Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Kako su nervi napregnuti.

    Pa nije smak svijeta. Radje postavimo anketu ko ce biti novi trener. Evo ja dajem predloge:

    A) Obradovic
    B) Armenulic
    C) Vladan
    D) Beker
    E) Sampras
    F) Agasi
    G) Edberg
    H) Navratilova
    I) Moresmo
    J) Koncita
    K) Norman
    L) Gilbert
    M) Anakon

    Prva grupa su domaci strucnjaci, druga teniske legende, treca zene i cetvrta provjereni strucnjaci.

    Moj prvi izvor je Noraman ako ga Vavrinka pusti. U protivnom je moj prvi izbor Anakon a drugi Gilbert.
    Dobro, šališ se i ti, mada nije na odmet u ovom momentu u određenoj dozi...
    Rekla sam da će biti anketa, samo sam msilila da ćete biti inovativni i smisliti/predložiti neku nagradu, poklon za one koji pogode...
    Žao mi je Pančev, ne možemo da te upoznamo sa Novakom, ni tebe ni ostale koji osvoje premiju.
    Last edited by miloolja; 05-05-17, 17:10.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      PS
      Olja, da li isto tako nema Jelene, Srdjana, Dijane...
      Bili su u MC. Jest da su bili ono što bi rekli kod kuće, ali Novaka naglašava da će porodica putovati sada sa njim
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        A gde ti je najrealnija opcija NI?
        Tanije "niko"
        Ako dovede Anakona onda je kralj.
        Bravo, ljudi i dalje ne kapiraju da nece biti trenera...

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Kako su nervi napregnuti.

          Pa nije smak svijeta. Radje postavimo anketu ko ce biti novi trener. Evo ja dajem predloge:

          A) Obradovic
          B) Armenulic
          C) Vladan
          D) Beker
          E) Sampras
          F) Agasi
          G) Edberg
          H) Navratilova
          I) Moresmo
          J) Koncita
          K) Norman
          L) Gilbert
          M) Anakon

          Prva grupa su domaci strucnjaci, druga teniske legende, treca zene i cetvrta provjereni strucnjaci.

          Moj prvi izvor je Noraman ako ga Vavrinka pusti. U protivnom je moj prvi izbor Anakon a drugi Gilbert.

          PS
          Olja, da li isto tako nema Jelene, Srdjana, Dijane...
          A di ti je Dzon Mek
          sigpic

          Comment


          • Dakle Novak je sve raz..bucao.
            Očekivano posle MC -a .
            Posebno za Griča koga mislim smatra najodgovornijim, i čini mi se da se onaj komentar "lagani trening " odnosio upravo na njega.
            Jer skoro svi primetiste / primetismo da se Novak mučio fizički protiv Gofana.
            Čini mi se da on ne želi da prizna da je problem u njemu već misli da ovim potezom postiže nešto.
            Ja se ne bih složila sa njim.
            Sem ukoliko se i dalje dvoumi da li da uopšte da potpisuje novi sponzorski ugovor.
            A možda je deo dila sa krokodilom da mu oni obezbede tim
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Olja,

              Da, malo se salim. Koncita i Vladan nisu vjerovatni treneri. Medjutim, u jednome se 100% slazemo. Nikada necemo pljuvati po Novaku, nikada necemo udarati covjeka koji je na podu.

              ---------

              Marija,


              Ne klones duhom.

              -------------

              pecaros,

              Meku je mjesto u anketi iako bi to bio pogresan izbor.

              ---------

              Sandu,

              Najeralnije mi je da se Novak pogadja ili sa Agasijem ili sa Samprasom. To bi medijski bio uspjeh.

              Ako je problem u glavi, Norman je sredio dvije galave. Vavrinkinu i Sederlingovu. Dakle tu bi Norman bio najbolji. Norman je i odlican takticar.

              Ja najvise cijenim Anakona i on bi izvukao takticki maksimum iz Novaka.

              Medjutim, Gilbert je radio sa Agasijem koji je najslicniji Novku igrom. Da li bi se tu moglo nesto nauciti?
              Last edited by NI; 05-05-17, 21:16.

              Comment


              • Comment


                • Novosti najavljuju Agasija.
                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...Noletovom-timu

                  Comment


                  • Salu na stranu ovaj potez je sasvim u redu. Nisu imali vise sta jedno drugom da daju, boze moj, preko 10 godina saradnje jednostavno veza je oslabila i to se jasno videlo u zadnjih nekoliko meseci. Kao kipovi su sedeli u onom boksu, bezlicni i apaticni, sto je shvatljivo. Svako od njih ima familiju i zeli neku promenu, zeli da se prepusti nekim drugim aktivnostima, planovima, ciljevima.. CV im je zavidan, nacice lako posao i bice upamceni svakako kao najbolji strucni stab u istoriji tenisa.
                    Nole mora naci coveka koji ce ga stimulisati, preneti mu strast, novu energiju i snagu. Postoje strucnjaci koji nikada nece pristati na saradnju sa drugim trenerima. Da li bi jedan Agasi pristao da radi sa Vajdom, kako bi se snasao Gephard sa jednim Samprasom? Sve to ima svoje. Kao sto se niko ne usudjuje da prekine vezu sa lepsom polovinom do ne nadje nesto bolje tako i Novak (bar se nadam) vec odavno mota te neke filmove u glavi. Gde znam..

                    U svakom slucaju nestrpljivo ocekujem ovaj reality dge ce mozda neke stvari isplivati na povrsinu i postati jasnije.
                    Ako neko prati ove Hiltonke i Kardasijanke jedan ovakav zaplet nije nezamisliv: Stefan odrasta i sve manje lici na Novaka, on postaje sumljicav i nastaju svakodnevne svadje sa Jecom(W). Puna kriza (OI), Stafan umesto na srpskom pocinje da se obraca na nemackom, tu nastaje kursus (Pariz), radi se dnk test koji otkriva da je u stvari Boris otac(Wtf), nemac dobija otkaz. Mora se praviti drugo dete. Sezona krece na bolje ali na Ao Novak saznaje da se Marijan oseca kao zensko zarobljeno u muskom telu i zeli da promeni pol, nastaje konflikt, to Novak ne moze da dopusti i salje slovaka na lecenje(IW). Terapija ne uradja plodom a tenzije su sve vece. Marijan koji je na putu da postane Marijana ne moze da trpi vise taj Novakov gnev i odbija da nastavi saradnju...
                    E to se zove realiti sou!
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Ako dođe Agassi računamo da je čačanin pogodio 70%, ipak je on bio glavni Samprasov rival.

                      Comment


                      • Dobra odluka, podrzavam.
                        Naslućivao sam ovako nesto, mada me je iznenadila čistka ovolikog obima.
                        Bila je potrebna promena, bas onako radikalan restart.
                        Ja sam da se vrati Beker ili da dođe neko ko je u svakom smislu autoritet.

                        Comment


                        • Ako dovede Anakona ima da se posprda



                          off: ovo ja zalutao na Saletovu temu?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Kao što vidite DVA PUTA glasate. Ukoliko vam se želja i pod vašom pretpostavkom relana mogućnost ko će biti Novakov budući trener preklapaju, naravno glasate JEDNOM, a sve lepo obrazložite u postu. Hvala.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Neko manje poznat, Pepe Imaz
                              sigpic

                              Comment


                              • Zašto kod Anakona stoji 1 glas, a ima ih 2?
                                Očigledno samo istovremeno glasali shminka i ja...

                                Namestila sam
                                Last edited by miloolja; 06-05-17, 00:41.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X