Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Rekla bih da nije to taj, ali pratićemo.
    Možete li vidjeti IP adresu?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Limuntos aka DL nam samo otvara oči. Zaslijepljeni smo i želimo da se Novak osjeća loše i on se osjeća loše upravo zbog nas. Ne znam kako da živim s tim saznanjem

      Comment


      • Jednostavno pitanje: Da li bi se ti, notorious, osecao dobro kada bi 70% svog vremena provodio, recimo, bacajuci koplje u dalj. Znaci, bacas koplje u dalj svaki dan, zanemarujes zivot, svoju porodicu, svoje dete, zanemarujes ono sto svaki normalan covek treba da ima, ali zauzvrat dobijas ograman aplauz publike i prelepe komentare ljudi sirom sveta, ljudi koje zapravo nisi nikad ni upoznao? Da li mislis da bi te to cinilo srecnim?

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Jednostavno pitanje: Da li bi se ti, notorious, osecao dobro kada bi 70% svog vremena provodio, recimo, bacajuci koplje u dalj. Znaci, bacas koplje u dalj svaki dan, zanemarujes zivot, svoju porodicu, svoje dete, zanemarujes ono sto svaki normalan covek treba da ima, ali zauzvrat dobijas ograman aplauz publike i prelepe komentare ljudi sirom sveta, ljudi koje zapravo nisi nikad ni upoznao? Da li mislis da bi te to cinilo srecnim?
          A sta da kazu ocevi koji moraju da rade po 10h dnevno da bi jedva skrpili kraj sa krajem i priustili svom detetu ni 5% onoga sto Djokovic moze svom?
          I oni ce morati da rade do 65. godine, a mozda i duze, a ovaj ce sa 35 da bude prebogati penzioner.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa on je takav život izabrao.
            A drugo, najviše nas pogađa, bar tako mislim većinu nas zdravorazumskih, pa da ponovim po ko zna koji put, što je na vrhuncu snage, moći i nepobedivosti odjednom krenuo u veliki pad. NIšta nije ukazivalo na tako nešto, niti je to išlo postepeno, da smo se pripremili bar

            I mislim da dobija mnogo više od aplauza, tapšanja i prelepih komentara.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nije u radu da decko bude crven. Nije.

              Ala sam ka zakovao sine moj. Jednom pozitivom na "beyond repute"
              Last edited by Sandugp; 27-04-17, 11:34.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • @bojanaBG, Novak ne mora to da radi. Poistovecujes u duhovnom pogledu Novaka i coveka koji se bori da zaradi za decu. Ja mislim da se i osecaju slicno.

                @miloolja, ja mislim da je za taj pad zaslusan Pepe Imas, jer jednom kada osetis da smo svi isti i da nije bitno ko je bolji, kada izgubis ego i oslobodis se uma, tada vise nikad neces ici kroz zivot sa onim zarom kakav je Novak imao. Da bi bio najbolji, tvoj ego mora da puca, jer ti on daje snagu da treniras najvise i da ostavljas dusu na terenu. A kada shvatis da smo svi isti i da su upravo ego i um razlog zbog kojeg se ne osecas mirno, tada prestaje, normalno, tolika zelja da radimo ono sto nas cini nesrecnim. Ne kazem da treba da batali tenis, ali se nece vratiti u starom ritmu i zaboraviti na sve ovo sto mu je Imas objasnio. Doduse, to je samo moje misljenje o kojem mozemo da raspravljamo, zbog toga je ruzno ostavljati sarkasticne komentare na moj racun, jer ja nikog ne zelim da uvredim.

                Comment


                • Sram da vas bude što Novaku želite zlo. Vi zli ljudi. Da sam na mjestu Novaka ja bih vas tužio sudu za ljudska prava u Strazburu.

                  To onda znači da i ja želim zlo Damiru?
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • Kako limune osvojio toliko željeni RG i 4ti u nizu GS i shvatio da je isti kao i mi obični smrtnici? Kako to? Mislim kako baš tada, baš u tom momentu?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa ljudi da li je moguće da ćete ozbiljno sa raspravljate sa ovom personom? Stvarno smo pukli, mislim šta reći...?
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Mozak na on dame i gospodo jer jedino tako mozete sponati koliko zlo cini ta vasa megalomanska zelja ka prvim mestom i novim titulama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta sve neću pročitati.

                          Mi mu želimo zlo jer želimo da osvaja trofeje , a on jadan to ne želi ?!
                          Novak je sam izabrao svoju profesiju i svoj put.
                          Uvek postoji rešenje.
                          Povuče se i to je to.
                          Ne, on nastavlja da igra.
                          Meni je to signal da i on želi titule, No1 i td...
                          Ma šta neki trolovali ovuda...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ajte i vi malo smanjite tu aroganciju i iščuđavanja. Svi smo mi neke persone i imamo svoja mišljenja. Ne morate komentarisati ako vam se ne dopada, niti čitati. Ignor je majka.

                            Novače (nisam odavno)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sve zaboravim ovo da postavim, korice knjige Džejmsa Blejka koja izlazi u junu



                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ajte i vi malo smanjite tu aroganciju i iščuđavanja. Svi smo mi neke persone i imamo svoja mišljenja. Ne morate komentarisati ako vam se ne dopada, niti čitati. Ignor je majka.

                                Novače (nisam odavno)


                                Pa znaš kako, svako ima prava da lupeta, a onda valjda mogu i ja (arogancija? Nikakva, iščudjavanje? To da...Sasvim je jasno (bar meni) da lik troluje, ipak ako neko želi ozbiljno da diskutuje sa njim, šta mu ja mogu... who cares)
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X