Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis obojica
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by gokara
      Ima i toga, navijao sam za Atletiko, po zakonu verovatnoće sada Novak ima više šanse. Bio bi baš maler da oboje ne osvoje.
      Dobro, nisam znao u cemu je stos. Ali je ocigledno bilo da je sinocnji mec imao neki uticaj?

      Pitanje za tebe. Je li iko onog golmana Atletika ucio kako se brane penali? Igraci Brselone su ih izvodili fenomenalno, ali ni on nije mnogo smetao.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Mislis obojica
        Atletiko i Novak.

        Oboje ili obojica? Biće da ni ti ni ja nismo u pravu.

        Mislim da je ispravno: oba.
        Last edited by goku; 29-05-16, 11:44.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Dobro, nisam znao u cemu je stos. Ali je ocigledno bilo da je sinocnji mec imao neki uticaj?

          Pitanje za tebe. Je li iko onog golmana Atletika ucio kako se brane penali? Igraci Brselone su ih izvodili fenomenalno, ali ni on nije mnogo smetao.
          E da su igraci Barselone bili u pitanju, gokara bi sad bio najsrecniji forumas, ovako Real i Zidan doktor fudbala, losa kombinacija
          sigpic

          Comment


          • Ne zaboravi da ides na ladjenje tri mjeseca kad najveci osvoji titulu u Junajtedu u roku od dvije godine

            Dolazi Dzejms mozda, tvoj ljubimo
            sigpic

            Comment


            • Vladane,

              Mene fudbal ugalvno ne zanima. Ali uvijek navijam protiv Barselone, pa onda protiv Celzija, osim ako igra protiv Barselone i konacno protiv Reala osim ako igra protiv nekog od dva prethodna tima.

              Ali da ne mislis da samo naija protiv. Aresnal, Liverpul, Ajaks tim redom.

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Atletiko i Novak.

                Oboje ili obojica? Biće da ni ti ni ja nismo u pravu.

                Mislim da je ispravno: oba.
                Taj Atletiko (on) i taj Novak (on)... znači nikako ne može njih dvoje-oboje, već njih dvojica-obojica... nema ovde žena, tj. ženskog roda
                Možda je konstrukcija nezgodna, jer zvuči rogobatno, jednočlana imenica (Atletiko), ali i kada govorimo o timu uvek pišemo u jednini... on je pobedio-izgubio ili ona (Zvezda, na primer).
                Da je višečlana brojna imenica u smislu igrača, koju opet čine muškarci... znači oni... oni i on (Novak) opet muški rod, pa je moglo da se napiše ... bio biH(porgutao si ga) baš maler da su izgubili i oni i on (ili svi)... možda srećniji izraz. U svakom slučaju oboje je nepravilno dibiduz(s)

                Oba ili obojica ..muški rod u jednini, što je ovde slučaj (ako posmatramo iz ugla Atletika, a ne igrača) ili oba za srednji rod, što nije slučaj.

                I da li si normalan, šta si raširio te gaće Skidaj ih!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Taj Atletiko (on) i taj Novak (on)... znači nikako ne može njih dvoje-oboje, već njih dvojica-obojica... nema ovde žena, tj. ženskog roda
                  Možda je konstrukcija nezgodna, jer zvuči rogobatno, jednočlana imenica (Atletiko), ali i kada govorimo o timu uvek pišemo u jednini... on je pobedio-izgubio ili ona (Zvezda, na primer).
                  Da je višečlana brojna imenica u smislu igrača, koju opet čine muškarci... znači oni... oni i on (Novak) opet muški rod, pa je moglo da se napiše ... bio biH(porgutao si ga) baš maler da su izgubili i oni i on (ili svi)... možda srećniji izraz. U svakom slučaju oboje je nepravilno dibiduz(s)

                  Oba ili obojica ..muški rod u jednini, što je ovde slučaj (ako posmatramo iz ugla Atletika, a ne igrača) ili oba za srednji rod, što nije slučaj.

                  I da li si normalan, šta si raširio te gaće Skidaj ih!
                  Petica iz gramatike, ali nije na Gokari da skine te gace nego na Vavrinki.

                  Comment


                  • Bogami Stanislas figurativno, što je mnogo teže, naravno, ali mogao bi Gojko fizički... mislim sa avatara, bude one mnogo loša sećanja i emocije.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja zabole me glava od te gramatike, jesi li ti sanjala da budeš učiteljica ili nastavnica možda

                      Comment


                      • Jos jedna za solo drugo mesto

                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Olja zabole me glava od te gramatike, jesi li ti sanjala da budeš učiteljica ili nastavnica možda
                          Svakog ko ne zna ili brlja... boli glava od nje.
                          Ne, nisam. Pre lektor... iako i ja učim i dalje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Koliko čoveka može glava da zaboli koji drži ove konferencije (mislim na profi tenisere-sportiste uopšte)..
                              Pitaju ga za Rafinu povredu-odgovori, pitaju ga za Zika virus-odgovori... pa opet pitaju za Rafinu povredu, pa opet za Zika virus
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Bogami Stanislas figurativno, što je mnogo teže, naravno, ali mogao bi Gojko fizički... mislim sa avatara, bude one mnogo loša sećanja i emocije.
                                Ne skidam avatar dok Stan ne izgubi. Držao sam Toresa pred finale nije se proslavio, neka Stan krene njegovim stopama. Samo on stoji između Novaka i trofeja.

                                Spoiler
                                Javlja mi se Gaske u finalu.

                                Comment

                                Working...
                                X