Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fića View Post
    Verdasko jeste fizicki spreman i moze biti pretnja svim top teniserima, na svim podlogama (setimo se W '13 protiv Mareja), ali Nadal na Ao nije nikakav reper, narocito ova pomalo iduvana verzija. Nadal lezi svim dobrim udaracimana na srednjem betonu posto nema nikakvu vrstu oruzija za te uslove, osim da trci trci i trci do besvesti. A plus, kako kazu, osveta se servira hladna i verovatno je Nando jedva docekao da ga onako prebije posle one propustene prilike od pre 7 godina. Ovde protiv Djokovica on nema nikakav vredan motiv za tako nesto. Novak je Maestro za ovu podlogu i zna sve cake, kao Nadal na sjaci i Federer na travi. Motiv je kljuc svega, on tera tenisera kao sto je Verdasko da pruzi 110%. Ono u Dohi je bio brzi beton, uslovi su bili drugaciji, format isto, Novaku nije bilo stalo.
    Dimitrov ako nije mogao nista protiv amor & paz Novaka u Parizu ovde mu nece uzeti ni 10 gejma.
    Ja sam optimista, sta da vam kazem, izgleda da sam ustao na pravu nogu. Jos da mi Tuta posalje malo duvana pa mogu i ja da proknjizim vec sutra.
    Racionalno i razumno pises, ali malo opreza nije na odmet.

    Comment




    • A ovako to izgleda u Novakovom izvođenju

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Nema sluha ,nimalo
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Who makes you?

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #KidsDay #AusOpen

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Navodno potpisao ugovor sa Lacoste, objaviće pred RG.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jos malo o dostignucima nakon Katara:





                39. Outdoor/Hard titula

                Agasi i Federer ih imaju po 40





                osmi igrac koji u 12 vezanih sezona uzima titulu

                Connors 13, Lendl 14, Edberg 12, Becker 12, Roddick 12, Federer 15, Nadal 13+, Djokovic 12+

                naravno, drustvance bi trebalo da se smanjuje ako sledece ode na 13 itd





                180. top10 pobjeda

                Federer 198, Djokovic 180, Nadal 140, Sampras 124, Becker 121, Lendl 119, Agassi 109, Murray 100

                Nadala je pretekao na AO 2015. ostale velikane tokom 2014.

                a Federeru je svake god sve blizi:

                posle Dohe2015: 127-183 (-56)
                posle Dohe2016: 160-197 (-37)
                posle Dohe2017: 180-198 (-18)





                500. pobjeda na betonu (protiv Verdaska)





                500. vezana sedmica u top5 (od juna 2007)

                Comment


                • Srećno!!!

                  Comment


                  • Aha! Kažem ja juče...

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pih ... Ili Nike ili nista!!!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nisu dali lovu najboljem. Nece otpatke kao od Adidasa nakon prvog ugovora Endiju pre nekoliko godina.
                        Najveci omasaj Adidasa u istoriji kada je tenis u pitanju.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Aha! Kažem ja juče...

                          Mož' da bude al' ne mora da znači
                          Mada bilo bi lepo, ali ne isključujem Adidas.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Aha! Kažem ja juče...


                            Beše švajcarci su ih kupili ili je samo Head office premesten tamo?

                            Kako će ići sa Adidasom u tom slučaju?

                            Lacoste baš kao što smo neki priželjkivali..
                            Last edited by Maxx-a; 16-01-17, 12:55.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Nisu ih valjda Svajcarci kupili? Novak kolaborant.
                              sigpic

                              Comment


                              • E što mi milo i drago jer ne potpisa za nike patike
                                Uostalom krokodil je vazda krasio teniske veličine pa im ovo sa našim velikanom dođe kao povratak korenima.
                                Last edited by pecaros; 16-01-17, 13:18.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X