Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo crne patike i sve bi bilo savrseno. Ovako sorc i majica svakako jedna od najlepsih Novakovih kombinacija ikada.

    Presurov je danas bio. Za sledecu sezonu jedino bih voleo da popravi napad. Ima vanzemaljsku sposobnost da jednim udarcem totalno anulira protivnikov napad kojim bi protiv vecine osvojio poen, znaci veoma cesto jednim udarcem (ponekad mu je potrebno vise) predje iz ekstremne defanzive cak u poziciju blage ofanzive, ali onda jalovo napadne i tako vrati rivalu napadacku moc dok on sam u tom momentu zauzima nesto ofanzivniju poziciju na terenu i tako dovodi sebe u nepriliku, pogotovo ako je sa druge strane Wawa ili Fedex
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment



      • Last edited by proudNolee; 15-11-15, 17:27.
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Samo crne patike i sve bi bilo savrseno. Ovako sorc i majica svakako jedna od najlepsih Novakovih kombinacija ikada.

          Presurov je danas bio. Za sledecu sezonu jedino bih voleo da popravi napad. Ima vanzemaljsku sposobnost da jednim udarcem totalno anulira protivnikov napad kojim bi protiv vecine osvojio poen, znaci veoma cesto jednim udarcem (ponekad mu je potrebno vise) predje iz ekstremne defanzive cak u poziciju blage ofanzive, ali onda jalovo napadne i tako vrati rivalu napadacku moc dok on sam u tom momentu zauzima nesto ofanzivniju poziciju na terenu i tako dovodi sebe u nepriliku, pogotovo ako je sa druge strane Wawa ili Fedex
          slažem se,meč za 8,(od 10),dominantan,razoran,vidi se da mu je stalo da urniše Keija za US,osjeća opasnost od njega,mada ja mislim da je lažna uzbuna,nije Kei toliko dobar.Taj napad je pokazivao na W,slično Fedovom napadu u par navrata.Mislim da je razlog što često ne zna gdje udariti lopticu,pa pogriješi,zato što u glavi ima previše opcija,ta milisekunda mu pobjegne,ako me raumiješ(previše inteligencije škodi ponekad)

          Comment


          • 38. vezana u dvorani.. impresivno

            Last edited by cssr; 15-11-15, 19:37.

            Comment


            • DavidLaw
              @DavidLawTennis
              Tennis commentator - BBC 5 Live and BT Sport. Media Director - Aegon Championships, Champions Tennis. @TennisPodcast presenter. WBA fan.

              Last edited by miloolja; 16-11-15, 00:26.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment



              • Novak dobio 15 setova sa 6:1 ili 6:0 protiv Top 10
                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1063436
                sigpic

                Comment


                • Last edited by miloolja; 16-11-15, 22:47.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nebitan poraz, na kraju morao je jednom i doći, ali neverovatan pad i mlaka igra.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mora dosta bolje protiv Berdiha

                        Comment


                        • Prepio na večeri ;)

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nebitan poraz, na kraju morao je jednom i doći, ali neverovatan pad i mlaka igra.
                            Niti jedan poraz od Federera nije nebitan.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • To je nešto drugo.. mislila sam na ovom truniru poraz kao poraz.. a i mislim da je nama navijačima zapravo bitno, Novaku da jeste prvo ne bi ovako igrao...tako da...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne znam sta da kazem, ovo je mozda najgora Novakova partija ove godine. Da li je bila kalkulacija ili samo los dan? Ne secam se kako je bese igrao protiv Karlovica u Dohi, ali verujem da nije bilo ni priblizno ovome. Ovim porazom je definitivno izbegao Vavrinku u polufinalu, ali je i presekao ovaj rekord uzastopnih indoor pobeda i doviveo 6 portaz ove godine. Ne znam jednostavno sta da mislim
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X