Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto/Montreal 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje i taj niz nego prekidanje Andy-evog ovogodisnjeg
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ako je baš moralo da se izgubi, nije baš trebalo ovako .. Ništa, idemo na Cincy

      Comment


      • Pogodi i David teren
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Kuku zar smo sad osuđeni na Davida
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Da li je bilo tankovanja? Vrlo verovatno, ali ako ga je i bilo izvedeno je dosta lose. Tu se slazemo. Conga nista posebno nije odigrao jer nije ni imao potrebe za to. Novak je to uradio za njega. Los servis, los reteren, los BH... ma sve je bilo lose.
            Malo mi je cudno da dva puta zaredom dobija maltene prepodnevi termin iako je No.1. Mozda je ovo i neka vrste osvete organizatorima. Zao mi je samo Novakovih navijaca iz Toronta posto tamo zivi veliki broj Srba. Ostavio je bled, da ne kazem sramotan utisak. Mislim da ce proci slicno i u Sinsinatiju gde je podloga jos brza a temperatura i vlaznost veca.
            Tek na US Openu mozemo ocekivati nesto bolje izdanje Novaka ako jos uvek ima motiva za tenis.
            Ja mislim da je odluka da se tankuje donesena poslije meca sa Monfisom. Mislim da su dva nova razloga koja su se pojavila jucer uticala. Prvo, tezak mec sa Monfisom. Drugo, odlicna forma Marija. Naravno postojali su i razlozi u pozadini. Losa pripremljenost zbog svadbe. Tezak i vazan turnir u Sinsinatiju naredne nedjelje. Odustajanje Nadala tako da bodovi nisu bili jako bitni. Izuzetno tezak zrijeb.

            On danas nije uopste pokusavao. To nije bio ni trening. Cak i u zadnjem gemu, kad je Conga na svaki nacin 'pokusavao' da izgubi servis, Novak nije htio da napravi nikavi ozbiljni napor. Mogao je on to tankovati i 6:4, 7:6, ali vjerovatno ima neki spor sa oragizatorima.

            Da li misli da je zrijeb tako namjesten da se da Raonicu najbolja sansa ili mu nisu dali da igra na vecer ili... nemam pojma, ali i ja sam imao utisak da salje poruku organizatorima: "Necete me vidjeti da se ja derem za vas a vi meni kao broju jedan ne zelite da napravite nikavu protiv uslugu." Bilo je nesto demonstrativno u nacinu kako je izgubio.

            Inace ja mislim da nije u top formi ali ne mislim da je u kriminalnoj formi.

            Comment


            • Ne mogu vjerovat na sta lici Davidova igra ajme..

              Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

              Comment


              • Kako ce da me ubije Ferer
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kad već NI spomenu termin igranja, jako me iznenadilo što igra u dnevnom terminu a juče je igrao dva meča i najviše vremena proveo na terenu, a recimo Fed i Čilić su odmarali juče
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Kako ce da poispadate u suicideu,preziveli ste Jazirija ali Dodiga ne mozete
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Zasto te to cudi pa mora Federer dobiti prime termin ,on im ipak najvise donosi novaca. Nije ovo ni prvi ni poslednji put sto se Novaka tice.. i njegovog rasporeda
                      Valjda ce se ovaj David trgnuti u nastavku.
                      Last edited by Maxx-a; 07-08-14, 20:41.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Kad već NI spomenu termin igranja, jako me iznenadilo što igra u dnevnom terminu a juče je igrao dva meča i najviše vremena proveo na terenu, a recimo Fed i Čilić su odmarali juče
                        Pa i mene je iznenadilo sto je Fed dobio ocajan termin, zadnji mec dana i time su mu malo unistili ritam, ali sigurno ne ocekujem da zbog toga izadje bezvoljan i u inat organizatorima izgubi

                        @Maxx-a
                        zestoko gresis, Raonic je dobio najbolji termin, cak je i Marej dobio bolji termin od Feda...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Dodig osvaja prvi set, šta je sa ovom Sharapovom, sve neko mučenje
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa i mene je iznenadilo sto je Fed dobio ocajan termin, zadnji mec dana i time su mu malo unistili ritam, ali sigurno ne ocekujem da zbog toga izadje bezvoljan i u inat organizatorima izgubi
                            O kuku Bojana kako ti odmah sve pogrešno shvatiš, nisam rekla da Fed ima neke povlastice time što igra u večernjem terminu (za koji ti smatraš da je loš) već da su Novaka mogli staviti tada zato što je juče igrao dva meča.... a drugo, gdje piše da je Novak bio bezvoljan zbog organizatora
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              O kuku Bojana kako ti odmah sve pogrešno shvatiš, nisam rekla da Fed ima neke povlastice time što igra u večernjem terminu (za koji ti smatraš da je loš) već da su Novaka mogli staviti tada zato što je juče igrao dva meča.... a drugo, gdje piše da je Novak bio bezvoljan zbog organizatora
                              Procitaj NIjev post
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • @Bojana za biznis je njima Raonic vazan kao lanjski sneg.
                                Sto se Novaka tice celu karijeru ce biti tretiran kao nezeljeni treci tocak dok dvojac Federer/Nadal igra tenis.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X