Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandu,

    Umijes postaviti anketu?

    Comment


    • Sandgup to što pričaš je procena Bekera na osnovu rezultata, a glavno pitanje je koliko rezultati zavise od trenera. To su dve oprečne pozicije, jer ništa ili skoro ništa ne zavisi od njega, onda je svejedno da li je osvojio 5 ili 25 slemova trenirajući nekog.

      Procenjivanje na osnovu rezultata je u suštini jako pogrešno i tako karakteristično za sport. Redovna pojava je da dva fudbalska tima budu u glavama ljudi jednake snage, jer su bez poraza, dominantni, puni sjajnih igrača, i onda im se daju šanse 50:50 pred njihovu utakmicu. Ako se na utakmici desi da jedan tim pobedi s dva gola razlike, odmah je taj tim mnogo bolji i to da je bolji se znalo još od kad. Još će neko ispasti glup ako kaže da su isti. Ja bih voleo da na kraju Novakova i Bekerova saradnja bude krunisana s 20 slemova, ali mnogo pre toga možemo da raspravimo šta i koliko je Beker doneo Novaku..

      I neću glasati jer je opcija za koju bih glasao svedena na bacanje novca, a stvari su naravno kompleksnije.
      Last edited by Novak GO!; 02-11-15, 14:06.
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Stigosmo do Pariza
        Zreb? Da li je lak ili nije, Nole ce dati odgovor na to
        Verujem da ce igrati svoju igru, da ima motivacije, zato-srecno Nole sutra,idemoooo
        Last edited by Pertla; 02-11-15, 16:42.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Svako malo neka anketa.
          Za razliku od prethodnih ova uz ponudjene opcije nudi obrazlozenje takvog izbora sto se moze protumaciti zeljom priredjivaca za postedom naprezanja mozdanih vijuga ucesnika ankete.
          Salu na stranu, obrazlozenja ponudjenih opcija nalazim kao nepotrebna.
          Govoriti o BB-u samo kao treneru ne daje potpuni uvid u njegovu ulogu u Novakovom stabu.
          Njegov uticaj u teniskom svetu kao preko potreban zarad pravednijeg odnosa prema Novaku bio je od velike vaznosti prilikom njegovog angazmana.
          Koliki je doprinos BB-a posmatrano sa tog aspekta dalo bi se diskutovati ali odredjenih pomaka u odnosu na predjasnje doba zasigurno ima.
          Sto se tice BB-a kao trenera njegov je doprinos vidan, kako sa psiholosko-pedagoske strane tako i one zanatske. Tome u prilog govore rezultati jer ma ko sta mislio, rezultati su merilo uspesnosti.
          Evidentan je napredak u tehnickom delu, gde osim onoga sto mnogi potenciraju a to su volej i smec, treba ukazati na poboljsanja servisa i forhenda koji je uz odredjene korekcije dobio na probojnosti i dubini.
          U celini celosti, BB u Novakovom stabu jeste pun pogodak.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Svako malo neka anketa.
            Za razliku od prethodnih ova uz ponudjene opcije nudi obrazlozenje takvog izbora sto se moze protumaciti zeljom priredjivaca za postedom naprezanja mozdanih vijuga ucesnika ankete.
            Salu na stranu, obrazlozenja ponudjenih opcija nalazim kao nepotrebna.
            Govoriti o BB-u samo kao treneru ne daje potpuni uvid u njegovu ulogu u Novakovom stabu.
            Njegov uticaj u teniskom svetu kao preko potreban zarad pravednijeg odnosa prema Novaku bio je od velike vaznosti prilikom njegovog angazmana.
            Koliki je doprinos BB-a posmatrano sa tog aspekta dalo bi se diskutovati ali odredjenih pomaka u odnosu na predjasnje doba zasigurno ima.
            Sto se tice BB-a kao trenera njegov je doprinos vidan, kako sa psiholosko-pedagoske strane tako i one zanatske. Tome u prilog govore rezultati jer ma ko sta mislio, rezultati su merilo uspesnosti.
            Evidentan je napredak u tehnickom delu, gde osim onoga sto mnogi potenciraju a to su volej i smec, treba ukazati na poboljsanja servisa i forhenda koji je uz odredjene korekcije dobio na probojnosti i dubini.
            U celini celosti, BB u Novakovom stabu jeste pun pogodak.
            Nemoj da te to sto sam ja dao nepotpuna (pogresna) objasnjenja sprijeci da glasas.

            Za sada, velika vecina na ovom forumu misli da je Beker bio dobar potez. Cak se ni Vladan ne usudjuje da da glas protiv.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Nemoj da te to sto sam ja dao nepotpuna (pogresna) objasnjenja sprijeci da glasas.

