je ovaj verovatno forsirao i nije hteo da pristane na ovu fazu "lelemudanja" švabo to ne razume.
                              U svakom slučaju bili su mu potrebni novi ljudi i više slobode.

                              Comment


                              • Igra je tu, sad je bitno da vidimo da li je tu I kontinuitet, da li moze ovakav nivo da ponovi kada je to potrebno.
                                Da li ima glavu za zavrsnicu?

                                Ne smemo poleteti, bila su ovo isuvise susna I bolna vremena, jako je bitno uzeti sutra titulu. Jako bitno.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X