Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne dopada se ni meni ono sto je pokazao i kako je pokazao , niti naravno ima garancija da ce uspeti da uzme USO sa ovim pristupom ali kada se prethodni godine pogledaju na ova dva mastersa se cini se nepotrebno trosio narocito u Cincyu u kom je i povredjen ni kriv ni duzan dolazio dva puta do F i onda dovoljno da ga tezak mec u SF ili nesto ranije spreci da da sebi mogucnost da bolje odigra i uzme titulu.Svoja najgora F odigrao je cini se na USO 12 i 13, nadam se da je vreme da se to prekine.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Dinge donge, prso sam od Conge!!!
      Dong
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Sad rode da si baš za glumačku akademiju nis, ali da si me za ono juče prevario, jesi.
        Ajd sad na poso, valja ti se za bitno spremati.
        sigpic

        Comment


        • Sprema se on za Sinsi i zna dobro sta radi

          Comment


          • Nole je stvarno los glumac ima ih na turu mnogo talentovanijih
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Ajde malo pazi na recnik, svaki teniser ima ime
              Last edited by bojanaBG; 07-08-14, 20:20. Reason: ...

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Lepo ti pise ko ti je editovao post, a takav recnik ja necu da tolerisem
                  Last edited by bojanaBG; 07-08-14, 20:42. Reason: ....

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Sad rode da si baš za glumačku akademiju nis, ali da si me za ono juče prevario, jesi.
                    Ajd sad na poso, valja ti se za bitno spremati.
                    Nije jucer glumio. Ono je bilo iskreno. Pokazao je da moze da dobije izjednacen set protiv jakog protivnika. Danas je smatrao da nista ne dobija sa jos jednim slicnim naporom.

                    Comment


                    • Juce apsolutno nije glumio , to je cak bilo mislim do toga da nece ispasti u prvom kolu protiv solidnog igraca.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Nije jucer glumio. Ono je bilo iskreno. Pokazao je da moze da dobije izjednacen set protiv jakog protivnika. Danas je smatrao da nista ne dobija sa jos jednim slicnim naporom.
                        Prevari me da mu je stalo za turnir, dok sam naravno saglasan da protiv cirkuso-foliranta glume ne bi.
                        Kada se valjano promisli veliki upit bi stajao nad Novakovom inteligencijom ukoliko bi već od Toronta krenuo punom parom. Zato polako, biće dana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedan od najbezbolnijih poraza ikad. Da sam morao da biram kada ce da izgubi ovaj mec bih izabrao, em je osvajao ovaj turnir vise puta, em nece popiti poraz od Mareja i tako mu nabiti samopouzdanje koje mu je prekopotrebno, a izgubio je od Conge kojeg je dovoljno maltretirao tako da mu se ovaj mec u narednim duelima sa njim ne moze obiti o glavu, pritom se nije zamorio a osetio je hard court u 2 meca. Sad nek lepo napadne Sinsi sto se mene tice punom snagom jer umoran ne moze biti nikako posle 10 odigranih turnira pred US open
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            @NI Moguće da si u pravu za odluku o tankanju, a sto se tiče trećeg točka to je vazilo do 2010., od 2011. je on punopravni clan trojca, cak po meni sa 6 Mejdžora od 15 odigranih (40%) i lider, a Mara je unapređena u četvrti točak, ali da ne spamujem to je priča za drugu temu.
                            Ovdje je primjerenije da pisemo o tome.

                            Vidi. Od 2011. on je igrac broj jedan, statisticki govoreci. Nadal je broj dva, a potom mala praznina pa Mari i Federer.

                            Radi se o medijskoj prezentaciji. Tu je Federer broj jedan, pa Nadal jasno iza, pa velika praznina, pa Novak. Mislim da su napravili prosle godine anketu u Majamiju koja su tri najpoznatija igraca. Federer, Nadal, Ferer. Majami je jako naseljen latino-amerikancima koji smatraju Spaniju majkom domovinom, ali ipak...

                            To nije lako promijeniti i moze se promijeniti samo sistematskom i svrsihodnom kampanjom. Ona treba da traje najmanje godinu dana i prethodna zvijezda treba da nestane iz medija. Ponavljam, ima znaka da je ta kampanja pocela. Novak naravno treba da je pomogne rezultatima.
                            Last edited by NI; 07-08-14, 22:35.

                            Comment


                            • @NI pitala bih te na sta si mislio kada si rekao da se u poslednja tri meseca nesto promenilo glede Novaka i medijskog kao i organizatorskog odnosa prema njemu? Pa videli smo W dodelu pehara, mec sa Cilicem, ovo sada u 24h u dnevnom terminu igra 3meca to su pozitivne promene? Koliko je puta sam Novak napomenuo da najbolje igra u vecernjim?
                              Inace mislim da je za promenu tog kursa poprilicno kasno i on ima vec 27 godina i 7 majora da update-ujemo Goku-a.Nakon odlaska sadasnjih mediskih zvezda promovisce se nostalgija, prazan prostor ce popuniti Dimitrovi, Kyrgiosi primera radi...
                              Last edited by Maxx-a; 07-08-14, 22:51.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • ... a.Novak ce im uzimati titule, Novac i smejati im se u face ;) meni je tako sladje.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X