              Za sada, velika vecina na ovom forumu misli da je Beker bio dobar potez. Cak se ni Vladan ne usudjuje da da glas protiv.
              Da mi nisi uputio poziv ovako javno ne bih glasao jer mrzim ankete. Naravno da moj glas ide za poslednju opciju sa liste.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nemoj da te to sto sam ja dao nepotpuna (pogresna) objasnjenja sprijeci da glasas.

                Za sada, velika vecina na ovom forumu misli da je Beker bio dobar potez. Cak se ni Vladan ne usudjuje da da glas protiv.
                Kako da glasam NI kada niti jedno jedino obrazlozenje koje si dao se ne uklapa u moje misljenje o toj simbiozi izmedju dva velikana ....????
                Jeste da si ovo uputio pecarosu, ali se evo ja nadovezujem.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kako da glasam NI kada niti jedno jedino obrazlozenje koje si dao se ne uklapa u moje misljenje o toj simbiozi izmedju dva velikana ....????
                  Jeste da si ovo uputio pecarosu, ali se evo ja nadovezujem.
                  Znaci zabrljao sam. Ne valja davati objasnjenja.

                  Dobro da znam za buduce ankete.

                  No, kad malo razmislim, mozda si ti najblizi objasnjenju. Simbioza dva velikana je ono sto ponekome smeta.

                  Comment


                  • A zašto bi bilo kome smetala simbioza, pa još dva velikana?
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Pored navedenog BB i radi sjajan posao van terena, prebacuje pritisak na sebe, malo troluje i podbada, nesto kao Toni.
                      "But Pascal what are you saying?"

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Znaci zabrljao sam. Ne valja davati objasnjenja.

                        Dobro da znam za buduce ankete.

                        No, kad malo razmislim, mozda si ti najblizi objasnjenju. Simbioza dva velikana je ono sto ponekome smeta.
                        Pa naravno, bez ikakvih objasnjenja. Znaci odgovori tipa.: Mislim da je :
                        1.losa
                        2.dobra
                        A svako neka sam proceni zasto misli da je BB los ili dobar po Novaka a ako zeli neka obrazlozi tj svoju procenu podeli sa svima.
                        A mi se ovde igramo nesto kao: Malo je losa, ali moze i bolja, a bila bi bolja da nije losija, uveliko je losa jer nije uveliko bila bolja, odlicna je jer je mrvu bolja od dobre, ali vise naginje ka dobroj nego ka losoj. Jednom recju .... Bolje da ne kazem tu rec
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pa naravno, bez ikakvih objasnjenja. Znaci odgovori tipa.: Mislim da je :
                          1.losa
                          2.dobra
                          A svako neka sam proceni zasto misli da je BB los ili dobar po Novaka a ako zeli neka obrazlozi tj svoju procenu podeli sa svima.
                          A mi se ovde igramo nesto kao: Malo je losa, ali moze i bolja, a bila bi bolja da nije losija, uveliko je losa jer nije uveliko bila bolja, odlicna je jer je mrvu bolja od dobre, ali vise naginje ka dobroj nego ka losoj. Jednom recju .... Bolje da ne kazem tu rec
                          Moras da prihvatis da postoje nijanse. Po onome sto je do sada napravljeno, to je bila dobra odluka Novaka. Moguce, da ce kroz koju godinu ta odluka biti smatrana fantasticnom.

                          U svakom slucaju, u ovo trenutku se niko ne usudjuje da je oznaci kao prosjecnu. Cak ni Vladan. Ocekivao sam da ce anketa pokazati odobravanje za angazman Bekera ali ne i da ce biti tako uvjerljivo.

                          Comment


                          • Naravno da postoje nijanse i zato sam i napisao da moze preko posta da se obrazlozi. Ali si generalno za nesto ili protiv necega ili neutralan. Samo neko je malo vise za a neko malo manje. Ili protiv.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Angazman BB je najznacajniji u Nolovoj karijeri/pored Vajde/.
                              Novaku je bio vise nego neophodan neko kao BB-i smeker i znalac.
                              Samo cestitanje i proslava titula u direktnom kontaktu Nole-BB govori vise od svega/ne klasicno grljenje, vec Nolovo najvise pokazivanje postovanja licno Bekeru kada nasloni celo o celo/.
                              Takodje, Nole deluje da moze sestu brzinu da ukljuci kad god mu je potrebna, vise puta u toku meca
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Ajte, nema smisla, NI se potrudio da napravi anketu, jer mu je bila važna, a malo poštovanja nije na odmet.
                                Sandu prestani da zvocaš (i meni si za svaku anketu držao predavanja kako to treba da izgleda), već glasaj! A onda ovde obrazlaži šta hočeš.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X