Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Veseli igrao tako dobro od početka trećeg seta, već malo kasnije...recimo 4-og gema istog seta, kada je Novak dao prostor za takvu igru, koju je Čeh imao i u I.

    Uostalom moraš da odgledaš ceo meč.
    Last edited by miloolja; 13-04-16, 17:03.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Znaci takticko prolagodjavanje sljaci je krenulo nezeljenim putem. Ono sto videh od meca u dva poslednja gema je bilo lose , 2010 style.
      Steta poena,prilike da se uigra kroz turnir, nade pruzene zeljnim protivnicima, medijima ,svima koji ga imaju na ''nepozeljan" ,no izgleda da je i to moralo da se desi nakon duzeg vremena i igre koju je pruzao.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nije Veseli igrao tako dobro od početka trećeg seta, već malo kasnije...recimo 4-og gema istog seta, kada je Novak dao prostor za takvu igru, koju je Čeh imao i u I.

        Uostalom moraš da odgledaš ceo meč.
        A gde je NI napisao da je Veseli igrao dobro citav treci set?
        Koliko sam ja procitao on je samo opisao kako je Veseljak igrao? Sada cu jos jednom da procitam, mozda mi je promaklo nesto.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          A gde je NI napisao da je Veseli igrao dobro citav treci set?
          Koliko sam ja procitao on je samo opisao kako je Veseljak igrao? Sada cu jos jednom da procitam, mozda mi je promaklo nesto.
          Nisam napisao, ali nemoj da cjepidlacis. Olja je rekla svoje misljnje i hvala joj za to.

          Sustina je da je dobar dio Novakovih problema dolazio od nacina na koji igra Veseli.
          Last edited by NI; 13-04-16, 17:11.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A gde je NI napisao da je Veseli igrao dobro citav treci set?
            Koliko sam ja procitao on je samo opisao kako je Veseljak igrao? Sada cu jos jednom da procitam, mozda mi je promaklo nesto.
            Šta ti je?

            Ja sam tako shvatila, jer je samo tako opisao igru Veselog, a uostalom složio se sa tobom, to bi trebalo da ti bude dovoljno valjda.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Naravno. To je glavni problem sto ili nema skoro nikakvu protivigru ili jednostavno se muci da nadje pravu protivigru - mozda i nije u stanju, kada mu dodju protivnici takvog tipa - na sljaci. Za Veselog se ne brinem, njega ce razguziti u bilo kom sledecem medjusobnom duelu, ali ima nekih igraca kojih se treba pribojavati.

              Olja, nije mi nista, nego sam stekao utisak da se ne slazes sa necim sto NI uopste nije ni napisao ... to mi bilo malo cudno, nisam ocekivao od tebe tako nesto.
              Last edited by Sandugp; 13-04-16, 17:16.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Mene jedino nervira što nećemo imati zadovoljstvo da ga gledamo na delu jedno... nedelju dana? Kad počinje taj glupi Madrid?
                Ko će to dočekati, uvenuću...
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Naravno. To je glavni problem sto ili nema skoro nikakvu protivigru ili jednostavno se muci da nadje pravu protivigru - mozda i nije u stanju, kada mu dodju protivnici takvog tipa - na sljaci. Za Veselog se ne brinem, njega ce razguziti u bilo kom sledecem medjusobnom duelu, ali ima nekih igraca kojih se treba pribojavati.

                  Olja, nije mi nista, nego sam stekao utisak da se ne slazes sa necim sto NI uopste nije ni napisao ... to mi bilo malo cudno, nisam ocekivao od tebe tako nesto.
                  1.
                  Tvoji komentari su pokazli objektivnost i dobro zapazanje. Ali koliko jucer je Novak vazio za nepobjedivog, a danas je izgubi od nekog tamo Veselog. Lakse je reci tankao je. (Olja, ovo se ne odnosi na tebe.)

                  2.
                  Vec neko vrijeme je Novak naucio da dobija svakog ko je iza 30. mjesta sa pola snage. Od protivnika koji mu dolaze u prvom kolu, vecina su iza 30. mjesta.

                  I danas je igrao sa pola snage ali to nije bilo dovoljno. Nije bilo dovoljno jer je imao protivnika koji mu ne odgovara.

                  3.
                  Ako Novak bude igrao sa punom snagom, Veseli nema snasi.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    I danas je igrao sa pola snage ali to nije bilo dovoljno. Nije bilo dovoljno jer je imao protivnika koji mu ne odgovara.
                    Pa kako se to zove kad neko igra sa pola snage.

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Mene jedino nervira što nećemo imati zadovoljstvo da ga gledamo na delu jedno... nedelju dana? Kad počinje taj glupi Madrid?
                      Ko će to dočekati, uvenuću...
                      Jos crvena majica
                      Ne znam za vas ali vec duze vreme, od WTF meni on izgleda premrsav. Na restoranskim slikama iz MC (sto rece NI i mene je iznenadilo takvo angazovanje u datom trenutku karjere), noge su mu kao grancice.Ok sve znam kretanje, zglobovi... ali ipak deluje previse mrsav.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Pa kako se to zove kad neko igra sa pola snage.
                        Cuvanje energije.

                        Tankovanje to je namjerno gubljenje.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Cuvanje energije.
                          Tankovanje to je namjerno gubljenje.
                          Pa tankovanje i jeste cuvanje energije. On je igrao sa pola snage i to nije bilo dovoljno ocigledno ali i pored toga nije hteo da podigne nivo igre a mogao je da je hteo ali nije. Klasicno tankovanje.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Pa tankovanje i jeste cuvanje energije. On je igrao sa pola snage i to nije bilo dovoljno ocigledno ali i pored toga nije hteo da podigne nivo igre a mogao je da je hteo ali nije. Klasicno tankovanje.
                            Prvo, danas nije mogao da podigne nivo.Nije bio dovoljno pripremljen. Zato je igrao sa pola snage.

                            Drugo, tankovanje nije uvijek cuvanje energije. I tom slucaju igras sa pola snage iako moze da igras punom snagom.

                            Trece, ako sam u krivu i ako je danas tankovao, nije to ucinio da bi sacuvao energiju vec da bi izbjegao Monfisa.

                            Comment


                            • Nije mogao da podigne nivo, u tome i jeste caka. Zato ovo nije tank.

                              edit: NI brzi.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Spustanje tenzije pred RG

                                Sad 3 nedelje bez tenisa , a ako ne igra madrid onda 4 bice smor

                                Comment

                                Working...
                                X