Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto/Montreal 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sonja View Post
    Ma vazno je da ti imas razlog da se pojavis tu i nasmejes me lepo

    ...
    Carla!!!
    A opet kisa u Montrealu
    tu sam ja redovno, citam i vrebam

    jedino sam preskocio citanje foruma u periodu svadbe, nisam toliko napredovao jos uvek

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      @Bojana za biznis je njima Raonic vazan kao lanjski sneg.
      Sto se Novaka tice celu karijeru ce biti tretiran kao nezeljeni treci tocak dok dvojac Federer/Nadal igra tenis.
      Varas se Maxx-a.

      Raonic je Kanadjima, kanadskom teniskom sevezu, strasno bitan. On donosi novac, medije itd.

      Novak ce biti treci tocak dok su i Federer i Nadal tu. Ali ipak to vrijeme ne moze jos dugo da traje.

      Comment


      • Normalno da je bitan, Nestor jutros priča o najboljem teniskom periodu za Kanadu ikad...

        Lošmi, Pospisil, Bouchard, pa i Nestor...djeca okolo idu da treniraju tenis, priča se o tenisu...

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ona 2 seta u dublu ne mozes bas da racunas, nije proveo ni sat vremena na terenu u tom mecu...
          Nisu to samo 2 seta, odigrao je tezak mec pre toga, skoro 3 sata posle pauze od mesec dana, zbog tog dubla je proces oporavka za danasnji mec poceo nekoliko sati kasnije, a dodaj tu jos uvek i mentalnu nepripremljenost za borbu na turniru koji ruku na srce je najmanje bitan od ova tri i sve je jasno, jedino je poraz tezi od ocekivanog.
          Cestitike Fedu na trofeju.
          Last edited by goku; 07-08-14, 21:41.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak ce biti treci tocak dok su i Federer i Nadal tu. Ali ipak to vrijeme ne moze jos dugo da traje.
            Pa ne može još dugo da traje ni Novakovo vrijeme

            Sve i kad ostane sam bez njih dvojice šta mu vrijedi to kada je najbolje dane karijere proveo kao "treći točak" (kako to smiješno zvuči )
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Pa ne može još dugo da traje ni Novakovo vrijeme

              Sve i kad ostane sam bez njih dvojice šta mu vrijedi to kada je najbolje dane karijere proveo kao "treći točak" (kako to smiješno zvuči )
              Pa trebalo bi da traje duze od dvojca Federer-Nadal.

              Originally posted by goku View Post
              Nisu to samo 2 seta, odigrao je tezak mec pre toga, skoro 3 sata posle pauze od mesec dana, zbog tog dubla je proces oporavka za danasnji mec poceo nekoliko sati kasnije, a dodaj tu jos uvek i mentalnu nepripremljenost za borbu na turniru koji ruku na srce je najmanje bitan od ova tri i sve je jasno, jedino je poraz tezi od ocekivanog.
              Cestitike Fedu na trofeju.
              Ja mislim da je odluka o tankanju donesena prije jucerasnjeg dubla. Pazi, Novak i Vavrinka su osvojili 17% poena na protivniski servis. Ipak premalo.

              Finale bi trebalo biti Mari-Federer. Ne bih se usudio da prognoziram ko ce da pobijedi.
              Last edited by NI; 07-08-14, 21:57.

              Comment


              • Sa jucerasnjom igrom Marej lagano. Srednji beton, natrcace ga.
                sigpic

                Comment


                • Citam @NI malo i van ovog foruma i, pretpostavljam kao i svi ovde, a svoje zakljucke donosim imajuci ih u vidu razne izvore, nebitno, za sada se oni nece promeniti u bliskoj buducnosti,jer ne vidim kontraargumente.Govorila sam o konekstu prime timea i velikog biznisa .Bez ikakve teorije zavere, zna se sta svet pokrece.. a Raoniceve mogucnosti su tu ogranicene - za sada,iako se kanadjani svojski trude da ga brendiraju.

                  Novakov slucaj sam konstatovla usputno , navijaci/nenavijaci verovatno vide to isto, nije to nista ni novo ni nepoznato, veliki je medijski posao odradjen na pocetku njegove karijere i ne vidim nacina kako ce se to promeniti.Samim tim jos je vrednije to sto je svojim igrackim kvalitetima postao ovo sto jeste danas u svetu tenisa.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • iskopao Ferer pobedu, kakav rudar
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ferer bi trebao biti stvarno sretan sa ovom pobjedom danas, mislim da mi je ovo bio fin poklon... Popustio Dodig kada je trebalo.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Maxx-a,

                        Raonic je jako bitan za Kanadu. Bas jako. On vjerovano ne moze proci u Americi kao velika zvijezda. Nije Amerikanac, da jesete prosao bi, a nije ni Nadal ili Federer

                        Ja primjecujem promjenu prema Novaku u zadnjih 3 mjeseca. Jos treba puno posla napraviti ali cekaj da vidimo sto ce se desiti u Sinsinatiju i na USO. Mozda budes iznenadjena.

                        Comment


                        • Pobijedi Ferer ni kriv ni dužan
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • @NI Moguće da si u pravu za odluku o tankanju, a sto se tiče trećeg točka to je vazilo do 2010., od 2011. je on punopravni clan trojca, cak po meni sa 6 Mejdžora od 15 odigranih (40%) i lider, a Mara je unapređena u četvrti točak, ali da ne spamujem to je priča za drugu temu.
                            Last edited by goku; 07-08-14, 22:17.

                            Comment


                            • Vamos Daveed!!!
                              Samo mora popraviti ponasanje na terenu

                              NI slozicemo se da nam se misljenja razlikuju u datom slucaju da ne oterecujemo temu vise. O Novaku imamo temu, napisacu jednom kada bude off sezona kako vidim taj aspekt njegove karijere.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Kad već NI spomenu termin igranja, jako me iznenadilo što igra u dnevnom terminu a juče je igrao dva meča i najviše vremena proveo na terenu, a recimo Fed i Čilić su odmarali juče
                                E zbog ovoga bezobrazluka Nole ode dalje, usput i Stan pa nek se puse sad samo sa Fedom. Rezervacije karata otkazane , poluprazne tribine.

                                Originally posted by proudNolee View Post
                                O kuku Bojana kako ti odmah sve pogrešno shvatiš, nisam rekla da Fed ima neke povlastice time što igra u večernjem terminu (za koji ti smatraš da je loš) već da su Novaka mogli staviti tada zato što je juče igrao dva meča.... a drugo, gdje piše da je Novak bio bezvoljan zbog organizatora
                                Ne pipaj u Rodzera k'o u Jevandjelje.


                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X