Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Bitno rode da se vidi da ti je stalo, sve drugo samo po sebi će doći.
    Ajde rode!
    Bas me je iznenadila reakcija na kraju. Jako mu je stalo.

    Comment


    • Odlicno je Monfils opisao mec:

      "He started returning everything again." Monfils in l'Équipe on his loss to Djokovic in Toronto. " My legs are good. The worst thing is to lose so early to him. Of course I have regrets. I'd like to have been 4-1 up in the 3rd set ( he had two chances at it). I'd like to have made two passing shots that got away from me. Maybe I was trying to hit too hard at the end instead of chipping. I changed tactics in the set 2, I was playing too repetitively. I wanted to break his rhythm with bombs with no angles. And when he forgot himself a bit, I hit a good one. But it's Novak ... At 4-4 in the 3rd set, he started returning everything again. The most symbolic was at the beginning of the tie-break: I hit a 223 km/h scorcher on the T, and he returned it at my feet ..."
      ...
      I evo ga i Noletov interview

      Last edited by Zzz; 07-08-14, 09:54.

      Comment


      • Obojica su realni u svojim intervjuima.

        Da je Novak odgrao prvi TB kao sto je odigrao drugi, mec bi smtrali rutinskim. Ovako je bilo teze za navijacke zivce ali bolje za ulazak u formu i sticanje takmicarske kondicije.

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Bitno da je pobedio, ko zna zašto je dobro što ej pobeda došla posle tri seta. Kada se ovako izdere kao na slikama što ej stavila Sonja onda se zna da m uje stalo ida će dati sve od sebe da osvoji ovaj turnir. Idemo polako korak po korak, mada cilj neka bude titula u Cincyju.
          Jos bitniji cilj USO

          Srecno Nole veceras
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Posle ovog poraza, ocigledno je da Nole ide najozbiljnije na Sinsi i USO, po titule
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • U zadnjih 8 meceva protiv Tsonge Nole nije izgubio ni set... a danas bas rutinski poraz

              Dobro sto je ocajno odigrao ali onaj ravnodusan stav
              Valjda ce se povratiti motivacija u Cincyju.

              Comment


              • Nemoj se sekirati, sve ce to biti u redu...motivacija i ostalo, zivi bili pa videli
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Nadam se da je ovo danas samo u svrhu većeg i važnijeg cilja, i ako mislim da nema bolje pripreme od nekoliko odigranih mečeva (dobrih mečeva) ali ajde

                  Samo me nervira što je izašao na teren bez volje i želje da se barem malo potrudi, ne volim kad se ponaša tako
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Los je glumac Novak
                    Ja i dalje milsim da ni u Cincynatiu nece zapinjati ukoliko bude zreb slican ovom ,USO vidim kao njegov ultimativni cilj nakon Wimbledona a onda malo sta do kraja godine.Jasno je bar meni da Rafa taktciki koristi izgvor povrede da se spremi da kida servu a i sve ostalo na USO, i ovo cak smatram delom odgovora Novaka iako dosta lose izvedeno i potpomognuuto losom formom.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ne volim ni ja kad se tako ponasa, ali pretpostavljam da je umor od juce presudio, plus Noletove zute minute, neigranja, ali mislim da je to sve zarad veceg cilja, tako je bilo ocigledno da hoce da izgubi mec,ne zelim da potcenim Congu, ali to je istina.
                      Nadam se i verujem da je tako
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ma kakav umor, vjerovatno jeste bio prisutan ali to nikako nije razlog, ovo je bilo čisto tankovanje koje uopšte nije dobro odrađeno, ali kao što Maxx-a reče Novak nikakav glumac
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Kakav umor ???
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Last edited by proudNolee; 07-08-14, 20:02.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Ma kakav umor, vjerovatno jeste bio prisutan ali to nikako nije razlog, ovo je bilo čisto tankovanje koje uopšte nije dobro odrađeno, ali kao što Maxx-a reče Novak nikakav glumac
                              Dovoljan je i taj mali umor
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Dinge donge, prso sam od Conge!!!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X